The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. január 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Stabil, vízmentes alfa-liponsav oldat

Az alfa-liponsav egy igen erős antioxidáns, képes megújult kinézetet adni a bőrnek, javítani annak textúráját és tónusát. Ez a formula kivételesen magas, 5%-os koncentrációban tartalmaz nagy tisztaságú alfa-liponsavat.

Napi használata nem javasolt, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet ajánlott használni. Olajokban hígítható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kata.olajos

2018. november 1.

Szerintem az egyik legjobb TO termék. Az állagát nem szeretem, de a hatását igen, ami szerintem legjobban 30 fölött mutatkozik meg, a még nem öregedő bőrrel nagyon nem csinál semmit, amennyire láttam, de az enyémmel reggelre csodát művel: úgy néz ki az arcom a használata utáni reggelen, mint amit kifeszítettek; sima, ránctalan, szinte pólustalan, világosabb, egységesebb bőrképpel. Heti egyszer használom kb. 5-6 cseppet viszek fel az arcra, nyakra. Ha lefekvés előtt használjuk érdemes törülközőt tenni a fejünk alá, hogy ne a párnába kenődjön a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

incifinc

2018. október 28.

2017.07hó: Éjjel, sötétben kell használni, én emiatt egy fekete neszesszerben tárolom a hűtőben, nehogy vmi tönkremenjen benne. Kb 6 csepp azért kell az egész arcot beteríteni. Felkenés után enyhe melegség fut végig a bőrömön, ami először furcsa volt, de most már inkább várom. Az összetevők zsírban oldódóak, így teljesen száraz bőrre kell felvinni és a hatás kedvéért utána már nem kell semmit kenni. Rengetegféle krémek, szérumok, hidratálók, pakolások, kezelések után végre megtaláltam ezt, ami tényleg hat. Reggel az arcom feltöltött, majd'ránctalan, kisimult és üde - fiatalodik:) Na ez a csodaszer!
2018.10.28. Sajnos;( vagy allergiás lettem rá vagy megromlott még 2017 októberében hetekig tartó vörös kiütéstől szenvedtem majd miután kigyógyítottam magam decemberben megint magamra kentem és kezdődött elölről így mást használok helyette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

bstr13

2018. október 9.

Eleinte önmagában használtam este, engem is melegit az elején, majd átment égett gumiszagba. Nagyjából beszivódott egy fél óra-óra alatt, de mindig maradt egy jellegzetes csúszós réteg az arcomon, amit utálok. Törölközőt teritettem a párnámra, hogy a szövet ne legyen büdös, mert amúgy ott marad a szaga.

update: végül eladtam, mert a kellemetlen illat miatt nem tudtam elviselni sem én, sem a párom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

orik

2018. október 8.

Ahogy javallot, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet használtam belőle. Az állagával és az illatával nekem nem volt gondom, valóban csíp egy picit, de csak épp annyira, hogy még simán ki lehet bírni, a hozzá fűzött reményeimet azonban nem teljesítette. Szeretem az Ordinary termékeket, mindenfélét próbáltam már (hámlasztót, hidratálót, alapozót stb.), eddig csak pozitív tapasztalataim voltak, és az oldalon megjelenő vélemények is vásárlásra ösztönöztek, viszont a márka alfa-liponsav oldata nekem konkrétan semmit használt. Nem javított a bőröm textúráján, nem csökkentette a ráncokat, semmilyen pozitívumot nem tapasztaltam. Mivel negatívumot se, illetve tudom, hogy más-más bőrtípusok és sajátosságokkal bíró bőrfelületek eltérő módon reagálnak adott készítményekre, megkapja a három csillagot, de valószínűleg nem fogom már újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

JuditTTT

2018. szeptember 11.

Kitűnő termék ez is, de nagyon, nagyon óvatosan kell használni. Mivel hámlasztani nem érdemes sztem heti 2-3 alkalomnál többször, ezért én olyan másfél, kéthetente szoktam csak használni. Eleinte csípett, főleg az orr körül, de jó ideje már nem bántja a bőrömet. Mivel van AHA, BHA, C vitamin és még jó sok minden van a polcomon, az ilyen nagyágyúkkal, mint ez, csak ritkán találkozik a bőröm. Ez egy nagyon ütős szérum, tényleg kisimít, feltölt, pigmentfoltot halványít, és a többi, de erős. Figyeljetek oda a hámlasztásra, ne csináljátok túl gyakran és akkor ez a termék lehet az adu ászotok, mert kiváló, tényleg. Igen, büdös, égett gumiszaga van, igen, néha nehezen szívódik be, igen tud csípni, sőt marni eleinte, de ő az élvonalban mozog. Nem a mindennapos cikkek közt a helye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

szeleske

2018. augusztus 16.

Három hónapja használom, kb. heti egyszer, illetve akkor, ha úgy érzem, bőrügyileg problémás napon vagyok túl (vmiért az átlagosnál jobban fénylik a fejem, kiütöttem, kipattogtam...). Szerintem iszonyatos, benzines szaga van, amit jó ideig "élvezhetünk", ezért lefekvés előtt pöttyintek egy keveset a homlokomra, államra és a problémás részekre, majd beszívódás után gyorsan le is fekszem. Használata során minimálisan melegszik tőle a bőröm, érzem, hogy csínján kell vele bánni, de nagyobb irritációt nem okoz. A hatása valami fenomenális: a használat utáni reggel egy új arc néz a tükörbe, mintha kicserélték volna a bőrömet, egészen elképesztő. A pozitívumok még a következő napokon is érzékelhetőek. Ritkán kell / szabad csak nyúlni az üvegcséhez, ezért jó sokáig elég lesz. Szívből ajánlom ezt a kencét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

kkinga07

2018. augusztus 2.

Teleshopos hangvételű vélemény következik, pedig tényleg nem vagyok fizetett kommentelő :D Pár hete ilyen pörsenésszerű, apró, kiütéses formában jelentkezett az arcomon pattanás. Nem tudom mitől, hogyan, de semmitől nem akart elmúlni. Már hónapok óta megvettem ezt a kis szert, gondoltam, kipróbálom, nincs nagy veszítenivalóm, ennél már nem lehet rosszabb. Egek! Egek! Egy éjszaka alatt rendbehozta az arcom. Nem tűnt el teljesen minden, de 70%-ban lehúzta az apró, sűrű dudorokat. Az égett gumiszag általános, de szerintem nem zavaró. Másnap éreztem ugyan, hogy kissé érzékenyebb a bőröm, most pár napig nem teszek rá savakat, retinolt. De az tuti, hogy rendszeresen fogom ezt a kis csodát használni. Nem is igazán értem, mitől működik ez ilyen jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

umpalumpa

2018. június 29.

Tetszik az anyag. Látványos a megújító hatása. Magában szoktam felkenni, olyankor mást nem használok az arcomon. Kicsit szárít, de nem vészes. Nem tudom sikerül-e elhasználni lejárat előtt, mert van pár cucc itthon, ami szintén bőrmegújító hatású és nem lehet minden nap ehhez hasonlót alkalmazni, úgy, mint AHA, BHA, retinol-félék.
Nekem ez jobban beszívódik, mint a szkvalános retinolok a márkától. Nem érzem a lent említett szagot kellemetlennek. Ha van egy kicsi seb, elkapart, nyomkodott pati a bőrömön, akkor azt csípi, de reggelre szinte begyógyul. Eddig 1 alkalommal csípte a fél arcomat, amikor valszeg többször retinoloztam az előző napokon.
Igazából akkor veszem elő, ha eszembe jut, mert jól elvagyok a retinollal, de maximum heti 1x használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

creamchito

2018. június 10.

Update: Továbbra is fenntartom a véleményem, szuper bőrmegújító. De nem használom már jó ideje csak heti egy alkalommal. Szerintem nem szabad a bőrünket ennyire megújítani a mostanában kapható erős antioxidáns szérumokkal és különböző típusú hámlasztókkal. Nagyon elcsábítottak ezek a termékek, összességében volt/van belőlük kb. 5 különböző. Az év elején pl. előszeretettel használtam ezeket a termékeket úgy, hogy első nap ALA, második nap 2%-os BHA, harmadik nap EUK, negyedik nap 7%-os AHA és így tovább. Betartottam, hogy egyes termékeket csak heti párszor használtam, csak arról feledkeztem meg, hogy minden nap volt egy másik termékkel bőrmegújítás. Persze utána csodálkoztam, hogy az addig szeretett, imádott krémjeim kipirosodást, gyulladt pattikat okoztak. Eszembe nem jutott, hogy a krémeknek semmi bajuk, nem azok okozzák a problémákat. Hanem a bőröm annyit és annyiszor újult meg, hogy valószínűleg elvékonyodtak a felső rétegek, érzékenyebbé és sérülékenyebbé vált a bőröm. Miután az antioxidánsok és a hámlasztók használatát harmadára csökkentettem a bőröm is ellenállóbb lett és sokkal szebb. Már nem érzékeny, nem jönnek ki gyulladások, pattanások (vagy csak minimális). A szérumok és krémek pedig jótékonyan hatnak, mint egyébként is. Tehát mielőtt egy krémet, szérumot a szekrény mélyére száműznénk, gondoljuk át, hogy valóban azzal van-e gond! Nem-e esetleg túlzásba vittük a hámlasztók (amiket a márkák állítólag napi használatra terveztek) és erős antioxidánsok használatát!

2018. március 7.: Hetente kétszer használom esténként, egyfajta bőrmegújítás gyanánt, illetve csökkentve a BHA készítmények használatát. Ugyanis számomra azt a hatást eredményezi, mint egy BHA, vagyis reggelre szinte eltünteti az előző napi kisebb pattikat, jelentősen halványulnak a pattanás utáni foltok, igazán egységes, friss és üde lesz az arcom, tényleg megújul. Tehát a leírásának, így az elvárásoknak is abszolút megfelel. Eddig mindig utolsó lépésként használtam, előtte csak szérumot, esetleg még egy könnyebb krémet teszek fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

born86

2018. május 29.

2 hónapja használom a gyártó termékeit.
Köztük őt is, az illata stimmel :égett gumiszag ,felkenéskor melegítő érzés :stimmel ,Kivasalt arc:???? sehol .
A homlokomat teljesen szét szárította,hiába kentem hidratálót minden használat után rá, ráncaim ugyanúgy vigyorognak rám reggelente .
Biztos van akinek használ ,de nekem ő sem jött be,
Elhasználom ,a homlokomat nagy ívbe elkerülve de újra nem veszem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

2 hónapja használom a gyártó termékeit.
Biztos van akinek használ ,de nekem ő sem jött be,
Elhasználom ,a homlokomat nagy ívbe elkerülve de újra nem veszem .

Antioxidánsok: Thioctic Acid
Hidratálók: Propanediol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.