The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. január 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Stabil, vízmentes alfa-liponsav oldat

Az alfa-liponsav egy igen erős antioxidáns, képes megújult kinézetet adni a bőrnek, javítani annak textúráját és tónusát. Ez a formula kivételesen magas, 5%-os koncentrációban tartalmaz nagy tisztaságú alfa-liponsavat.

Napi használata nem javasolt, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet ajánlott használni. Olajokban hígítható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kardamom77

2018. május 21.

Alkalmaként használom, még nem alakult ki a rendszeresség. Először megrettentem, mert felkenés után azonnal brutál módon felforrósította az arcom, aztán szerencsére enyhült az érzés. Valóban iszonytató szaga van, mely bezzeg hosszan tartó sajna! Amit észlelek használata után: selymes, lágy tapintású, üdébb, hidratáltabb jellegű bőrkép.Jobban felszívódnak eztán a hidratálók, s határozottan fiatalosabb az összhatás. Kedvelem ezeket a jelenségeket, jónak találom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 21.

murczinodett

2018. május 15.

Ez egy nagyon jó kis termék. Engem nem zavar az a melegérzet, amit felkenés után ad és miután beszívta a bőröm valóban mintha simább lenne a felülete. Anyukámnak is vettem és azt mondta, hogy azokon a napokon amikor ezt használja mindig megdicsérik milyen kisimult az arca, vagyis másnap mivel ezt este kell felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Virvatuli

2018. május 14.

Nem tudom, miből van az arcom, de engem nem melegít, nem csíp, nem bánt. Azért óvatos vagyok, hetente kétszer használom, és hidratálón kívül mással nem keverem. 3 csepp megy az arcomra, három a nyakamra, három a dekoltázsomra. Rajtam nincs látványos hatása, és egyik Deciem-terméknél sem tapasztaltam még hűha-faktort, viszont mióta ezeket használom, úgy alapvetően rendben van a bőröm, sehol egy kósza pattanás, nem szárad, nem húzódik, sokkal kevésbé érzékeny, a nevetőráncaimat pedig úgy keresgélem a tükör előtt, pedig évekkel ezelőtt is megvoltak (és sokkal jobban látszottak). Szóval négy csillag, abban bízva, hogy szép csendben ez is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 14.

Racka

2018. május 1.

Frissítve: Több hét után heti egyszeri használattal is szétszárítja a kombinált bőröm szárazabb részeit, és nem győzök úgy utána hidratálni, hogy ne legyek látványosan pikkelyes. Olyan hatátását sem tapasztalom, ami feledtetné a szárító hatás és a szaga (mert büdös is) kellemetlenségeit. Berendeltem az AHA-t, visszatérek ahhoz, az nálam a csodaszer kategória.

TO AHA helyett vettem meg, mert nem volt sehol sem készeleten, azonban kiváltani nem fogja nálam. Sem simább, sem egységesebb nem lett az arcom egy hét után, viszont cserepesre szárította, képtelenség sminkelni másnap. 3x használtam a héten, és egyébként érzékeny a bőröm, bár az utóbbi időben semmi irritációt nem tapasztaltam, ezért is próbáltam ki. Csökkentem a heti használatot, addig 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Milka

2018. április 30.

Ésszel/mértékkel használva ő egy kiváló termék. Nem tartozom az ajánlott csoportba: irritált, érzékeny, rosaceás bőröm van, mégis bevállaltam. Első esti használat után a másnap reggelem kisebb-fajta katarzis volt, mivel kb közel 30 év után tekintett vissza a tükörből az arcom, ami azonos színű volt a nyakam bőrével. Ezen felbuzdulva heti kétszer használtam. Sok volt. Vörös fej, csalánkiütések. Óvatosba visszatértem a heti egyre, így tökéletes: gyönyörűen eltünteti a pirosságot, a fáradtság nyomait, enyhíti a ráncokat. Míg létezik, biztosan vevő leszek rá, és ehhez képest a valóban veszedelmes "illata" sem hat meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 30.

Gina1031

2018. április 21.

Jó, akkor egy gyors UPDATE, két nappal később:
Kizárólag a homlokomon fogom használni és max. heti egyszer.
Ugyanis: hidratálás mellett is durván kiszárította az arcbőrömet.

A homlokomon a ránchalványító hatás kb. 1 napig élt. Ezért hagyok neki három csillagot.
Heti egy alkalomnál többször oda sem fogom merni felkenni.

Nem írok soha semmiről egy használat után véleményt. Most mégis kivételt teszek. Tegnap este kentem fel először ezt a szérumot. Féltem kicsit, hátha vörös lesz az arcom, kipattogok - elég érzékeny bőrű vagyok sajnos. Semmi mást nem mertem felkenni a fejemre. Semmit. Fogalmam sincs, mivel lehetne egy rutinban használni - ha valaki tudja, kérem írja meg. :)

A tapasztalat egy használat után: a homlokomon vízszintesen futó ráncokat tényleg kivasalta! Még most sem látszanak! Hihetetlen! Erre kevés az 5*...
A mérgesráncomnak már lehet, hogy a botox sem használna, de mintha az is enyhült volna picit.

A 2-3 cseppet nem értem. Csak a homlokomra kellett két csepp, hogy úgy érezzem, tettem valamit az ügy érdekében.

Nem várok hosszútávon csodát a terméktől, úgy gondolom, hogy ez ilyen fotoshop szérum instant hatással - de ha másképp alakul majd a rendszeres (heti 2x-i) használattal, megírom.

Ami az illatát illeti: ne egy romantikus éjszaka előtt kenjétek magatokra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Jó, akkor egy gyors UPDATE, két nappal később:
Kizárólag a homlokomon fogom használni és max. heti egyszer.
Ugyanis: hidratálás mellett is durván kiszárította az arcbőrömet.

Heti egy alkalomnál többször oda sem fogom merni felkenni.

Ami az illatát illeti: ne egy romantikus éjszaka előtt kenjétek magatokra. :)

mikkamakka75

2018. április 20.

Harmadik hete hasznàlom, tartva a heti 2-3 hasznàlatot. Nemhogy instant hatàst, de 3 hèt utàn sem làtok a bőrömön semmi vàltozàst. Ès itt a semmit szò szerint èrtsd... se aznap, se màsnap, se 3 hét utàn semmit 😕
Hivatalos oldalon vettem, de az enyèmnek alig van szaga, melegítő hatàsàt is csak az első kèt alkalommal èreztem.
Elkenegetem ha màr megvettem, remènykedve, hogy idővel azèrt èr valamit a bőrömnek.. mert ha őszinte akarok lenni, eddig olyan, hogy ennyi erővel vízzel is kenegethetnèm magam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

tinyblackpaw

2018. április 18.

Nagyon kíváncsi voltam mit tud ez a termék és nem bántam meg, hogy végül megrendeltem. Heti egy legfeljebb 2 alkalommal használom éjszaka mindenféle más szérum, krém és egyéb bőrápoló termék nélkül, magában kenem fel. Másnapra teltebb, feszesebb simább bőrrel ébredek és jó érzés tudni hogy adtam valami extrát a bőrömnek :) Kissé szárít, de nem úgy mint például az alkoholos-illatanyagos termékek szokták, inkább a zsírosodásból vesz vissza ami nekem kifejezetten jól jön. Most, hogy nyári időszak van és nem tudom elkerülni hogy ne tartózkodjak a napon félre kell tennem a kémiai hámlasztókat őszig, az AHA kiváltására valamennyire jó lesz. Nem találtam infót arról, hogy fényérzékenyít-e, mindenesetre fényvédő ígyis-úgyis kötelező lesz. Egy éjszaka lehúzta a gyulladt pattanásokat, feltöltötte a bőröm és nagyon jól kiegészít a bőrápolási rutinomat. Azt még hozzáteszem, hogy nem használom "esemény előtti" napokon mert valóban nem fog annyira jól mutatni a kissé kiszáradt bőrön az alapozó és más arcra való sminktermékek, de megfelelően beépítve a rutinba nagyszerű és olcsó antioxidáns szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

mnodulus

2018. április 16.

Csatlakozom a pozitív véleményekhez, este kenem fel heti egyszer és reggelre nagyon szép feszes lesz a bőröm. Kellemes felkenés után a kezdeti melegség, szerintem annyira nem is büdös. Viszont nem tudom, hogy egy AHA hámlasztó mellett tényleg szükségem van-e rá, valószínűleg nem veszem újra, de azért egynek jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Makk Zsuzsó

2018. április 8.

Az enyémnek az égadta világon semmi szaga nincs, fura. Viszont arcra már nem használom, mert szörnyen csíp, kivörösít, viszketek utána, a pórusaim méretét pedig gyakorlatilag megduplázta. Utána nem adtam fel, jó, majd kenem nyakra-dekoltázsra. Nem volt nyerő ötlet, olyan helyen is mitesszerek tömkelege lepett el, ahol soha nem volt. Így aztán most ott tartok, hogy a testemre pacsmagolom, ahol ráncosabb, rugalmatlanabb a bőröm, ott bizonyíthat, ha tud. Megelőlegezek neki 2 csillagot, mindenesetre befejeztem az Ordinary márka termékeinek a vásárlását, nekem nem jött be ez a minimáltéma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Antioxidánsok: Thioctic Acid
Hidratálók: Propanediol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.