The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. január 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Stabil, vízmentes alfa-liponsav oldat

Az alfa-liponsav egy igen erős antioxidáns, képes megújult kinézetet adni a bőrnek, javítani annak textúráját és tónusát. Ez a formula kivételesen magas, 5%-os koncentrációban tartalmaz nagy tisztaságú alfa-liponsavat.

Napi használata nem javasolt, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet ajánlott használni. Olajokban hígítható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nena

2018. április 8.

A szaga tényleg büntet. Rajtam égett gumi szaga van egészen pontosan (lehet ez is olyan, mint Mary Poppins orvossága, mindenkin más :D), este csak a kislányom lefektetése után teszem fel, mert ő különösen érzékeny rá.
A hatása viszont szuper. Én heti két alkalommal használom, simán magában. Az első pár alkalom után reggel tényleg megvolt a wow-hatás, kivasalja a kialvatlan fejem. :D Már nagyjából két hónapja van meg, most már nincsen neki annyira látványos hatása, de talán csak azért, mert tényleg szépül a bőröm. A mennyisége nagyon sok, előbb fog megromlani, mint hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

yasmine1122

2018. március 28.

A szaga az valami borzalom. Engem valamiért a romlott halra emlékeztet :D Ezt azonban elnézem neki, mert a hatása fantasztikus. Reggelre sima, kipihent arcot varázsol. Azért a mélyebb, mimikai ráncommal csodát nem csinál, de nagyon jó kis termék. Heti 2x szoktam használni, felváltva retinollal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

quika

2018. március 15.

Na, ezzel a The Ordinay termékkel nagyon elégedett vagyok (a többi, általam eddig próbálttal ellentétben). Hetente kétszer kb 5 cseppet viszek fel, ilyenkor nem használok hidratálót és semmi mást. Másnapra reggelre puha, kisimult az arcom, ha esetleg van kicsit gyulladt pattanás, leviszi a gyulladást.
A szaga felvitel után pár perccel elég erőssé válik, égett gumihoz hasonlít, de engem nem zavar, igazából még tetszik is:D
Érzékeny bőröm van, de nem csíp, nem éget. Legszívesebben naponta használnám, de ezt kifejezetten nem ajánlják az oldalon.
Hűtőben tárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Hűtőben tárolom.

laracroft

2018. március 13.

Update: Múltkor krém fölé használtam, (véletlenül!) úgy nagyon csípett, ráadásul a szaga mindig ott lengedezik az arcom körül másnap is. Viszont arra rájöttem, nekem két naponta ajánlatos a használata, úgy én is megkapom azt a bizonyos "vasalt arc"-ot. :)

Hetente kétszer 5 cseppet használok, de én nem vagyok úgy elájulva tőle. Igaz, nincsenek mély ráncaim, épp csak megelőzésre és feszesítésre használom, így nem csoda, hogy nem látom azt a "vasalt arc"-ot, amiről írtok. Picit csíp, picit melegít, de olyan kellemesen. Olajos formula, szépen teríthető, de nem marad ragacsos, gyorsan beszívódik. Abszolút nem irritál, még a száj- és szem környékén sem. Pattanásokat nem hogy nem okoz, egyenesen lehúzza a gyulladásokat, ebben nagyon jó. Mondjuk büdösnek büdös. Nagyon. A pirítóst rendkívül elnéző hasonlatnak érzem, én valahova a gumikesztyű és az égő autógumi közé helyezném ezt a jellegzetes illatot, ráadásul másnap reggel arcmosásnál is érezni. Sőt, volt, hogy még másnap délután is jelen volt, annyi szóljon a mentségére, hogy nem nagy hatósugárral, legalábbis a szagokra szuperérzékeny párom még sosem vette észre. Ettől függetlenül összességében jó terméknek találom, csodát persze nem tesz, de ha valaki el tud tekinteni a szagától, akkor ár-érték arányban öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

hennniii

2018. február 2.

Nem is tudom hol kezdjem. Este használom, heti 1-2x, minimum 5 csepp kell, hogy rendesen eloszlassam, először melegít, amivel nem is lenne bajom, de olyan oltári büdös!!!! lesz tőle az arcom, hogy azt már a családom is megjegyezte. A hatása jó, puhának és feszesnek érzem a bőröm másnap reggel, de az a szag, nagyon erős és undorító is. Lehet csak az én arcommal lép ilyen reakcióba az olaj, majd elhasználom lassan, de nem fogom újravenni, mert találok helyette olyat, ami szagmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Sheila

2018. február 1.

The Ordinary próbálkozásaim (és persze a Krémmánia :-) előtt bevallom nekem sem volt róla lövésem se, hogy mi fán terem az az alfa-liponsav, arról meg végképp nem, hogy nekem vajon szükségem van-e rá. De a jó vélemények kíváncsivá tettek, így tegnap meg is érkezett, ezért jelenleg egy db használat után tudok véleményt mondani. Szokásos pipettás kiszerelés, este arctisztítás után pár cseppet oszlattam el a bőrömön. Nem használtam se előtte se utána mást, nem is igényelte a bőröm. A szaga tényleg picit fura, de tűrhető és hamar el is illan. Nekem elég lassan szívódott be, viszonylag sokáig ragacsos érzés volt (kb fél óra), de aztán ez szépen lassan megszűnt. Nekem is volt egy fura csípő-égető érzés a felkenést követően, de ez sem kellemetlen, inkább csak szokatlan. A beszívódás során aztán ez is szép lassan elmúlt. Viszont vigyázni kell hogy a száj szélére ne jusson belőle, mert ott eléggé csípett. És akkor a lényeg: a wow hatás! Kb mikor már megszűnt a ragacsosság és beszívódott a kence, véletlenül belepillantottam a tükörbe és leesett az állam. A bőrömet mintha kivasalták volna, úgy kifeszült, tök matt volt és az az ocsmány gyulladt ragya az arcom közepén, aminek az eltüntetésére még aznap reggel kb fél órát töltöttem sminkeléssel (sikertelenül), kb harmadára zsugorodott össze...na ilyet még nem láttam. Úgyhogy egyelőre 5*, remélem a továbbikaban is marad ez a hatás. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 1.

Kaboo

2018. január 26.

Aaaaaazta😲 és az arcom tényleg ilyen, mert totál kifesziti feltölti és mindent eltünteti és hidratal is.
Pipettas üveg : 5 pont (könnyű használni)
Állag : vigyáz folyik ügyesen a kenessel 4 pont
Érzet: langyos, meleg, langyos és feszít nem a szaraz feszít hanem a kihúz feszít
( hidd el ha a párom homlokát és szeme alját ki húzta.....) jah igen 5pont és meg azon is túl...
Hatás reggelre: ugye említettem már a feltöltheti kifeszit dolgot?! Máj azt is szorozd meg😃
Jah és ne használd többet mint az ajánlott, vagyis nekem többszöri hasznalatnal (teszteltem) sok volt.
És ne kene véletlen se a szemedbe!
Meg így bőven több mint 5 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Pipettas üveg : 5 pont (könnyű használni)
Állag : vigyáz folyik ügyesen a kenessel 4 pont
És ne kene véletlen se a szemedbe!
Meg így bőven több mint 5 pont!

szederke

2017. december 22.

Imádom! Hetente szigorúan maximum kétszer használom, utolsó lépésként és reggel szép puha kipihent arccal ébredek. Sose tetszett még semminek ennyire a hatása. Nem okozott mitesszereket, pattanásokat. Csak egy incidensem volt vele, mikor egy erős szalicilsavas tonik után tettem fel, mert kihagytam egy két lépést köztük, akkor égetett, de ezért nem vonok le pontot, mert én voltam figyelmetlen. Rendeltem már egyet anyukámnak is, ő is hasonlóan jó véleménnyel van róla, és az ő bőrén látványosabb is a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Hajni1980

2017. december 15.

Én magában használom az arcomra, nem keverem semmivel. Nekem nem elég a 2-3 csepp, én 5-6 cseppet rakok fel. Igen, kell idő, amíg beszívódik, de nekem az esti rutinom elég hosszú, belefér, (értsd, amíg fürdik a két gyerek és én is ott vagyok velük, akkor a tisztítás és egyéb után felrakom és még lefektetem őket, addig van idő beszívódni). Tényleg melegít, de nem vészes, az előírásnak megfelelően 2-3 alkalommal használom hetente. Látom, hogy valaki felrakta a szeme alá, én nem mertem, de megpróbálom. Amióta az Ordinary 1 %-os retinol krém kiütött (bőrgyógyász tudta csak rendbe tenni), azóta nagyon óvatos vagyok mindennel, de főleg a szemem környékével. Ár érték aránya mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Zsusci

2017. november 30.

Két hónapja használom. Nagyon IMÁDOM. Heti 2X használom esténként, hatását én is az AHA-hoz hasonlítanám, de nekem még az AHA-nál is jobban működik, még az AHA-nál is csodásabb bőrképet eredményez. Reggel az arcom feltöltött, kisimult, üde, segít a gyulladásokat lehúzni. Lassan kezdem megszokni a szagát, illetve, hogy nagyon lassan szívódik fel, és kicsit szárít, de a hatása mindent visz. AHA (PC) + Retinoid +ALA triumvirátust használom felváltva esténként, és igen jó formában van a bőröm. Öribarik leszünk az tuti, biztosan újraveszem ha elfogy. Jó szívvel ajánlom a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: Thioctic Acid
Hidratálók: Propanediol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.