The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. január 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Stabil, vízmentes alfa-liponsav oldat

Az alfa-liponsav egy igen erős antioxidáns, képes megújult kinézetet adni a bőrnek, javítani annak textúráját és tónusát. Ez a formula kivételesen magas, 5%-os koncentrációban tartalmaz nagy tisztaságú alfa-liponsavat.

Napi használata nem javasolt, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet ajánlott használni. Olajokban hígítható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

i.napcsi

2017. június 7.

Azt hiszem tegnap használtam 6 odszorra,ez egy rendkívül érdekes termék.Sokáig olvasgattam utána mert elég kevés róla mindenütt az információ.Szerettem volna kipróbálni valami új hatásos terméket de nem a szokásos gyümölcssavakat! Tényleg nem elég a 2-3 csepp semmire,legalább 5 csepp kell,olyan mint egy lány finom olaj lenne amit könnyedén felkensz,utána egy érdekes melegség fut át a bőrödön de nem pirosodik ki és nem csip,ezután mindig várok egy 10 percet addig hagyom hatni,utána szoktam egy kis olajat vagy krémet használni,mert ez elötte kell minden vizes alapú szérumot feltenni!Szóval lefekvéskor semmi különös aztán reggel azt látom mintha baromira kialudtam volna magam,és az első használatkor volt a legfeltünöbb amikor reggel a lemosótejjel megmostam az arcom akkor tünt fel hogy milyen különlegesen sima a böröm,hasonló érzés mint az AHA után de még sem lehet összehasonlítani.Valahogy kicsit tömörebb a böröm és most a meleg miatt volt egy két kis apró begyulladt valami amit reggelre teljesen lehúz,ezt már többször észrevettem,ezért merem pattanásos börre is ajánlani,és egy külföldi oldalon is olvastam ezt a hatását!Azért is fura ez a termék mert mindenkinek ajánlják és ez számomra mindig gyanus!:))))Azóta elkezdtem kisérletezni is mivel lehet olajakkal higitani is igy a töménysége csökken pl akinek tú erős lenne de én kiváncsiságból probáltam ki meg azért hátha igy sürübben is lehet használni.A másik próbám a szemem körül volt,féltem töményen használni,ezért elötte egy kicsit bekentem vékonyan körömvirág olajjal a szemem körül,aztán felkentem a szérumot az arcomra és egy egy cseppet a szemeim körül is!Semmiféle irritációt,pirosodást,viszkető érzés vagy hámlást nem okozott!Lehet hogy tömény a koncentrátum de úgy érzem hogy nem kell tőle félni,mert az én bőröm érzékeny!A hosszútávú hatására is kiváncsi vagyok,Wayne Goss is feltette a legújabb you tube videójába az öt legjobb Ordinary termékek közé!Egyenlőre 5 csillag,mindenkinek ajánlom,nagyon megéri az árát tekintve.Majd jelentkezem késöbb ha vannak újabb tapasztalataim!összegezve:-simább,tömörebb és finomabb bőrképet ad és segít a gyulladásokat lehúzni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 7.

merciszb

2017. április 4.

3 hete érkezett meg, kb 4-5x használtam azóta. Ez egy csodaszer! Sajnos nem szoktam sokat aludni, ami eddig meg is látszott az arcomon, de ez a termék szinte feltölti az arcomat. Először amikor felkentem, féltem, mivel olajos réteget képzett az amúgy is zsíros arcbőrömön, de néhány perc után teljesen beszívta a bőröm és teljesen eltűnt az az olajos filmréteg. Kellemes felkenni, kicsit meleg érzetet hagy a bőrön ahogy rögtön elkezd dolgozni, de utána észre se venni. Illata nincs szerencsére semmi. A 2-3 ajánlott cseppet kicsi kevésnek tartom, főleg, ha egész arcra kell kenni, én általában 4-5 cseppet használok és heti 2x, csakis éjszakára, mivel fényérzékeny a termék. Csak ajánlani tudom, újra fogom rendelni, ha egyszer kifogy, de az még nagyon soká lesz, mivel ahhoz képest, hogy csak pár csepp kell, elég nagy kiszerelésű a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Antioxidánsok: Thioctic Acid
Hidratálók: Propanediol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.