The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2890 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

cickibty

2021. július 2.

Megelőzésre vettem és nem számítottam rá, de nagyon szépen kisimította a szemkörnyékemet kb 1 hét után. Eszméletlenül kevés kell belőle, de viszonylag nehéz odatapogatni, mert teljesen víz állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

boglair

2021. július 1.

Sajnos nekem is kis pattanásokat okozott ahol használtam, pesig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

glittergarden

2021. június 24.

Eddig 3x vettem meg ezt a terméket. Az első hét után azonnal láttam a változást főleg a szemöldökön közötti mimikai ráncokon. Ezért is folytattam a használatát, de a harmadik üveg alig akar elfogyni. Nem látok változást, olyan mintha vízzel kenegetném a homlokomat. Így átálltam a Matrixyl 10% + HA-ra az sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 24.

Wikkencs91

2021. május 15.

Nagyon szép mimikai ráncok többé nem léteznek, nagyon jó szép bőrképet ad, napi használatra is ajánlatos és ragyogó arcbőr garantált, egyetlen egy hátrány hogy nagyon híg maga a szérum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

htundi10

2021. május 13.

Engem megnyert magának ez a termék. Bár fiatal vagyok még eléggé, az elmúlt időszakban esténként előfordult, hogy megmaradt 1-2 ráncocskám, ami zavart. Lassan 2 hónapja használom ezt a szérumot, és tényleg állt be változás a bőröm állapotában. Leginkább nálam is ez abban mutatkozik meg, hogy a smink a nap folyamán kevésbé ül bele a ráncocskákba. Ha elfogy, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Judy1

2021. április 27.

Ez egy "wow" hatást kiváltó termék. Célzottan kezdtem el használni a homlokomra, és a szemem alá napi 1-2 alklommal. Pár hét után látható volt az eredmény, amit főleg sminkelés során vettem észre; kevésbé ült bele a ráncokba az alapozó és a korrektor. Vízszerű állagú, emiatt picit nehéz volt nekem használni, leszalad az arcomról, de könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Azóta is lelkesen haszálom tovább, és állandó szereplője lesz a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

macooka

2021. április 19.

Nem vártam sok mindent ettől a terméktől, mert tudom, hogy a peptidek főleg hosszútávon fejtik ki a hatásukat, de! Azt a minimális 17%-os ránccsökkentő hatást sem vettem észre a termék hosszantartó használata után. Ráadásul vannak olyan peptid szérumok, amik rögtön dobnak a bőr állapotán, ahol lehet látni, hogy hoppá, történt azért valami, kis hidratálás, kis "plumping", itt ez sem. Ez tényleg olyan, mintha vizet kennék a fejemre. A beszívódásával egyébként nincs bajom, pont emiatt. Eléggé az üveg végén járok, és annyira alacsony a viszkozitása ennek a szérumnak, hogy amikor kicsit megdöntöttem az üvegcsét, hogy könnyebben fel tudjam szívni a szérumot, legalább a 20%-a a mosdóban landolt. Jó persze ez az én ügyetlenségem, de szemléltetni szerettem volna, hogy ez tényleg kevésbé szérum állagú, mint amire az ember számít.
Szóval újravenni nem fogom, az tuti, de szódával elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Szóval újravenni nem fogom, az tuti, de szódával elmegy.

fokid1

2021. április 10.

Nagyon szeretem ezt a termeket, könnyű az állaga, se szaga se színe, nem irritál. Nem használom mindennap, de ha este felveszem, reggelre sokkal üdébbnek és rugalmasabbnak néz ki az arcom, van különbség a reggeli fejem között ha nem használom és ha igen. Néha napközben is felkelnem pl maszkok lemosása után, akkor is szereti az arcom. Már újra vettem, úgyhogy nekem nagyon bevált, az évek során eléggé lekicsinyedett a rutinom, már csak általában egy hidratalo szérumból, szükség szerinti aktív hatóanyagos termékből, ebből meg egy nehezebb hidratálóból áll úgyhogy az én rutinomban elfér ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

kabocika

2021. március 31.

Szeretem a TO termékeket. Amikor először kipróbáltam, nem éreztem a WOW hatást, amit akkor a koromnak (46) tulajdonítottam. Elhasználtam egy üveggel és úgy gondoltam, nem veszem újra. Aztán valahogy "el kezdett hiányozni", úgy tűnt valahogy mégis többet tud a hasonló termékekhez képest, finomított a mimikai ráncokon, bár még nem annyira mélyek. Emellett nem irritál, illatmantes és tudtam rá rétegezni, beszívta a bőröm. Hidratálást és rugalmasságot tekintve nekem kevés, de ezt mással pótolom. A fentiek alapján újravettem és még fogom is a jövőben, nekem bevált:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 31.

nusmanna

2021. március 29.

Nem hiszem, hogy újra fogom venni. Nehezen szívódik be, azt hiszem ez a legnagyobb bajom vele mert így nem tudok semmit sem rákenni, a rutinomban pedig több termék is szerepel nem lehet megállni :D a hatásáról nem tudok mit mondani mert szerencsémre még nem vagyok ráncos, de azért a kicsi kis mimikai vagy mosoly ráncok nem tüntette el, mondjuk én nem is vártam tőle. Szerintem ezeket egy krém sem tudja eltüntettni, vagy csökkenteni annyira, hogy szabad szemmel is látható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 29.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8