The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2890 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Judittttt

2021. március 8.

Semmire nem jó. Minimális épp kezdődő komlokráncokra és a nasolabialis redőkre vettem. Azon az iszonyat picikén se változtatott semmit. Felesleges termék. Erre költeni és nagy dolgokat várni nem érdemes, a rá szánt pénzt inkább gyűjtse össze az ember és fizessen be egy botoxra vagy feltöltésre, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Zsofi321

2021. február 23.

Eddig egy közepes. Elhasználtam egy fél üveget, aztán most megint elkezdtem, de őszintén szólva nem látok semmi 'HŰHA'-t tőle, amit úgy a leírás alapján elvárnék. Nem irritált, biztosan hidratáltabb is a bőröm tőle, de egyébként semmi extra. Olyan 3,5 csillagot adnék neki, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

noavedon

2021. január 24.

Többet is elhasználtam, de semmi eredménye. Mondjuk rontani nem rontott, nem zsíros, beszívódik simán, de olyan, mintha vízzel kenegettem volna az arcom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Lovaslany

2021. január 20.

Az én arcomon semmi hatása nincs. Könnyed, vizes formula, így elhasználom, ártani csak nem árt. Viszont az ígért hatást egyáltalán nem látom, tehát semmiképp sem fogom újravenni. Emellett mivel túl folyós, így nagyon nehéz felkenni, de ha működne, akkor ez nem zavarna. Azt gondolom, érdemes kipróbálni, mivel nem egy elképesztően drága termék, legroszabb esetben egy sima peptid szérumként használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Lilla16

2020. november 25.

Itt az oldalon vettem egy félig tele üveget, aztán egy ideig nem használtam, mert nem sok változást tapasztaltam, viszont az utóbbi időben niacinamide-hez keverve szoktam az egész arcomra használni, napi kétszer. Biztos, hogy most halványított az egyik szemkörüli ráncomon és úgy általában puha, hidratált a bőröm, olyasmi mint a hialurontól, csak ez annál könnyebb, vizesebb formula, amit én jobban is szeretek. Ha lesz végre megint készleten, valószínűleg veszek még, aztán meglátjuk hosszútávon mit csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Agneslaura

2020. november 24.

Szemkörnyékre vettem, de irritálta a bőrt, hiába próbálkoztam vele 1 hétig. Így nem mertem tovább használni. Nekem nem jött be, nem tudom, miért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

DushaX

2020. november 20.

Egy üveges után írom, nem rossz összességében de nem láttam nagy változást. Persze inkább ennél is a hosszútávú használaton van a hangsúly, de az hogy botox hatás picit erős. Újravenni egyelőre nem fogom, mert így is annyi kencém van, hogy alig tudom őket bepasszintani a rutinokba, viszont elképzelhetőnek tartom, hogy később visszatérek hozzá. Valóban nagyon vizes az állaga, engem különösebben nem zavar, mert örülök, hogy a sok szárazolaj jellegű szérum mellett van valami vizesebb, csak felkenem és cupp, már mehet is a következő, nem ül meg az arcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

piszmann

2020. november 15.

Ha nem is oldotta meg minden ránc problémámat, de olyan feszesre rántotta két nap alatt az arcomat, hogy nem ismertem magamra. Talán az apróbb ráncokkal elbánik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

balkri

2020. november 12.

Valóban nagyon vízszerű folyadék, de szerintem, ha nem ez az első pipettás adagolású terméked, akkor már ismered a trükköt, hogy lehet használni. Kicsit megdöntve az arcot helyezkedek attól függően, hogy melyik területre szeretném használni. A mimikai ráncaimat nem tüntette el, de nem is vártam tőle:-) Viszont könnyen beszívódik és érezhetően finomodtak a vonások, látványosan jobb lett az összkép. Én ahhoz, hogy eldöntsem hatásos vagy sem, 2 hétig csak egy bizonyos ráncra (szemöldökök közti mimikai ránc) használtam és így vettem észre a változást. Ok. nem szike, és nem feltöltés, de a maga természetes és egyszerű, nem utolsó sorban megfizethető módján teszi a dolgát.Érdemes kipróbálni! Aki nagyobb csodát vár ott valóban a különböző feltöltéseket ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 12.

tszentiv

2020. november 9.

Hàt igen ez nàlam is ez a nem hasznàl nem àrt kategoria. Annyira vizszeru és nem érzem semmi hatàsàt, màr majdnem egy egész uveggel elhasznàltam. Nem hiszem, hogy ujraveszem. Persze valoszinuleg ezek tényleg hosszutàvon hatnak, de hasznàlni sem szeretem mert annyira vizszeru, folyos. Sok TO terméket kirpobàltam màr ez az egyik legkevésbé kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8