The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2890 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kriszta82

2020. január 15.

A másik két termék a cégtől a kedvencem (Granactive Retinoid 2% Emulsion, Glycolic Acid 7% Toning Solution), valóban látható ez eredményük. De ez.... igazából semmit nem csinál, mondjuk ártani sem árt, mert nincs tőle pattanás, gyulladás stb. Mint a víz, nappali krémhez szoktam mostmár csak pár cseppet felvinni, hogy fogyjon el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

katalinmester13

2019. december 23.

Egy üvegcse elhasználása után sem finomított semelyik ráncon. Főleg nem 15 nap alatt. Viszont nagyon szerette a bőröm. Könnyen beszívódott, alá és fölé is lehetett kencézni. Jól hidratált, puhává tette a bőröm. Kellemes volt használni. Nem bántam meg, hogy megvettem. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 23.

ingyombingyom

2019. november 16.

Nekem van mimikai ráncom, sajnos egyre több. Csodát nem vártam tőle , esetleg ha már optikailag csökkentené őket , azzal is beérném.
De ez a szerum még erre sem volt képes. Úgy általában semmire nem jó. Én kiesnék a kutatói elégedett csoportból.
A tudatomnak jó, hogy itt van , mert elméletben biztos működik. Ezért elhasználom , de nem veszem újra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

Nagyon szeretem a The Ordinary termékeket, de úgy érzem, ez egy gyenge láncszem. Kb. 3 hónapja használom nappalra a szemkörnyékre, éjszakára a koffeines szérumot. Nagyjából olyan, mintha vízzel kenegetném magam, egyelőre nem veszek észre változást. Természetesen egy réteg szemkörnyék ápoló is kerül fölé. Korábban reggel-este a koffeines szérumot tettem fel, azzal jobban meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

Editpiaf

2019. október 5.

Már a második üvegcsét használom, nekem bevált. Határozottan észrevehető, ha kimarad pár hét, de valamiért mégsem tudok 5csillagot adni. Talán, mert a cseppentések után nincs utóérzet, húzódás bármi ilyesmi amivel úgy általában egy terméknél tapasztal az ember. Lehet ennek nincs jelentősége, de én azért szeretem ha reagál a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

timeam

2019. október 3.

Sajnálom, de nekem sem látszott semmi hatás pár hét gyakori használat után sem, így abbahagytam a használatát. Pedig nagyon hangzatos volt a leírása és jó lett volna, ha van egy pici hatása. Próbálkozom tovább retinol vonalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

saniko0093

2019. október 2.

Még nem használom régóta, de eddig csak jót tudok róla mondani, érzem, ahogy szépen kisimít. Inkább megelőzésképpen használom, hiszen még nincsenek erős ráncaim. A Geek&Gorgeous hyaluron light szérummal, és az Ordinary koffeines szemszérummal használom, jól kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

morningflower

2019. augusztus 15.

Elsőre muszáj neki adnom 5 csillagocskát. Két napja használom, ma reggel kentem fel harmadjára, és tök szépen látszik a hatása már most! Tény, 28 éves vagyok, nincs korán öregedő bőröm, a mimikai részeken abszolút "nagyítósak" a ránckezdemények, de sajnos erős az arcmozgásom, ha beszélek :D Primer helyett is jó, szépen egységesít, és érzem, ahogy "tölt." De hangsúlyozom, van mellé egy tök jó rutinom is. Ajánlós annak, aki nem "vissza akarja tekerni" az idő kerekét, hanem kicsit megállítani, a bulizások, éjszakai túldolgozások, erős mimika hatásait még időben lefojtani 25-40 éves kor közt. De ez csak az én meglátásom :) A szememre együtt használom a TO koffeines szérumával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Kise

2019. július 31.

Csak a magam megnyugtatására használom, hogy teszek valamit a ráncok ellen, noha tudom, igazán a botox v. a szike segít. Túl sokat tehát nem várok el, nem is tesz a szérum semmit, azaz elvagyunk. A Bio oilos cuccnál panaszkodtam, hogy nehezen szívódik be, akkor ennél a szérumnál már csak legyintek, és várok, várok, lekötöm magam valahogy... Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

ziadrienn

2019. július 15.

Én csak pár napja használom ,de érzek kis hidratáltságot utána ,nem csípi szemet ,ha véletlen belemegy ,nem irritálja bőröm ,egyelőre öt csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8