The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2890 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

senskin

2019. június 26.

Megjegyzem, nincsen olyan csodaszer ami a meglévő ráncokat csak úgy eltünteti. Vagy mégis?

Tehát ez maximum finomíthat rajta és szebbé teheti a szemkörnyéket. Talán.

Nagyon látványos hosszútávú használattal, persze nekem ilyen ráncaim nincsenek, de fölé kell még egy kis hyaluron, legalábbis nem árt és szemkörnyékápoló is. Akinek semmi nem válik be ajánlom a nyers burgonyát szem alá, csodákra képes. :)
Igazából a Geek@Gorgeus hyaluron szérumja önmagában többet tud. Tényleg feltölt. Nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Tehát ez maximum finomíthat rajta és szebbé teheti a szemkörnyéket. Talán.

Krikike

2019. május 8.

mintha vizet locsolnék magamra... és kb. ennyit is tud :) kb 3 hónapja használom és alig várom hogy elfogyjon! most már a teljes arcomon használom. pattanást vagy bármi problémát nem okoz.. de tényleg nagyon figyeltem hogy legalább egy icipicit a homlokomon a nagyon halvány ráncal csinál e vmit... de sajnos semmi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

ivor

2019. május 3.

Az itteni vélemények hatására vettem meg..nagyon jól néz ki a termék, nekem legalábbis bejön ez a minimalizmus, de sajnos hatásában is minimalista: nem érzek komoly változást pedig egy hónapja már, hogy rendszeresen használom. A másik, Marine Hyaluronic acid tesója szerintem lényegesen látványosabb dolgokat tesz a bőrrel. Azért persze elhasználom, majd jövök megint ha valami csoda folytán tíz évet visszafiatalított volna ez a lötty mégiscsak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

Hatshepsut

2019. május 1.

Nagyon szeretem, a finom kis ráncokat feltölti, nagyon szépen egységesíti a bőrt és azonnal beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

dunaimano

2019. április 28.

Azonnali hatást vártam tőle, de meg kellett várni az ígért 2 hetet, hogy működjön. A homlokráncaim zavarnak, szerintem koromhoz képest sokkal mélyebbek, mint kellene. Persze dolgozom ellene sok más jóval (aha, retinol, c-glow, niacinamide, további kollagén termelést serkentő termékek), de soha nem elég, plusz ki akartam ezt is próbálni régóta. Örülök, hogy használ! Nem gondolom, hogy hosszú távon fogom használni, de amíg a sok anti-aging beérik, addig jó barátom lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

JuditTTT

2019. április 18.

Kísérleteztem az elhagyásával, h. látszik- e valami, ha nem használom (és rá is kényszerültem, mert egy darabig nem volt kapható)... Ez nekem a botox. Amikor nem használom, jönnek a homlokráncok, meg a szemöldök közti kis dög. Amikor használom, nincsenek ott. Számomra megdöbbentő. És ezt egy üveggel sikerült elérni. Most rendelek kettőt belőle. Nekem gyorsan felszívódik, nem irritál, semmi gondom vele. Kenek utána csipkebogyó olajat, Missha szemránckrémet és még megy rá Salvus víz spray is (meg a rutinom jó pár tagja, esszenciák és szérumok, meg krémek... ja, harminc felett ne csodálkozz, ha komplett drogéria van otthon). De mindent egybevetve, egyértelműen nekem való termék. Akinek beválik, annak sztem nagyon beválik. Minden egyéb TO termékkel együtt használva pedig nem ütik egymást, hanem erősítik. Sokat dob a rutinomon, az egyszer biztos.

Update: most már olyan 10-12. üvegnél járok, tapasztalatok: kell és kész. Most már a komplett család használja. Valószínűleg 'genetikailag' vagy tudom is én miért, de nagyon jól összehangolódik a bőrünk a Deciem termékekkel. Van pár kivétel, pl. a Mastic mask, ami úgy alig valami, de minden mással ált. elégedett vagyok. Elmondom, miként lehet még turbózni a hatásán. Reggel mosd le az éjszakai kencéidet langyos vízzel és ennyi, ne szedd ki a hidratációt, mit este beletoltál mindenféle lemosókkal. Kenj rá hyaluronos tonikot. Én Hada Labo Prémium terméket javasolom. Vársz, beszívódik, részemről megy rá még egy réteg, vagy Scinic csiganyál all in one, vagy Farm Stay all in one a hyaluron+ collagnes ampulla. Ez már eleve tölt. Aki még szeretne plusz peptidet, a tonik után tegyél fel vmilyen First esszenciát, én Missha-t és Mizon-t használok felváltva. Erre jön nálam az Ordinary Amino Acid, majd erre jön ez a kis drágaság. Ezen lépések közt érdemes 1-2 percet kihagyni. Majd ezzel az arcomon elmotoszkálok a reggeli teendőimmel és olyan 5-6 perc múlva rákenem a Buffet szérumot. A Buffet nem barátja a sminknek, szóval, ha sminkelsz, akkor 30 felett vmi olajosabbat tegyél fel inkább, pl. EUK, vagy vmilyen olaj, pár csepp. Én a Buffet után még kenek rá vmilyen lotion-t, vagy könnyű krémet és, ha száraznak érzem még mindig a bőrömet, akkor megy fölé a táplálóbb krém, pl. Mizon peptides krém, jól kiegészíti az Ordinary peptidjeit. Erre mehet a napvédőd és ennyi. Sokkal simább lesz a bőröd, mert ezekkel a plusz peptidekkel és a hyaluronnal eleve támogatod a hidratációt és a peptidek jobban működnek hyaluronnal együtt alkalmazva. Nagyon hatékony így, pl. szem és száj körüli területen. Amit még tudok javasolni, ha még akarsz tölteni a bőrödön, akkor kétnaponta sheet maszk. Én most már japán dobozos csomagot szoktam rendelni, Kosé, Hada Labo, stb. van kismillió. Nem egyenként csomagoltak, hanem egy dobozban van 25-60 darab. A hyaluronos ált. mindegyikből a legjobb. Ezt tedd este föl, amikor kész vagy a rutinoddal, az éjszakai krémed felé olyan 10-15 percre és tadamm. Fel van töltve a bőröd szépen. Mellé még, ha bírja a szervezeted, szedjél magas hatóanyagú hyaluronos+ collagénes szépségitalt, v. kapszulát. Belülről is betöltöd a bőröd, az ízületeidet így eleve lesz egy egészségesebb kinézeted, így mindennel betámogatva ezek a peptides és hyaluronos termékek nagyon tudnak ám működni. Amikor pedig már ott vagy korban, ill. olyan a bőröd állapota, akkor menjél nyugodtan hyaluronos töltésért évente 1-2 alkalommal. Ha jó szakembert sikerül kifognod, csodás az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Csucsi08

2019. április 12.

Kipróbáltam. Akartam egy kis pluszt a rutinomba. Csak homlokra, szemkörnyékre, és a száj körül alkalmazom. Hosszabb távon sem vettem észre a "feltöltő hatást". El fogom használni, mert ártani nem árt, de ha elfogy beruházok egy másik peptidre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

vivienmahr91

2019. április 10.

Remek kis ránctalanító! A szem körüli apró kis szarkalábakkal remekül elbánik. Azzal tényleg vigyázni kell, hogy szembe ne kerüljön, mert csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Timi851207

2019. április 1.

Sajnos nálam se váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ráadásul macerás a használata, annyira híg, hogy gyakran belefolyik a szemembe és őrült módon csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

illusiongirl

2019. március 27.

Nekem nagyon tetszik,a homlokomon látom a különbséget, szépen kisimíította a "csodálkozós" ráncokat.
Nem okoz pattanásokat, jó érzés a bőrnek.
Azóta újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Nem okoz pattanásokat, jó érzés a bőrnek.
Azóta újra is vettem.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol