The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2890 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

monett

2018. december 30.

Annyira víz állagú, hogy valahogy nem tudtam elhinni, hogy tényleg lehet pozitív hatása, na meg a sok “csak a botox hoz látható eredményt” cikk és internetes vélemény miatt is valószínűleg, egy hét reggel-esti használat után kiraktam a rutinomból. Lehet, hogy nem az én korosztályom terméke. De lehet az is; hogy csak az enyém nem. Ha egyszer ráveszem magamat, újra megpróbálok vele összejönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Pünyike

2018. december 27.

Ez egy szuper szérum. Naponta használom (kivéve, amikor más erősebbet), a hatása fantasztikus. Elutaztam egy hétre és otthon felejtettem, meglátszott a hiánya. Én este és reggel is használom és mondhatom, igen látványos a hatása! Elég sok szérumom van, bele is zavarodtam a használatukba, de sikerült megtalálnom a leghatásosabbakat, így már csak ezeket használom. A retinolom elfogyott/megromlott, ezért azt most nemhasználok, de heti 2-3 alkalommal Alpha Lipoic + hidratáló (minidg este), a többi napokon illetve reggel Argireline+C-Glow+hidratáló. Mostanában nem hámlasztok, de így is elégedett vagyok a bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

hennniii

2018. december 18.

Nagyon szeretem, érzem, ahogy hat és látszik is. Újravevős! :) Megéri az árát is nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

nekyra

2018. december 15.

A 2. üveggel használom, 3 hónapra simán elég 1 üveg napi 2x használva. Az első 2 hétben nem vettem észre nagy változást, hiába volt, hogy jócskán megtoltam a felvitelét, de aztán az első hónap után tényleg látszott az eredménye. Nap végén általában már nagyon látszottak a homlokráncaim meg a szemöldököm között lévők is, ezzel is megvannak, de nem olyan hangsúlyosak mint előtte. Úgy mondanám, hogy fokozza a hyaluronsavas termékek hatását, ezért az árért pedig szerintem maximálisan megéri használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

sieszter

2018. december 14.

A szemem alá és a homlokomra pocsoltam el ezt a vizecskét. Reggel és este. Én nem vettem észre semmiféle változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

crazy724

2018. december 8.

Gyűlölöm az állagát, folyik össze-vissza, nehezen cuppantja be a bőröm, nem érezem, hogy hidratálna és egy érezhető réteget hagy a bőrön. Én a homlokomra, a szem körüli bőrre ill. a mosolyráncaimra viszem fel reggel és este, miután megtisztítottam a bőröm. Nem valószínű, hogy újraveszem, de el fogom használni, mert látok egy halvány változást, mintha finomítaná a ráncaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

racheldawes

2018. november 22.

Esténként használom, kizárólag a homlokom tetején lévő, nagyon halvány mimikai ráncaimra. Valóban halványítja ezeket a finomabb vonalakat, de én is úgy gondolom, hogy a mélyebb, látványosabb ráncokkal már nehezebben birkózna meg. Mindent összevetve nem rossz termék, irritációt sem okozott, illetve lehet, hogy amennyiben nem csak koncentráltan, egy területen használnám, feltűnőbb eredményt produkálna, de hatását tekintve így kb. a G&G 101 HA szérumaihoz tudnám hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

And1

2018. november 17.

Valóban segít a kis szarkalábakon és a homlokráncokon is, persze csak a nem túl mélyeken! Önmagában nem annyira látványos viszont bármilyen hialuronos szérum felturbózza a hatását és fordítva. Reggel használom a nehezebb szérumok előtt, mivel nagyon hamar felszívódik. 4 csillag mert kiegészítő termék kell mellé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

rayeri

2018. november 4.

2 hónapja használom nulla eredménnyel. Becsülettel elkenem, újra nem veszem, szerintem ez is a korai 30-asok minimális ráncaival tud csak kezdeni valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Hermina99

2018. november 3.

Július közepe óta használom és most fogy ki az üvegcse. Az első hétre emlékszem, akkor hirtelen látványos lett a homlokom közepén és a szemöldököm fölött ívelő ráncok halványulása, illetve az orrom mellől az ajkaim irányába futó nevetőráncok is jobban néztek ki. Egy darabig rutinból kentem, majd volt egy-két hét szeptember elején, amikor elmarad, egyszerűen csak hanyagságból. Észrevehető volt a bőrömön, hogy valami történt, úgyhogy újra figyelni kezdtem erre az üvegcsére is. Újrarendelős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8