Best of Beauty 2019

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Zsuszie84

2017. szeptember 13.

Talán ez a legkevésbé szeretett Ordinary termékem. Még így sem utálom, de nem mondom, hogy nem tudnék élni nélküle.
Szerencsére puffadással nincs bajom, tehát az erre vonatkozó hatásáról nem tudok beszámolni, viszont sötét karikáim vannak rendesen. Azokat valamennyire halványtja ideig-óráig, de azért így is kell a korrektor hozzá, hogy ne tűnjek mosómedvének. Nekem rettentően igényli rá a bőröm a hidratálást. A javára kell viszont írni, hogy rettentő gazdaságos, alig egy cseppet használok reggelente, szerintem életem végéig elég lesz a 30 ml.
Érdemes megvárni, amíg rendesen beszívódik, mert nekem pl egy kicsit szétesett tőle a nélküle tökéletesen működő korrektorom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

abigel17

2017. szeptember 7.

Amint kézhez kaptam minden reggel és este kezdtem használni, viszont akkor semmi változást nem tapasztaltam. Egy hét után leálltam a használatával majd mikor később megint elővettem és először használtam akkor tényleg észrevehető volt valamiféle változás. Jól esik masszírozni vele a szemkörnyéket de nem mondanám, hogy nem lehet nélküle élni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

balazskrisztii

2017. szeptember 2.

Látszik a különbség, de nem eget rengető. Kifejezetten jó érzés korrektor előtt felvinni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

zsizska

2017. szeptember 1.

Pandaszeműként jelentős pozitív változást tapasztaltam. Sajnos 100%-ban nem tünteti el a sötét karikákat, de első naptól jelentős változást tapasztaltam. Kellemes, hűs érzés felkenés után, viszonylag hamar beszívódik. Csökkenti a duzzanatot és halványítja a sötét karikákat. Nagyon kevés kell belőle, egy csepp bőven elég és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

i.napcsi

2017. augusztus 31.

Szeretném mindenkivel tudatni hogy több termék INCI je megváltozott ami csak a dobozokon van feltüntetve a The Orinary oldalán még a régiek szerepelnek!Ennek a terméknek is megváltozott,már jeleztem a krémmánián hogy korrigálják!A dobozon szereplő INCI a következő!
aqua,caffeine,maltodextrin,glycerin,propanediol,epigallocatechin gallatyl glucoside,gallyl glucoside,hyaluronic acid,oxidized glutathione,melanin,glycine soja seed extract,urea,pentylene glycol,hydroxycellulose,polyacrylate crosspolymer-6,xanthan gum,lactic acid,dehydroacetic acid,trisodium ethylenediamine disuccinate,propyl gallate,dimethyl isosorbide,ethoxydiglycol,benzyl alcohol,1,2-hexanediol,ethylhexyglycerin,phenoxyethanol,caprylyl glycol
Remélem tudtam segíteni!Egyébbként egy nagyon kellemes szérum és rendkívül gazdaságos,egy-egy csep a szemek köré és tényleg finomítja a puffadás mértékét!

Akkor most elmondom a hosszútávú tapasztalataimat!Az elején nagyon kedveltem,tényleg kellemes állagú,hűsítő és ami tuti biztos hogy csökkenti a duzzanatot a szemedkörül és finomitja a karikákat de sajnos nem tudom naponta használni mert teljesen kicsinálta a szemem körüli bőrt a napi kétszeri használat és az argirelinnel ugyan ez van,a böröm harmonikaszerűen beráncosodott és teljesen kiszáradt,mindegy mennyi krémet kentem utána,ezért azóta kizárólag alkalmilag használom ha nagyon összeszedett akarok lenni vagy ha annyira ödémás lenne a szemem!Ezért sajnos 3 csillagot adhatok!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

rayeri

2017. augusztus 29.

Kb.1 hónapja használom. Borzasztó érzékeny a szemem és a szemkörnyékem. Krémet, korrektort nem visel el, eddig nem is erőltettem. 8 hónapos pici baba mellett viszont sikerült jó kis sötét karikákat "összevirrasztanom", emiatt vásároltam meg. Ráncaim nincsenek, ránctalanító hatást nem vártam tőle, csak hogy rosszabb reggeleken kicsit vidítsa fel a tekintetemet. Namost ezt elég jól csinálja! Először is nem csíp, nem irritál (emiatt máris 3 csillagról indul :), nagyon nagyon kellemes a formulája, nem zsíros, nem nehéz, kb.10 mp alatt beütögetem. Nem mondom, hogy elvarázsolta a karikákat, de sokkal szebb tőle a szemem alatti terület. Egy cseppnyi mennyiséget morzsolok szét a két középső ujjammal és azt viszem fel, ennyi bőven elég. Ilyen adagolással baromi sokáig elég lesz. 2.500 Ft vicc érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

viviensaska

2017. augusztus 19.

Tobb mint 2 honapja hasznalom, es nagyon megszerettem. Orok eletemben sotet karikas szemem volt, amit semmi alapozo nem fed el. Nem 10000%-os a hatasa, tokeletesen nem tunteni el a karikakat,es nem is fogja,de azert szembetuno a valtozas,plusz reggelente a puffadast is egyertelmuen lehuzza! Nagyon kellemes allagu, kellemes erzes, es felvitel utan egybol erezni a feszesseget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

csoknyom

2017. augusztus 9.

Az illata és állaga furcsa, a teljesítménye átlagos, de megkedveltem. Pipettás kiszerelése és a megjelenése nekem kissé luxus érzetet ad, jó érzés érte nyúlni a mindennapi arcápolási rutinban. Érzetre hűsít és én tapasztalom a felvitel utáni feszességet.Érdemes felfelé irányuló mozdulatokkal masszírozva bejuttatni a bőrbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

sosebocsi

2017. augusztus 5.

Valóban segít lelohasztani a reggeli szem puffadtságot, de nem vettem észre semmilyen különösebb extra hidratálást vagy bármi mást,
szóval egy semleges értékelést adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

szóval egy semleges értékelést adok.

cherry19

2017. július 25.

Mennyi idő, mire ez láthatóan bármit is csinál? 5-6x használtam, de semmi változást nem tapasztaltam az égvilágon..picit nagyobb csodát vártam a csupa jó vélemény miatt, de ez számomra egyelőre semmit nem ér.

up: azt hiszem ez okozta pici fehér pattanások megjelenését a szemem alatt, sajnos nem jött be nekem, inkább továbbadok rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.