Best of Beauty 2019

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
dobolank

2017. május 7.

Én is inkább szeretem ezt a szérumot. Reggelente használom, és bűnös módon az egész arcomra, teljesen szép eredménnyel, feszesíti kicsit a bőrt, és tényleg csökkenti a puffadást, ami egy betegség miatt most egész komoly a szemem alatt (sose volt ilyen ott eddig, ez az első anyag, amit ki kellett ott próbálnom). Nem minden nap használom, de egyre gyakrabban nyúlok érte.
Elegendő a reggeli hidratálása is a clinique univerzális primer előtt. Szóval bár őt kedveltem a legkevésbé a frissen rendelt deciem-kozmetikumok közül, mostanra szépen felzárkózott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 7.

creamchito

2017. május 3.

3-4 hete használom a terméket reggelente. Hatásos készítménynek találom, mert sokkal üdébbé, frissebbé válik a szem körüli terület a használatával. Kevés alvást követően főleg hatásos, semmi nyoma nem lesz a fáradtságnak. Felkenést követően 5-10 perc után használok még pluszba egy szemkrémet is, de igazából nem indokolt, mert magában is elegendőnek bizonyult abban a tekintetben, amit ígért. Csak hát a szarkalábakkal nem tud mit kezdeni, erre kell egy erősebb krém (de ezt ellensúlyozni nem is hivatott).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

viktoriaczire

2017. április 24.

Édesanyámnak vettem a szem alatti puffadt részek megszüntetésére, Wayne Goss ajánlására. Már három hete használja. Két hét alatt eltűntek a szem alatti párnái és azóta dicséri ezt a terméket minden egyes nap. :)
(mellette még az Anaconda szemkörnyékápoló krémet használja)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

(mellette még az Anaconda szemkörnyékápoló krémet használja)

GNóri

2017. április 24.

Használom egy ideje, de róla sem tudom, hogy mit gondoljak. Nem igazán érzem sem a puffadáscsökkentő, sem a halványító hatását. Könnyű zselés állagú, sajnos nekem semmit sem hidratál, sőt, nagyon összehúzza, szárítja a szemkörnyékem. Használom még azért, mert kíváncsi vagyok, hogy lesz-e valami hatása, de eddig nem vagyok hasra esve tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Lapetite01

2017. március 23.

Meg kell, hogy mondjam, elfogult vagyok a The Ordinary termékeivel kapcsolatban. Sokat használuk most már tőlük, és mind nagyon jól teljesítenek!
Ez egy zselésebb állagú , de nagyon jól eloszlathatú, hamar beszívódó termék. Nagyon picit ragad, de kis idő múlva el is tűnik. Szépen csökkenti a szem alatti puffadást, amihez azért kell egy kis idő reggelente. Én nem önmagában használom, mert a hidratálás nekem így kevés lenne, hanem a testvér márka egyik szemre való szérumával. Az esti rutinom része is, mert nagyon jól esik a bőrömnek. Semmilyen irritációt nem okoz, nem folyik a könnyem, nem éget, nem bizsereg a bőröm tőle.
Az instant hatás is már látványos, de hogy hogyan teljesít hosszú távon, arról kicsit később beszámolok. Ajánlom mindenkinek! (Egyelőre csak külföldről szerezhető be, több oldalról is. De én a cég honlapját ajánlom, mert 25€ fölött ingyenes a szállítás, és pár nap alatt Angliából meg is érkezik! Semmi plusz vám és áfa!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

orybea

2017. március 21.

Reggelente ezzel kenem egy hete a szemem alatti puffadásokat és azt kell mondjam, mire elindulok otthonról, már le is vitte őket. Jól esik felkenni is, könnyen terül és hamar beivódik. Kellően hidratál, bár nekem nem száraz a bőröm a szemem környékén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.