The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
infernal

2019. július 5.

Látványosan halványabbak lettek a szemem alatti fekete karikák.
Már mindent kipróbáltam rájuk, több 10eft értékben vásároltam termékeket, de ez az első ami tényleg hatásos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Látványosan halványabbak lettek a szemem alatti fekete karikák.

mart

2019. július 4.

Kedvelem ezt a terméket, én a hűtőben tartom, így reggel, mikor a szemem alá cseppentek, még hűsít is. Nem csíp, nem irritál. Nincsenek óriás és sötét karikáim, de úgy érzem, egy hónap használat után nekem kiegyenlítette a szem alatti területet. Szerintem fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

anevemhelye

2019. július 3.

UPDATE:
1,5 hónapig használtam rendszeresen, de semmi hatása, kivéve, hogy baromira szárítja az amúgy is kiszáradásra hajlamos szemalatti bőrömet. sajnálom, de le kell pontoznom. :(

2 hete használom szinte minden nap, reggel-este, de semmi változást nem tapasztaltam. az igaz, h nem alszom túl sokat az elmúlt időszakban, de volt már olyan kence, ami ennek ellenére is javított a karikáimon. egyelőre 3 csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

UPDATE:

ziadrienn

2019. július 2.

nem csodaszer ,de szeretem ,hogy selymes lesz tőle szemkörnyékem ,de hidratáló nélkül szárít sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Valentina0930

2019. július 1.

Karikákra nekem egyáltalán nem működött, puffadásra mintha egy ici-picit hatott volna. Nem volt drága, de feleslegesnek tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Mosolyka

2019. július 1.

Elhasználtam egy üveggel, de nálam semmi változást nem okozott sőt , ha önmagában használtam nagyon kiszárította a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

lillka

2019. május 27.

Nagy reményekkel futottam neki, de nem sikerült maradéktalanul beváltania. A puffadást tényleg csökkenti, de a pigmentáción nem segített. Egy hónapnyi használat után ritkábban nyúlok utána, mert kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Judy1

2019. május 4.

Minden reggel használom a szem környékre. elég sötét lila karikáim szoktak lenni, főleg ha nem alszom ki magamat. A puffadást láthatóan csökkenti, a karikákat enyhén, és már kb 1 havi használat után láthatóan csökkentek a ráncok a szemem alatt. Nagyon sokáig elég lesz, icipici elég belőle a szemek alá. Imádom, hogy nincs illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

GyDorka

2019. május 2.

Amikor elkezdtem használni nem igazán hittem benne, hogy valóban működni fog. Én voltam a legjobban meglepve, amikor látni kezdtem a hatását! Tényleg sokat segít a szem alatti sötét karikákon, puffadáson. Nagyon szeretem ahogy picit átbizsergeti a szemkörnyékemet, kifejezetten frissítő érzés.

Update: Az elején valóban nagyot szólt, de valamiért ahogy múlt az idő, egyre kevésbé érzékeltem a jótékony hatását, a szemkörnyékem pedig egyre inkább érzékennyé vált tőle. Most már nem jól esően bizsergeti, hanem kifejezetten csípi néha. Ha tényleg csak egy icipici pöttyöt teszek a szemem alá, akkor nem bántja. Őszintén szólva a nagyon ígéretes kezdés után, nagy csalódás lett ez a termék. Még próbálkozom egy picit, de elhasználni biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

snowwithe

2019. április 29.

A szemem alatti puffadást mindenképpen csökkenti, a karikákra azért még kell korrektor, de mindenképpen hasznos termék. Évek óta küzdök a karikáimmal, a fáradt tekintettel, most végre látok javulást.
Ma reggelre kicsit kipirosodott a bőröm a szemeim alatt, de mivel retinol szérumot is használok, lehet, hogy a kettő együtt sok volt a bőrömnek. Ezt még ki kell tapasztalnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.