The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
dorathlmnr

2019. szeptember 5.

Még csak 1 hete használom, kiváncsi leszek még a hosszútávú hatására is. Este, és sminkelés előtt szoktam felvinni a szemem környékére, és kicsit világosít a szemkörnyékemen, még az átlag 3 órás alvásaimat is szépen "letagadja". Elég belőle kevés is, de amint elfogy, szerintem újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

saniko0093

2019. szeptember 2.

Még csak pár hete használom, így a hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni, de eddig nekem nagyon tetszik.
Gazdag, mégis könnyen eldolgozható és szépen beszívódó szérum. Én reggelente használom, és frissebbnek érzem tőle a tekintetemet. 5 csillag, szerintem újraveszem majd, ha egyszer elfogy, de az már most látszik, hogy nagyon sokáig elég lesz.
A honlapon azt írják, segíthet a narancsbőrön is, szerintem kipróbálom arra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

A honlapon azt írják, segíthet a narancsbőrön is, szerintem kipróbálom arra is.

Nymphea

2019. július 26.

Verhetetlen kis cucc! Szemkörnyékre kezdtem el használni a legkialvatlanabb, stresszesebb időszakban (államvizsga, szakdolgozat) és magam sem hittem, de a körülményekhez képest lényegesen kipihentebbnek tűntem. Azóta is minden este bemasszírozom a szemkörnyékembe, és alig fogyott még belőle. Ilyen áron ez abszolút csoda, az eredmény szemmel látható. Az első, de nem az utolsó termékem Skinsmartról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Alizka

2019. július 26.

Alapból táskás egy kicsit a szemem, de ahogy mentek az évek, a reggeli duzzadás egyre látványosabb lett, és egyre tovább tartott, amíg leapadt, ha egyáltalán... A probléma megoldására szereztem be ezt a szérumot, sötét karikáim nincsenek, így az erre irányuló hatásáról nem tudok nyilatkozni. A duzzanatot egy kicsit leviszi, amit a fagyasztott kanál meg jégkocka is tud, de ez azért jóval humánusabb megoldás, és piros foltok se maradnak utána. Nagyon gazdaságos ez az adag ilyen kis területre, főleg, hogy csak a korán kelős napjaimon nyúlok érte. Rendszeresebb használattal lehet, hogy még látványosabb eredményt lehet elérni. Nem alapdarab mindenkinek egyébként, de ha valaki szemkörnyék gondokkal küzd, annak érdemes kipróbálnia, mert sokat jelent az összképben, hogy milyen állapotban van ez a terület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

nyuszmusssz

2019. július 13.

Teljesen eltüntette a szemhélyamon lévő sötétebb barnaságot, ami genetika. A családom legtöbb tagjának a szemhélya sötétebb. Nekem is az volt, fogalmam sem volt hogy ezt el lehet tüntetni. Mindig korrektoroznom kellett a szemhélyam, hogy olyan színe legyen mint az arcom többi részének.

Egy hét sem kellett és már kezdtem látni a változást.
Emellett olyan érzés a szemhélyamnak és a szem alatti részen mintha kávét ivott volna az említett terület.
A szempilláim láthatóan megnőttek mióta a szérumot használom, gondolom a koffein miatt ami benne van.
A depuff hatását is aláírom.
Nagyon nagyon szeretem. Kevés kell belőle. A szérum után felviszek egy szem hidratálót is a szememre. Jól fogadja a szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Egy hét sem kellett és már kezdtem látni a változást.
A depuff hatását is aláírom.

orsi0818

2019. július 12.

Nem vettem észre h bármit is csinált volna (nem is rontott)pedig lelkiismeretesen használtam reggel este. Aztán félretettem és megromlott. Sokaknak bevált így lehet hogy csak én nem voltam elég kitartó. Lehet hogy kap még egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Wey1122

2019. július 7.

Engem is elèrt az Ordinary. Evvel a termèkkel kezdtem.Reggelre kissè megdagadnak a szemeim,sötèt karikàim szerencsère nincsennek. 40 felett ez a termèk nekem egyfajta plusszt ad. Először a szèrumot hasznàlom majd a szemkrèm következik,este ùgyanez a retuàlè! Magàban nekem biztos kevès lenne,mert nem hidratàl önmagàban.20 èv felett önmagàba is ok lehet!
Amièrt nem kap 5 csillagot,ha ne elèg òvatossan maszìrozom ès belekerül a szemembe hàt nagyon csìp! Ez szemrevalò termèknek bizony nem szabadna csìpnie,hiszen akarva akaratlanul is főleg ha ilyen folyèkony dologròl beszèlünk az belekerülhet!
Ettől a bakitòl függetlenül szeretem,ès ùjravettem! Napi 2x hasznàlat mellett nekem egy üveg 3 hònapig kitartott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

infernal

2019. július 5.

Látványosan halványabbak lettek a szemem alatti fekete karikák.
Már mindent kipróbáltam rájuk, több 10eft értékben vásároltam termékeket, de ez az első ami tényleg hatásos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Látványosan halványabbak lettek a szemem alatti fekete karikák.

mart

2019. július 4.

Kedvelem ezt a terméket, én a hűtőben tartom, így reggel, mikor a szemem alá cseppentek, még hűsít is. Nem csíp, nem irritál. Nincsenek óriás és sötét karikáim, de úgy érzem, egy hónap használat után nekem kiegyenlítette a szem alatti területet. Szerintem fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

anevemhelye

2019. július 3.

UPDATE:
1,5 hónapig használtam rendszeresen, de semmi hatása, kivéve, hogy baromira szárítja az amúgy is kiszáradásra hajlamos szemalatti bőrömet. sajnálom, de le kell pontoznom. :(

2 hete használom szinte minden nap, reggel-este, de semmi változást nem tapasztaltam. az igaz, h nem alszom túl sokat az elmúlt időszakban, de volt már olyan kence, ami ennek ellenére is javított a karikáimon. egyelőre 3 csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

UPDATE:

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.