The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
murczinodett

2018. május 15.

Amióta ezt használom nincsenek sötét karikáim és erre mások is felhívták a figyelmem! És mivel egy csepp elég ezért elég sokáig nem kell újravennem és az ára is nagyon kedvező szóval imádom minden szempontból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

csill87

2018. május 7.

Remélem hogy csak tévedés, hogy már nem gyártják. Én még csak nemrég rendeltem, nemrég kezdtem el használni.Nagyon tetszik az állaga, az ára miatt pedig, mivel erre a területre is ajánlják, én a combomra is használom, hogy az is szép legyen, ne csak a szemem :) Gondoltam nem spórolok a mennyiséggel, meg én amúgy is szoktam arcápoló termékeket, szérumokat egész testre hazsnálni, mert nem csak az arcomon akarom megőrizni a fiatalságomat, és heti, kétheti rendszerességgel szerintem bele kell hogy férjen ez is. De ha valóban kivonják a forgalomból, akkor marad a spórolás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

zs001

2018. április 28.

Ennek a terméknek semmi hatása nem volt nálam. Szorgosan kenegettem, elhasználtam egy üveggel, de abszolút semmi. Ártani se ártott az igaz...adok rá 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Akara

2018. április 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be. Szerintem irritálta a bőrömet, ezért amikor este felkentem, rögtön éreztem, hogy összerántotta, feszült a bőröm. Eleinte azt hittem, ez a hatásmechanizmusának a része. Viszont reggelre menthetetlenül kiszáradt a terület, alig tudtam krémmel helyrehozni. Így aztán a szemráncaim is jó mély barázdáká váltak, a puffadás meg csak nem csökkent. Kb. 5 alkalommal adtam neki esélyt, majd elcseréltem inkább csokira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

patriczia

2018. április 4.

Nem rossz, szép lassan halványított a karikáimon, de csodát azért nem tett. Reggel legalább nem panda fejjel kelek fel, és egy kicsivel kevesebb korrektort kell használnom a szemem alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

mllelondres

2018. április 4.

Gyakorlatilag gyerekkorom óta puffadt és karikás a szemem és rengeteg dolgot kipróbáltam rá. De amióta ezt használom reggel, este pedig a Krémpatika E vitaminos szemkörnyékápolóját, ez látványosan csökkent. Külön bónusz, hogy mindkettő ára szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

orik

2018. március 25.

Több The Ordinary terméket is használok, nálam nagyon bevált ez a termékcsalád. A Caffeine Solution 5% + EGCG szintén beváltotta a hozzá fűződő reményeimet: reggel és este használom, és valóban csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást, hidratálja, felfrissíti, táplálja és nyugtatja a szem alatti érzékeny bőrfelületet. A kiszerelés is ízléses és gazdaságos, a formula állaga szuper, könnyen beszívódik, jól lehet vele dolgozni, és puha, finom bőrérzetet hagy maga után. A szem körüli ráncokat és karikákat nem enyhíti (bár ezt nem is "ígéri"), arra másik szemkörnyékápolót érdemes használnunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

baronessMA

2018. március 18.

Több terméküket is használom, de egyike volt az elsőknek akiket beszereztem. Ha délelőttös vagyok és 4-kor kelek nem az a kérdés hogy puffadt-e a szemem, hanem az, hogy mennyire? És ezt a kis szérumot minden reggel használom, nem irritál, a felvitelekor hűsítő érzés. Nem tárolom a hűtőszekrényben, mert így is macera a rutin végére érni. Örülök, hogy nem kell ki-be mászkálnom. De azért sötét helyen tartom, bár gondolom az öveg maga is gondoskodik róla. De biztos ami biztos. Szeretem, elégedett vagyok vele. Az ára szuper. Ha elfogy, újrarendelem Asos-ról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Livomivo

2018. március 3.

Puffadás ellen vettem és ugyan kirívó hatást nem tapasztaltam, azért kellemesen frissít és hűsít, ilyen módon pedig mégiscsak hat a puffadás ellen. Utána könnyebben beszívódik a szemkrémem, így ennek a nem várt mellékhatásának is örülök. Egyedül a béna csomagolásával bajom, mert csak egy cseppet oszlatok el a szemeim körül, így azt kiadagolni úgy, hogy pont az ujjbegyemre cseppenjen, és ne az üvegcse nyakára vagy a mosdóra, azért kihívás egy szemüvegesnek. Vagyis ebben az esetben szemüvegtlennek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Adnilem

2018. február 22.

Határozottan nem rossz! :) Pár csepp kell belőle, így a kiszerelés hónapokig elég lesz. Nem zsíros, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Nem bántotta a szememet, pedig egy másik koffeines szemkrémmel már megjártam, így ettől tartottam kicsit. Eddig újravevősnek néz ki (ha egyszer elfogy még ebben az évben :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.