Best of Beauty 2019

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Nemlin

2017. október 20.

Reggelente használom. Egy-egy csepp a szemeim alá, s öt perc múlva már bátrabban nézhetek tükörbe. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 20.

claudia.nyilas

2017. október 8.

Szem alá használom reggel és este is a szemkrémem alá, és szerintem valóban szuperul teljesít, lehúzza a duzzanatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

alycethetyger

2017. október 6.

09.25
Majd két hónapja annak, hogy - kellő utánajárást követően - bevásároltam az én bőrömnek feltehetően előnyös termékekből a márka hivatalos weboldalán. Annyian esküdöztek, hogy ez milyen jó lesz majd nekem, és mekkora innováció, új arcbőr, új én, hogy belementem - erre a termékre ugyan nem lett volna feltétlen szükségem, de belenézve a tükröm 24 éves pofijába, megdöbbenve láttam, hogy bizony ez galaxis méretű feketeség a szemem alatt, ez meg azt ígéri, hogy majd nem lesz, na akkor gyere csak, radírozzál, elhiszem én a Wayne Gossnak, hogy ez majd kicseréli a banyatankot a szemem alatt egy Chanelre!

Erre nem jött be. A pigmentációt csak árnyalataiban csökkenti, azt is csak maximum kettővel, a jobb napokon.

Ellenben nagyon jó hűsítő és filler, a nyár végi kánikulában hálás voltam neki. Annyi van még ezzel a termékkel, hogy (lehet, hogy itt én vagyok a gyöpi, de) nem szabad 'túadagolni'... Legalábbis nekem sikerült párszor kicsit merészebb mennyiséget kenni a szemem köré, és a filler-hatás ezzel exponenciálisan nőtt, ami reggel annyira nem volt jó érzés.

Összességében nem mondom azt, hogy ez egy rossz termék, de nem is nyúlok érte sokszor. El fog fogyni majd szépen lassan, egyszerűen csak annyi, hogy ettől pont csodát vártam, aztán a csoda valahol dugóba keveredett. Négyes, mert ennyi pénzért ilyen hatással korrekt, de nem tart be mindent az ígéretekből.

10.06.
Elfelejtettem milyen megerőltető a szemnek számítógépes munkát végezni. Megkapja az öt csillagot, mert mindennap gigamentőöv a kiégett szemeimnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

09.25

10.06.

kozmetikumboltkoros

2017. szeptember 27.

Nekem eléggé nagyméretű táskák vannak a szem alatt, szóval ennek fényében írok. Lehet más se bánna el vele, de ennek sem sikerült sajnos. Talán minimálisan csökkentette a duzzanatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

rika28

2017. szeptember 27.

Inkább reggel használom, a kis puffadságot akartam vele levinni a szememről. Erre tökéletes, és picit a karikákat is halványítja. SZeretem, mert nagyon érzékeny a szemem és nem bántja, a legtöbb szemkrémtől ég, szúr, viszket, minden bajom van, szóval nekem egyelőre tökéletes. Durvább karikákra, ráncokra szerintem kevés, pár év múlva meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Natalie

2017. szeptember 26.

Semmifele karos hatassal nem volt a boromre,de 3 hetes hasznalat utan sem lattam ertelmet. Egy plusz,ami inkabb csak a lelkemnek tett jot. Felvinni kellemes volt,aztan ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

ssyakaky

2017. szeptember 26.

fura egy kence ez, szeretem is meg nem is. nagy remenyeket fuztem hozzá, a pandamaci szemeim meg pláne. halvanyitani csak egy-ket arnyalatot halvanyit, azt is csak ideig-oraig. este hasznalva masnap reggel mindig puffadt szemekkel ebredek, amit természetesen meg lehet oldani vele, igy szoktam rá, hogy inkább reggel hasznalom. gyorsan lehuzza a puffadtsagot, es elenkiti a tekintetemet. kicsit nehezen szivodik be, de addig kellemesen husit. egy csepp eleg belőle, nagy mennyiség, kedvező ar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

jdooora

2017. szeptember 22.

Kb. 3 hónapja használom minden reggel és este és nagyon megszerettem. Sajnos nagyon érzékeny a szemkörnyékem, ezért azelőtt gyakran ébredtem püffedt szemhéjjal és táskákkal, amik utána még órákig nem múltak el. Ezen a problémán már az első használattól rengeteget segített a termék, bár nem volt képes teljesen megszüntetni (nem hiszem, hogy arra bármilyen kozmetikum képes lenne). Ráadásul pár hét rendszeres használat után feltűnt, hogy a sötét karikáimon is sokat világosított.
Fontos megjegyeznem viszont, hogy önmagában száraz szemkörnyékre kevés lehet, nálam sem helyettesíti a szemkrémet. Beszívódás után azonban jól lehet rá rétegezni krémet és korrektort is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

2017. szeptember 22.

Az első The Ordinary termék ami nekem nem jött be, egészen pontosan semmihatását nem látom. Mikor felkenem akkor hűsítő, jó érzés, de semmit hatását nem tapasztaltam a fáradtság nyomainak eltüntetésében. Ha valaki ki szeretné próbálni, feltettem az eladó dolgaim közé, nekem teljesen felesleges tovább kísérleteznem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

kneva

2017. szeptember 19.

07.17. :
Én főleg a szemeim puffadtsága miatt vettem meg (no meg a C-vitamin és a remek ár sem volt mellékes). Két kisgyermekem van, évek óta kialvatlan vagyok. Karikáim is vannak, bár nem sötétek. Én Uriage Isofill szemránckrém alá kenem, egy-egy cseppet mindkét szemem alá, majd körbe kenem. Amíg várom, h felszívódjan, akkid mehet az esti rutin többi része. Zselés és mégis kissé olajos az állaga, nekem nem szívódik be rögtön. Önmagában kevésnak érzem, mert nekem már alakulnak a szarkalábaim.
Nekem a püffedtséget szépen lehúzza. Napi kétszer használom. És amit még észrevettem: van a jobb szemem közelében egy nagyobbacska májfolt, nem túl sötét de azért látható. Minden nap fényvédőzöm, de a szemkrémet felteszem és sokszor akkor jut eszembe a halványító szérum, h "na megint elrontottam a sorrendet". De ez a kis csoda ampulla elhalványította! Nem egész egy hónapja használom. Rendkívül meg vagyok vele elégedve. Ha valaha elfogy, biztosan újra fogom venni.
Nekem ez a minimalista design is bejön. Olyan mint egy gyógyszer, és valóban olyan hatásos is! Nagy a kiszerelés (30 ml), biztosan sokáig elég lesz.

Update 09.19. : Most van félig az üveg. Naponta kétszer egy-egy cseppet használok a szemek köré.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

07.17. :

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.