The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: Ndora94
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges
Ár: 700 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: használt, kb 70%, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen bárhol

barbarabor

2019. november 7.

A lehető legjobb választás primer kategóriában! Előtte még soha nem használtam szilikonos primert, valóban picit nehezebbnek érződik tőle a bőr, de abszolút nem zavaró mértékben. Matt, hidratál, sima érzést kölcsönöz a bőrömnek, ez által öröm rajta eldolgozni az alapozót. A sminket abszolút hosszan tartóvá varázsolja és tényleg csökkenti a pórusokat. Újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

pemese

2019. október 16.

Évekig nem használtam primert, mert volt egy rossz élményem egy Catrice termékkel, de egyre jobban zavart, hogy az alapozóm a nap felénél eltűnik az arcomról, így úgy gontolam, hogy kipróbálom ezt, szeretem a márkát és baromi olcsó. Kicsit se veled se nélküled kapcsolatom van vele. Az sminkem szépen fennmarad az arcomon ha ezt használom és hatalmas a különbség "ezzel vs enélkül" a nap végén, viszont ha nem hagyok elég időt arra, hogy megszáradjon, beszívódjon az arcbőrőmbe apró darabokban lepereg az alapozóval együtt. Szárít (vízhiányos a bőröm) de ha rendesen hidratálok előtte és elég időt hagyok neki sminkelés előtt szépen működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 16.

Hene

2019. szeptember 16.

Zsiros boru vagyok tag porusokkal es ez a primer pont az en boromnek valo! Szepen mattit es a sminkem is tenyleg tartosabb tole! Ujra vevos!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Scarlett11

2019. június 1.

Jól mattít, könnyű rá sminkelni és nekem tartósabbá is teszi a sminket. Ár érték arányban szerintem kiváló termék. Nekem nagyon bevállt, akár csak az összes többi ORDINARY amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

petoandika

2019. március 28.

Nem is tudom eddig miért nem írtam róla véleményt...
Tökéletes szilikonos primer tág pórusúaknak. Most fogyott el, szerintem újra fogom venni.
Nem használok minden nap primert, plusz alapozótól is függ, hogy szükséges-e egyáltalán primer alá.
Mindenesetre szépen feltölti az arcbőrt, kicsit valóban "csúszkálós", de hát ilyen a szilikonos primer, egy-egy szárazabb alapozó kifejezetten szereti. Az arcom valahogy szebb lemosásnál akkor, ha ezt a primert használom.
Ennyi pénzért pedig igazán megéri, ha valaki szilikonos primert keres, ajánlani tudom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Nem is tudom eddig miért nem írtam róla véleményt...

harpec

2019. március 25.

Vichy dermablend alapozót keverem vele, így sokkal könnyedebb lesz, szépen terül, kézzel szétkenem az arcomon és kész. A dermablend erős fedésű és beül a ráncokba, ha magában használom. De végül is a hidratáló is működött az alapozóval mielőtt ezt megvettem, szóval nem létfontosságú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

dorathlmnr

2019. március 18.

Számomra sajnos használhatatlan. Sosem tapasztaltam még ilyet, de 1 hét használat után teljesen kiszárította a bőrömet, a szám környéke kipirosodott és lehámlott. Primerként annyira nem volt nagy szám, igazából nem láttam különbséget vele és nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

JReka

2019. március 14.

Valahogy az TO termékek nem szeretnek, eddig 4 dolgot próbáltam, és mindegyiktől kipattogzott a bőröm. Ettől függetlenül ez a primer számomra egy haszontalan dolog. Tartósabb nem lett a sminkem, igazából szebb sem. A mattító hatásáról nem tudok mit mondani, hiszen nem vagyok hajlamos fényesedésre és nem is szeretem a teljesen matt finisht. Ez olyan placebó hatás, ha hiszel benne biztos működik, viszont az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Vanda234

2019. január 14.

totál matt bőrképet ad, nagyon jól lehet rá sminkelni és az illata is szuper! A kedvenc primerem lett! már próbáltam high end termékeket is, de ez a kedvencem! tuti hogy újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

covergirl

2019. január 13.

Hajlamos kukacosodni még beauty blenderrel ütögetve is, az alapozó nemhogy szebb rajtam ezzel, hanem olyan, mintha hámlana az arcbőröm. Közben csak a cucc köt meg és válik szét darabokra, az alapozó meg ennek törésvonalaiba vándorol, a többi helyről meg gyorsabban eltűnik, mint nélküle.
Ez nagyon nem jött be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Ez nagyon nem jött be nekem.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.