The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: Ndora94
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges
Ár: 700 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: használt, kb 70%, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen bárhol

Lill22

2018. december 19.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, egy érdekes szilikon illatot hagy maga után. A funkcióját sem látta el 100%-ig az én bőrömön, a homlokomon sok pattanás jelent meg amíg a rutinom része volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Vicus

2018. december 9.

Jobban terül rajta az alapozó az tény, de tartósabb nem lett, inkább könnyebben lett apró foltos, 'patchy'. Még úgyis teszteltem, hogy csak az arcom egyik felére kentem fel 😀 Viszont picit tovább maradt matt a T-vonalam. A szilikonos érzést is elég nehezen viseltem el a bőrömön, így tovább is adtam rajta, pedig nagyon akartam szeretni.
Amúgy elképzelhető, hogy csak az én alapozómmal nem működött, de jól aláhidratálva, száraz bőrűeknek főképp, megérhet egy próbát. Ezért adok három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

hartaizs

2018. október 8.

Első egy-két használat után azt gondoltam, tökéletes termék. Nekem nagyon hamar kifényesedik a T-vonalam, ezzel a primerrel viszont szinte semmi. De sajnos azt kell mondjam, hogy a kukában fogja végezni.... Eddig ez az első TO termék, amiről negatív a véleményem. 3-4 napon belül több, csúnya, mély, fájdalmas pattanás jött ki rajtam. Mással nem tudom összefüggésbe hozni, csak ez a primer lehet a ludas.... Nagyon sajnálom, mert amúgy jó kis cucc lenne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

reka0122

2018. október 2.

Nagyon akartam, hogy első használatos szerelem legyen, de ez köztünk valahogy nem alakult ki. Ha normál mennyiségben teszem az arcomra szó szerint csúszik rajta az alapozó (😂), kis mennyiségben, nagyon nagyon vékony rétegben tűrhető, de ígyis hamarabb lekopik az alapozó az arcomról mint nélküle. Nekem mindent ad csak matt finisht nem, pedig egyáltalán nem fényes az arcbőm. Ennek ellenére egy nagyon szép egyemeletes arcképet ad arcomnak, iszonyatosan puha hatást kölcsönözve neki. Nem hinném hogy újra fogom vásárolni, de szeretném a jelenlegi alapozómtól(studio fix fluid) eltérő alapozóval is kipróbálni, hátha csak ezzel nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

kepszakadas

2018. október 2.

CS O D Á L A T O S.
Egyszerűen nincs rá jobb szó, szerintem ez a tökéletes primer, már ezret kipróbáltam, de ennek a legjobb az állaga. Nem csúszik el, nem fénylik, nem bántja alatta a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

CS O D Á L A T O S.

2018. szeptember 12.

Összességében nagyon szeretem ezt a primert, a sminket tényleg tartósabbá teszi és nem fényesedik ki olyan hamar a bőröm mint nélküle. Baba popsi puhává varázsolja a bőrömet és mintha a pórusaim méretét is csökkentené. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég lesz. Egyedül a szagát nem szeretem... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

dunaimano

2018. augusztus 31.

Azért tettem be a kosaramba, mert így elértem az ingyenes kiszállítás értékhatárát, és úgyis akartam egy primert kipróbálni. :)
Jelentem, nekem tökéletesen bevált! Szépen eloszlatható az arcon, nem hagy maga után zsíros és fura érzetet sem, az alapozóm is jól terül rajta. Órákkal később is az arcomon van, mégsem érzek semmit! Az arcbőröm viszont puha, jó érzés megtapintani.
Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Szuper :)

supercinti

2018. július 17.

Elso olyan primer, aminel nem mozdul el az alapozo!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Elso olyan primer, aminel nem mozdul el az alapozo!!!

beautymakeup1

2018. július 4.

Nagyon jó kis smink alap, nekem bevált! A sminkem a helyén marad, hidratál is, és szépen eloszlik rajta az alapozó. Sokáig elég, kevés is elég belőle, az ára nagyon kedvező, ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

gyongyikeolasz

2018. július 1.

Nagyon szeretem ezt a primert mert nem lesz csillogó utána a bőröm és a sminkemet is jól tartja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.