The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: noavedon
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XIII. kerület, fizetés: Megbeszélés szerint
saraanna

2017. november 18.

Ez az első primerem, nem nehezíti el a bőröm, kellemes viselet, egyszer nem volt nálam arckrém és ahelyett kentem fel, nem hiszem hogy ápolna túlzottan de kellemes puha lett tőle a bőröm. A szemem alá rakok belőle főleg, hogy a korrektor tovább megmaradjon.
Alapozás előtt nem látom annyira sok hasznát, inkább bekrémezem az arcomat reggel és várok kicsit hogy beszívódjon, nekem az jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

tika

2017. október 12.

Nagyon klassz bársonyos állaga van, smink nélkül is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Nagyon klassz bársonyos állaga van, smink nélkül is szoktam használni.

Beebeee

2017. október 9.

Első primer amit valaha próbáltam, szóval nincs viszonyítási alapom. Nekem bejött. Tartósabb a sminkem, később fénylik át. Azt kell mondjam jó cucc és az állaga is tetszik, néha önmagában is használom, ha nem akarom, hogy csillogjon a homlokom. Szupeer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

azutatir

2017. október 8.

Nem, nem, nem! Nagyon rövid idő alatt besűrűsödik az állaga, ezért gyakorlatilag csak két-három hétig lehet szépen használni a terméket, utána már szenvedés és mivel megváltozik az állaga, ezért szerintem nem is tud olyan szép alapot adni a folytatáshoz. Csalódás volt ez a termék, egyszer újra vettem, de többet nem fogom. Nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

vivienkoczka

2017. szeptember 24.

totál matt bőrképet ad, nagyon jól lehet rá sminkelni és az illata is szuper! A kedvenc primerem lett! már próbáltam high end termékeket is, de ez a kedvencem! tuti hogy újraveszem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Amadea

2017. szeptember 1.

Az első próbálkozásnál (késésben voltam, de persze, hogy muszáj volt kipróbálnom) semmilyen pozitív hatást nem vettem észre, elég csalódott voltam. A tegnapi, második alkalomnál se vettem észre a vágyott hatást, az optikai tuningot, hogy a felkenése után legalább egy kicsit jobban nézzen ki a bőröm. De! Tapintásra érezhető volt a hatása, olyan szinte nem is bőrszerűen sima, picit a PC oil control szérumára emlékeztet.
De nagy varázslatot a BB krém eloszlatása után vettem észre: nagyon közelről és előnytelen megvilágításban sem látszik az arcomon, hogy lenne rajta valami, mintha a BB krém és a korrektor eggyé vált volna vele. Ezt a hatást egész este megtartotta, és ezután éreztem úgy, hogy jó ötlet volt megrendelni.

Nem tudom, más primerekhez képest mennyire jó a teljesítménye, korábban csak egy Catrice-t próbáltam (a Prét-Á-Lumiére ampullás fénylő izémizéjét, aminek semmilyen hatása nem volt és hamar megromlott), de egy magamfajta primer-szűznek kezdésnek jó lehet, főleg, ha nincsenek jelentékeny bőrhibái, mert azokat sajnos nem varázsolja el egy másik dimenzióba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

FundyBundy

2017. augusztus 28.

HYPEHYPEHYPE. És ugyanezt gondolom a serum alapozójukról is. Legelső próbálkozásom ez, niacinamid és az említett alapozó vásárlása volt. Kétkedve, de annál inkább reménykedve vettem ezt a primert, ugyanis az arcbőröm egyszerűen nem bírja a szilikont. Nekem már felkenés közben is olyan műanyag szaga van, de még tűrhető kategória. Viszont egy használat után visszaköszöntek a jó kis mélygyulladt pattanások. És tudom, hogy nem a niacinamid a ludas. Ezenkívül a nevéhez sem hű, nekem csak rosszabbul mutat rajta az alapozó, mintha száraz lenne a bőröm. Szóval szerintem nem érdemes várni rá. azok pedig főleg ne tegyék, akiknek hasonszőrű bőrük van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

barbimariposa

2017. július 31.

Mivel itt nem válaszolt senki a megjegyzésemre, úgy voltam vele, hogy elég olcsó és vagy bejön, vagy nem alapon,megrendeltem. Egyszer használtam, de nem jött be sajna.A Bioderma pore refiner, amit ezer éve használok, klasszisokkal jobb. Ez a primer egy érezhető réteget hagyott a T vonalon, illetve hamar átfényesedett, még a párom is megjegyezte, hogy fénylik az arcom tőle. Sokkal jobb a Bioderma kombinált bőrre, mert az beszívódik és tényleg órákig mattít, szóval a Pore refinerhez képest ez elég gyengén muzsikált! Nem ajánlom, hiába harmad annyi az ára.
Az ára és a szép összetevők miatt 3 csilag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Az ára és a szép összetevők miatt 3 csilag.

cherry19

2017. július 21.

Nagyszerűű primer!
Nem sokat próbáltam eddigi pályafutásom során, de ez az első, ami tényleg tartósabbá teszi a sminkem és még csak mély gyulladt pattanásaim se lesznek tőle.
Nem teljesen tudom eldönteni, hogy neki vagy a Niacinamide-nak (vagy a kettő kombinációjának) köszönhetem, hogy sokkal jobban bírja az alapom, mint eddig valaha.
Ha elfogy első körben nem veszem újra, bolygatja a fantáziám egy Essence primer, de ha nem jön be visszatérek hozzá, tuti befutó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Nagyszerűű primer!

Lilcii

2017. július 17.

Nekem ez a primer nagyon bejött! A niaciamide-os szérumtól tönkrement a bőröm, így félve próbáltam ki a márka többi termékét, de eddig ez tökéletesen mattít, megtartja az alapozót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.