The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: Ndora94
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges
Ár: 700 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: használt, kb 70%, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen bárhol

Hatshepsut

2017. december 5.

Már fél éve használom és nem akar elfogyni, nagyon pici elég belőle az egész arcomra. Nagyon szeretem, mert szinte siklik rajta az alapozó. Szemhéjalapként is használom , mert gyönyörűen egybe olvad a szemsmink, ha rásminkelek, a festék is gyönyörűen megtapad rajta. A pórusokat elfedi, az én zsíros bőrömre lehetne egy picit mattabb, de belefér a nap végi átfényesedés.Egész nap tartja a sminket, imádom, ár-érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

kristinakroes

2017. november 26.

Mehh, szeretem a szilikonos dolgokat, szépen kiegyenlítik a bőrfelszínem, de ez csúszkál és a hatása sem olyan tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

DeakA

2017. november 26.

2 hónapja használom, hetente néhány alkalommal. Nem vettem észre semmi olyan változást a bőrömön alatta, ami miatt aggályosnak tartanám a használatát (nem szárad, nem pattanásosodik jobban, mint bármely másik év őszén). Viszont én csak minimális pozitív hatásról tudok beszámolni, mert nem igazán látom úgy, hogy az alapozóm jóval szebben mutatna vagy tovább tartana, ha használom alá ezt a primert.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

saraanna

2017. november 18.

Ez az első primerem, nem nehezíti el a bőröm, kellemes viselet, egyszer nem volt nálam arckrém és ahelyett kentem fel, nem hiszem hogy ápolna túlzottan de kellemes puha lett tőle a bőröm. A szemem alá rakok belőle főleg, hogy a korrektor tovább megmaradjon.
Alapozás előtt nem látom annyira sok hasznát, inkább bekrémezem az arcomat reggel és várok kicsit hogy beszívódjon, nekem az jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

tika

2017. október 12.

Nagyon klassz bársonyos állaga van, smink nélkül is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Nagyon klassz bársonyos állaga van, smink nélkül is szoktam használni.

Beebeee

2017. október 9.

Első primer amit valaha próbáltam, szóval nincs viszonyítási alapom. Nekem bejött. Tartósabb a sminkem, később fénylik át. Azt kell mondjam jó cucc és az állaga is tetszik, néha önmagában is használom, ha nem akarom, hogy csillogjon a homlokom. Szupeer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

azutatir

2017. október 8.

Nem, nem, nem! Nagyon rövid idő alatt besűrűsödik az állaga, ezért gyakorlatilag csak két-három hétig lehet szépen használni a terméket, utána már szenvedés és mivel megváltozik az állaga, ezért szerintem nem is tud olyan szép alapot adni a folytatáshoz. Csalódás volt ez a termék, egyszer újra vettem, de többet nem fogom. Nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

vivienkoczka

2017. szeptember 24.

totál matt bőrképet ad, nagyon jól lehet rá sminkelni és az illata is szuper! A kedvenc primerem lett! már próbáltam high end termékeket is, de ez a kedvencem! tuti hogy újraveszem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Amadea

2017. szeptember 1.

Az első próbálkozásnál (késésben voltam, de persze, hogy muszáj volt kipróbálnom) semmilyen pozitív hatást nem vettem észre, elég csalódott voltam. A tegnapi, második alkalomnál se vettem észre a vágyott hatást, az optikai tuningot, hogy a felkenése után legalább egy kicsit jobban nézzen ki a bőröm. De! Tapintásra érezhető volt a hatása, olyan szinte nem is bőrszerűen sima, picit a PC oil control szérumára emlékeztet.
De nagy varázslatot a BB krém eloszlatása után vettem észre: nagyon közelről és előnytelen megvilágításban sem látszik az arcomon, hogy lenne rajta valami, mintha a BB krém és a korrektor eggyé vált volna vele. Ezt a hatást egész este megtartotta, és ezután éreztem úgy, hogy jó ötlet volt megrendelni.

Nem tudom, más primerekhez képest mennyire jó a teljesítménye, korábban csak egy Catrice-t próbáltam (a Prét-Á-Lumiére ampullás fénylő izémizéjét, aminek semmilyen hatása nem volt és hamar megromlott), de egy magamfajta primer-szűznek kezdésnek jó lehet, főleg, ha nincsenek jelentékeny bőrhibái, mert azokat sajnos nem varázsolja el egy másik dimenzióba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

FundyBundy

2017. augusztus 28.

HYPEHYPEHYPE. És ugyanezt gondolom a serum alapozójukról is. Legelső próbálkozásom ez, niacinamid és az említett alapozó vásárlása volt. Kétkedve, de annál inkább reménykedve vettem ezt a primert, ugyanis az arcbőröm egyszerűen nem bírja a szilikont. Nekem már felkenés közben is olyan műanyag szaga van, de még tűrhető kategória. Viszont egy használat után visszaköszöntek a jó kis mélygyulladt pattanások. És tudom, hogy nem a niacinamid a ludas. Ezenkívül a nevéhez sem hű, nekem csak rosszabbul mutat rajta az alapozó, mintha száraz lenne a bőröm. Szóval szerintem nem érdemes várni rá. azok pedig főleg ne tegyék, akiknek hasonszőrű bőrük van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.