The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Szilikon tartalmú primer, amely matt, hidratált és sima alapot biztosít, amin a smink hosszantartóan megmarad. Önállóan hidratálóként is használható. Csökkenti a pórusok és bőrhibák láthatóságát.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 700 Ft , Eladó: marsala
Állapot: képen látható, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel vagy posta (+pk)
Lilcii

2017. július 17.

Nekem ez a primer nagyon bejött! A niaciamide-os szérumtól tönkrement a bőröm, így félve próbáltam ki a márka többi termékét, de eddig ez tökéletesen mattít, megtartja az alapozót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

agoca

2017. július 16.

Szerintem nyárra, érett bőrre megfelelő. Tartja az alapozót, pirosítót, highlightert és egységesít is. Kb annyit tud, mint a Clinique primere, de kevesebb, mint fele annyiért. Télen talán túlságosan is matt lenne a végeredmény, de most tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

tothbarbara74

2017. június 26.

Hát ő közel sem vált be annyira, mint az Ordinary üveges primerje, bár rajtam nagyon tartóssá teszi az alapozót, de az állaga miatt nem lett kedvenc, mert sűrű, kissé tapadós és fénytelen és az alapozót is azzá teszi, de nem pontozom le, mert tartósságot és mattságot ígér és nekem azt maximálisan teljesíti is és nem is szárít egyáltalán. Most hogy írom ezeket, tulajdonképpen jó kis primer ez, csak az üveges társa jobban passzol hozzám. Ha pedig az ár-érték arányát pontoznám kiváló lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 26.

gyngyvr

2017. június 9.

Jó kis primer, egységesít, könnyű rá sminkelni, hidratál is kicsit, illetve szerencsére nem okoz nálam semmi irritációt pattanást stb, de valamiért ritkán nyúlok érte. Valószínűleg a márka niacinamidos széruma miatt, ami eszméletlenül mattít (engem) és sminkelni is szeretek rá. Az biztos, hogy elhasználom minden cseppjét előbb vagy utóbb! :) Ha már primer, akkor eddig ő vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

2017. június 8.

UPDATE
A véleményem azóta sem változott, nagyon szeretem, hiába szilikonos, nem fullad be a bőröm alatta. És felfedeztem, hogy tök szépen vegyül a Clinique BIY cseppjeivel (a Clinique primerje ellenben nem!), 2 csepp egy borsónyi primerhez és egy tök jó színezett cuccot kapok, ami szépen egységesít, valamennyire blur-hatása van és szép félmatt.

Csúcsszuper termék ez, nagyon meggyőzött. Szilikonos, de mégsem annyira tömény szilikonos az érzete, mattít de nem csontmattra, nagyon szépen el lehet rajta oszlatni mind a folyékony, mind a por állagú (ásványi) alapozókat, és tartja is őket. Nem irritál, nem okoz semmilyen csúnyaságot, egyáltalán nem szárít, nem érzem úgy hogy fulladna alatta a bőröm. Ennyi pénzért tényleg csodaszer, korrektül azt adja amit ígér, most a napokban került a szemem elé egy videó amiben Wayne Goss is áradozik róla. Vegyétek, ennyiért még drogériás primert se nagyon kapni, nemhogy szép összetevőjű, igazán jó minőségű terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

UPDATE

Michelle

2017. június 7.

Az egyik kedvenc primerem lett, bár csak néhány hete találtam rá. Könnyen eldolgozható és kis mennyiség is elég belőle. Szépen, finoman mattít, gyönyörűen fed. A végeredmény nem tompa, hanem természetesen matt; nagyon szeretem az ilyen finist. Eddig mindennel együttműködött, amit rátettem. Nem zavart be sem a fényvédő, sem a bb vagy cc krémek, alapozók. Mindegyik remekül terül rajta, nem csúszkál és nagyon tartós lesz. Ezzel az alappal rajtam minden bírja a hőséget, az egész napos jövés-menést. Tegnap nem volt időm lesminkelni edzés előtt; a közel két órás intenzív mozgás meg sem kottyant neki, nem mosta le az izzadtság sem, csak az orrom fényesedett ki egy kicsit. Az én bőröm elég jól bírja a szilikonos holmik többségét, ez sem okozott semmi problémát, sőt, az esti lemosás után tiszta, hidratált a bőröm. Eddig nem váltott ki irritációt, nem szárít, nem zsírosít, nem érzem nehéznek, soknak, nem fülled be a bőr alatta. Egyébként nem használok minden nap primert, olyankor nyúlok hozzá, ha hosszú napra és/vagy mozgalmas programra készülök, és szeretnék biztos lenni abban, hogy a sminkem a helyén marad. Jelenleg több primerem is van, de ha azokat elhasználom (?) és ez továbbra is ilyen jól muzsikál, egy darabig nem fogok mást keresni. Ráadásul az ára is hihetetlenül jó a tudásához képest, ezért remélem, hogy jó darabig elérhető termék marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Lillla31

2017. május 12.

Nem rossz, nem rossz, de nem is az igazi. Felváltva használom a Bobbi Brown szilikonos primerével, és szemmel látható a különbség. Ez egy lényegesen olcsóbb alternatíva, nem várok csodát, de nem is látom, hogy sokat tenne a "blurred" megjelenésért. Hétköznapra elmegy, de ha tényleg jól szeretnék kinézni, visszatérek a Bobbihoz. Ez a primer nekem nagyon sűrű és olyan műanyag, vagy nem is tudom, szintetikus illata/szaga van. Elhasználom, de nem fogom újra venni, nekem nem igazán jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

auberginecat

2017. május 11.

ahogy az előttem szólók elmondták, remek kis krém, én is imádom. kevés is elég belőle, nincs semmi szaga, szépen el lehet dolgozni, nem kényelmetlen, remekül tartja az alapozót. bár nem használom régóta, és ez a kiszerelés nagyon sokáig elég lesz, már most úgy gondolom, hogy újra fogom vásárolni. engem az ordinary cuccok teljesen meggyőztek, nem kérdés, hogy 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

matebette

2017. május 3.

Szuper!!!tenyleg az egyik legjobb primer. Ha nem a legjobb!az ara verhetlen, a porusokat gyonyoruen fedi, de nem tomiti, mattit egesz napra! A bb es az alapozo is csak ugy rasimul, nem csuszik le rola! Es meg hidratal is. Imadom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

merciszb

2017. április 4.

Kb 3 hete használom ezt a terméket és zseniális! Kicsi a tubus, de ez ne tévesszen meg senkit! Nagyon nagyon pici mennyiség elég az egész arcomra és szinte egész napra lemattítja! Iszonyat kellemes érzés felkenni az arca, én primerként használom és nagyon könnyű rá sminkelni. Picit sűrűnek és soknak tűnt először a krém, de imádja a bőröm. Iszonyat puha lesz tőle, ha nem sminkelnék, hidratálónak is mindenféleképp használnám. Miután felkenem, hagy egy kicsi olyan érzést, mintha felpumpálná az arcomat élettel. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.