The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Sztellus

2020. február 17.

Borzalmas állaga van, én sminkelni sem tudok rá, mert kukacosodik miatta a smink, így csak estére használom a hidratáló alá. Oda viszont elég jó, ott is van, hogy "összevesznek a krémek" és elkezd pár helyen lejönni, de úgy vettem észre, hogy a bőröm sokkal feszesebb, tömörebb mióta használom. Elhasználni el fogom, de másik hialuronos szérum után nézek, mert így egy kissé csalódás számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

kepszakadas

2020. január 31.

A TO hidratálója alá használom, segít mélyebben és alaposabban kezelni a vízhiányos bőröm. Az állaga nagyon furcsa, pedig jó sok kencét használok, de talán ez az egyik legkényelmetlenebb szérumom. A beszívódással nekem szerencsére nincsen problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

slytherclaw

2020. január 30.

Első The Ordinary termékem volt. Nagyon szeretem, az igazat megvallva a használata előtt nem is vettem észre, hogy mennyire ki van száradva a bőröm.
Két kis problémám van vele. Az egyik az, hogy másik szérumban két cseppet elkeverve is hagy maga után egy vékony, fehér hártyát. Ezt általában egy pamutkendővel szoktam lesimogatni, mielőtt felviszem az arckrémemet, de azért zavaró. A másik gondom a cseppentőjével van, ami egy-két hét után már nem igazán hagyta magát visszacsavarni az üvegre. Mivel sokszor repülök, mindent olyan szemmel nézek, hogy ez vajon ki fog-e folyni a bőröndömben, és hát ez a kiszerelés nem a legmegnyugtatóbb a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Sacababa

2020. január 20.

Nekem bevált, jól hidratál, de ha sokat kensz fel belőle akkor fehér hártyaként rád szárad, erre érdemes odafigyelni, a nyálkás állaga nem a legkellemesebb, de a célt jól szolgálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

kozmabarbara89

2020. január 8.

Szerintem minden bőrtípúsra megfelelő, mert minden barátnőm arcára rákentem és csodát tett. Smink alá, nappali vagy éjszakai arcpáolásra is szuper! Hetente min. 3-5 alkalommal használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Krtek1

2019. december 21.

Zsíros a bőröm, a niacinamide szérumot használom, amellé nagyon jól jön egy felturbózott hidratálás. Én egy könnyű, vizes szérum mellé használom ezt, meg vagyok vele elégedve nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

sziszoka

2019. december 16.

Télen nagyon vízhiányos a bőröm,viszont a nagyon tápláló krémeket sem szeretem gondoltam kéne valami,ami a hidratálómat feltúrbózza(Loreal Laser Renew).Éjjelre is nappalra is használom krémezés előtt,selymes,hidratált a bőröm.Összképen nem látok változást,mondjuk nem broblémás a
bőröm.Szemkörnyékre is használható.
Önmagában nekem kevés lenne,lehet zsírosabb bőrűeknek elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

bőröm.Szemkörnyékre is használható.
Önmagában nekem kevés lenne,lehet zsírosabb bőrűeknek elég.

pluca

2019. december 11.

1-2 hete használom, nem kifejezetten rossz, de használtam már jobb hyaluron tartalmú szérumot. Ennél nekem jobban bevált a Geek&Gorgeous hyaluron széruma. Jó a pipettás kiszerelés, de elég zavaró számomra a csiganyákra emlékeztető nyálkás, ragacsos állag.
A dolgát kb elvégzi, de vannak ennél jobb szérumok a mezőnyben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

A dolgát kb elvégzi, de vannak ennél jobb szérumok a mezőnyben.

deezsina

2019. november 19.

1-2 hete használom, néha csak BHA mellé, néha glikolsavas tonik után. Nekem rendkívül szép arcképet csinál reggelre. Gyulladás, telt pórusok, pattanások nálam mindennaposak, ez a cucc segít picit kiegyenlíteni. Oda kell figyelni, hogy ne cseppenjen el alkalmazás közben, de amúgy tök jó termék. Picit tényleg ragacsosnak érződhet, emiatt a rétegzését érdemes kitapasztalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Diuska85

2019. november 13.

Este használom krém helyett. Remekül hidratál és gyorsán beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Este használom krém helyett. Remekül hidratál és gyorsán beszívódik.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.