The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
rayeri

2018. február 16.

Nem szerettem! Egy üveggel használtam el belőle, a végén már kínkeservesen. Reggelre kerestem a BB krém alá valami könnyed, hialuronos cuccot. Ez nem olyan. Ragacsos, fényes, filmszerű réteget hagy maga után, ami kukacokban jön le ha rákenem a BB-t. Nappalra nekem egyáltalán nem komfortos, éjszakára meg mást használok, mert ez édes kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Bog

2018. január 6.

Mizon hialuron szérumját cseréltem le erre, de kár volt! Mint minden Ordinary termék, ez is egy nagy kalap kaki! Nem hidratál semmit, nem szívódik be, és iszonyú pattanásokat és miteszereket okozott! Rövid úton megváltam tőle és már úton van a Mizonom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Fruzsi

2017. december 17.

Hát nem is tudom... Használtam önmagában is .eg hidratálókrém előtt is, de úgy érzem, nem csinál semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Kremcica

2017. november 21.

Bár még nem használom túl régen, de gondoltam leírom az első tapasztalatokat. Szirupos állagúnak gondoltam, de viszonylag híg, jól kenhető az állaga bár hagyni kell beszívódni. Az én vízhiányos bőrömön nem javít sokat, ugyanúgy feszül ha felkenem is utána kell a hidratáló krém. Viszont mesébe illően feltölti a bőröm. Nem próbáltam még reggel csakis este, úgy nincs vele gond csak szép arcbőr.
Így azt tudom mondani hogy a hidratálásra ne vegyétek meg, ellenben a csodaszép élettel teli arcért nagyon is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

XiaMengTing

2017. november 21.

Már elhasználtam egy üveggel, de újra fogom venni. Hiába zsíros a bőröm, nagyon vízhiányos is. Viszont mióta ezt használom, egyáltalán nem feszül a bőröm. Hidratálót persze használok még mellé, de így együtt tökéletes. Igazából többet nem is vártam ettől a terméktől, úgyhogy nagyon elégedett vagyok vele. Kissé ragacsos, de 1-2 perc alatt felszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

zsuzsoka0925

2017. november 16.

Nem összekeverendő a hidratáló és a vízmegkötő hatás. Ennek a szérumnak csak a második a dolga (nem is ígér mást). Tehát önmagában kevés, szükséges fölé egy jó hidratáló krém is, így tudja igazán kifejteni a hatását. Én úgy használom, hogy a tiszta arcbőrömre felviszem a szérumot, várok 2-3 percet, majd a hidratálót. Így nekem tökéletesen bevált, tényleg jobban beissza a bőröm a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Hamarv

2017. november 15.

Nem érzem különösebb hatását, este használom hidratálok alá fölé. Annyi minden van a rutinomban hogy már nem is tudom mitől működik a bőröm, de bevált nem irritál, nem érzékeny tőle a bőröm, igazából elégedett vagyok vele főleg ennyiért... nem fogom elhagyni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

NorkaEchelon

2017. november 11.

Ára és hatása verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Ára és hatása verhetetlen.

chemviki

2017. november 8.

Àr értèk arànyban teljesen jò, teszi a dolgàt, hidratàl.Reggel kisebb mennyisèget hasznàlok, mert az àllaga valòban problèmàs..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

raczova

2017. november 5.

Az Ordinary termékek közül ő vált be a legkevésbé. Ahhoz képest hogy hidratálnia kellene, vagy nem csinál semmit, vagy konkrétan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.