The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
NorkaEchelon

2017. november 11.

Ára és hatása verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Ára és hatása verhetetlen.

chemviki

2017. november 8.

Àr értèk arànyban teljesen jò, teszi a dolgàt, hidratàl.Reggel kisebb mennyisèget hasznàlok, mert az àllaga valòban problèmàs..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

raczova

2017. november 5.

Az Ordinary termékek közül ő vált be a legkevésbé. Ahhoz képest hogy hidratálnia kellene, vagy nem csinál semmit, vagy konkrétan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Hajni1980

2017. november 2.

Borzalom! Felkenem, rá a hidratáló krémet, még azt engedi talán. De a fényvédőt rá már nem. Darabokban málik minden le az arcomról. Egyszerűen szörnyű, használhatatlan. Sajnos pedig érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

clara12

2017. november 1.

Nagyon nem szerettem, egyáltalán nem hidratált, labdába sem rúg a többi hidratáló eszenciám mellett. Borzalmasan ragacsos, kellemetlen állaga miatt csak az esti rutinban tudtam elhasználni. Nem irritált ennyi pozitívat tudok mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

VanitySmurf

2017. október 15.

Nagyon jó hidratáló szérum nagyon jó áron. Tényleg azt adja, amit ígér, viszont az állaga hagy némi kivetnivalót maga után. Ragacsos érzetet hagy a bőrömön és ha reggel használom az alapozóm lemorzsolódik az arcomról. Estére viszont tökéletes. Az éjszakai krémemmel egész jól kijönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Magnes6

2017. október 12.

Nagyon jo, mar a masodik uvegnel vagyok. Szerintem ennek azonnal nem erzheto a hatasa, kell neki par het. A kombinalt boromet sem zavarta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

claudia.nyilas

2017. október 8.

Ő is olyan a meglévő 7-8 szérumomból, amit akár reggel, akár este lehet használni, mindenhogy jól működik. Reggel el kell találni a helyes mennyiséget a smink alá, hogy hamar beszívódjon. ( dermarollerezés után is tökéletes)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

nius

2017. szeptember 28.

Amennyire utáltam az elején, most az életemet nem akarom elképzelni nélküle.
Eleinte magában használtam, hidratálók alá-fölé, ahogy éppen jött, de az eredmény mindig borzalmasan ragacsos lett, és nem hogy hidratált volna, kimondottan szárított. De nem akartam feladni, így elkezdtem hidratálóba használni, amolyan booster-ként. A különbség ég és föld. Hidratálóba keverve egyáltalán nem ragad, pihe-puha, feltöltött a bőröm tőle, és a több lépéses rutint sietős reggeleken igencsak le lehet vele rövidíteni, ha az ember szeretné. Abszolút újravevős, képzeletbeli kalapomat pedig ismét meg kell emelnem az Ordinary előtt, hiszen ár-érték arányban már-már nevetségesen olcsó termékeik vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Amennyire utáltam az elején, most az életemet nem akarom elképzelni nélküle.

azutatir

2017. szeptember 23.

Nem szerettem meg,pedig nagyon próbáltam,mivel száraz bőröm van.túl sokáig maradt ragacsos, képtelenség volt kivárni,hogy sminkelhessek rá.Hidratálóként most a niod cais-t használom,azt sokkal hatékonyabbnak és egyszerűbben használhatónak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.