The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
kalmaniki

2017. szeptember 15.

Nagyon jól hidratálja a bőrömet ez a szérum, utána nem is kell hidratálókrémet használnom. Nedves bőrbe masszírozva gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést csak puha bőrt. Sminkelni is lehet rá. Hihetetlen milyen kedvező áron lehet hozzájutni a The Ordinary termékekhez, eddig amiket kipróbáltam tőlük minden bevált, már meg is van az újabb kiszemeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

butizs

2017. szeptember 11.

Előttem szólók mindent elmondtak, működő hialuron elérhető áron, együtt tud működni az többi arcápolóval,sminket is elviseli:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

balazskrisztii

2017. szeptember 2.

Nagyon jól hidratál, nem kell ezt tovább ragozni. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Nagyon jól hidratál, nem kell ezt tovább ragozni. 5*

Morticiaidol

2017. augusztus 28.

Pár hete használom, kb. őrült módjára rendeltem meg a skinsmart-ról, miután egy YouTuber az egekbe magasztalta. Eddig nagyon tetszik, emulzió, hidratáló krém vagy arcmaszk alá használom. Szépen megköti a vizet és simává teszi a bőröm. Pár csepp kell csak belőle, ha többet teszek, akkor ragacsossá válik. Szemkörnyékre is "felütögetem", nekem ott elég érzékeny a bőröm, a legtöbb anyag csípi a szemem, ennél ezt nem tapasztaltam.

Ilyen jó ár-érték arányú azonos formulát nem láttam még sehol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Ilyen jó ár-érték arányú azonos formulát nem láttam még sehol.

canaille

2017. augusztus 19.

Ez kb az egyetlen skinsmart-os termék ami tényleg bevált és nem csak "elmegy" kategória. Hidratálókrémbe keverem, kb. 2csepp. Így is ragacsos marad utána a bőröm és kissé fénylik is, bár még kenek rá ezt-azt, nem zavaró. Hidratáltabbnak és kisimultabbnak látom tőle a bőrömet és egyáltalán nem irritálja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

delfi

2017. augusztus 13.

Szerintem sokan rosszul használjátok... Ez nem egy hidratáló, ez egy szérum a hidratáló alá ami segít erősíteni a hidratálód hatékonyságát. Az oldalon is írják hogy hidratálókrém alá kend. Én egyszerűen felviszem a megtisztított arcbőrre, egyszerűen arcot mosok, felkenem várok 3-4 percet majd felkenem az esti hidratálómat. Én az Embryolisse Lait Creme Concentre-t használom. Ezzel a kombóval télen is mindig üde és ruganyos a bőröm. Szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Amadea

2017. augusztus 4.

Lehet, hogy pár használat után korai véleményezni, de nekem egyelőre tetszik ez a termék, kívül-belül. Patikai dizájnja és pipettás kiszerelése van, maga a szérum vizes-géles állagú, a bőröm azonnal beszippantja. Óvatosan felvittem a szemem környékére is - sajnos a külső szemzugban kezdődik valami, nem tudom, hogy tényleges ránc vagy csak a dehidratáltság az oka, de erre a verébre nem árt ágyúval lőni -, érzem, hogy húzza össze a bőrt, de nem irritál. Volt egy pici piros folt a jobb orcámon (gondolom, pattanáskezdemény szeretne lenni), azt elhalványította.
Amire kíváncsi leszek, hogy a bal szemem alatti árokvonalat (egy nagyon rosszul kezelt gríz kezelésének emléke) képes lesz-e eltüntetni, ahogy a PC széruma tette.
Örülök, hogy megvettem, ha van újdonság, jövök update-elni.

Nos, az az update, hogy nincs újdonság. Szerettem, elhasználtam, de nem vettem újra, csábított a többi, komplexebb termék. Emellett a legnagyobb hőségben a bőröm átment extra vízhiányosba, sajnos ez a cucc kevés volt neki (rétegezős rutinban), ezért nem valószínű, hogy újraveszem.
Ja, és elég strapabíró a csomagolása, leejtettem a konyhakőre és meg se kottyant neki. A The Ordinary az ügyetlen bőrápolók barátja is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Örülök, hogy megvettem, ha van újdonság, jövök update-elni.

fleur83

2017. július 19.

Nagyon tetszik nekem! Ez a patikai dizájn különösen bejön. A szérum finom, könnyű mégis kis idő míg beszívódik, nem illan el rögtön mintha vizet kentem volna az arcomra. Ebből is kettőt rendeltem és ahogy nézem őszig kitart aztán kiderül a hidegebb időben elég lesz e a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

petruszanna

2017. július 7.

Számos hyaluronsavas terméket kipróbáltam már, de nálam ez lett a befutó. Gyönyörűen egységesíti a bőröm, nappalra alapozás alá is szuperül működik. Jól hidratál, és én látom, hogy az apróbb ráncokat feltölti/kitölti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

incifinc

2017. július 2.

Ez egy nagyon szép összetevőlistás hidratáló hialuron sav (amiben nincs felesleges parfüm ami irritálhat és térfogatnövelő anyagok). Nagyon tetszik, hogy leheletvékony, nem kukacosodik, kenhetek rá még hidratálót, fényvédőt, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 2.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.