The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
vanett

2017. június 25.

Amíg használtam (3 hét után és a szérum felénél feladtam), folyamatosan azon gondolkodtam, hogy mégis mikor kéne érezzem a hidratálást... Kentem én szorgalmasan reggel és este is, közvetlenül a tonik után. A panthenolt, ha nagyon rá akarom fogni, mondjuk, éreztem: nyomkodás után (talán) nem volt olyan piros a bőröm, de annyira meg nem volt látványos a hatása, hogy kedvem legyen magamra kenegetni. Egy szérumhoz képest hamar fel sem szívódott, semmi pluszt nem kaptam tőle - max. egy csini kis üveget a fürdőszobai szekrényre, de azért egy formás kis üveg csecsebecséért nem biztos, hogy van kedvem kiadni majdnem 2 és fél ezer forintot. Ezzel együtt összesen 5 The Ordinary terméket próbálok/-tam (23% és 10%-os C-vit. szérumok, peptid-szérum, hidratáló meg ez), de egyik se győzött meg annak ellenére, hogy csudiszép és jó összetevőik vannak. Majdnem mindegyik The Ordinary termékem másnál kötött ki (a 10%-os C-vit. és a peptid-szérum kapcsán erőlködöm még), pedig nagyon akartam tőlük valamire esküdni, de nem tudok. Szeretnék bízni ezekben a termékekben, nálam azonban egyik se remekelt. Vagy semmit, vagy pattanásokat generáltak (a C-vit. szérumaik nagyon komedogének nekem). Kezdem azt hinni, hogy valahogy én vagyok nagyon szerencsétlenül összerakva, mert mindenki más ódákat zeng róluk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Aidyn3

2017. június 24.

Nem rossz, de nekem semmi hűha érzést nem adott. Ennyit egy egyszerű, drogériás, semmilyen hidratálókrém is tud. Ráadásul ez ragacsos, és még az illata sem jó (ami nem lenne baj, csak hasson, így viszont még illatosításra sem jó :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

jirka

2017. június 23.

Reggel-este használva nálam kb. 6 hétre volt elegendő a 30 ml-es kiszerelés. A Deciem oldalán csak ennél a márkánál nem lehet véleményeket olvasni, ami nekem kicsit hiányzik. E szérum a Hydratators and Oils "szekcióba" tartozik, mely szerintem hasonló szerepet tölt be, mint a Niod - Support és a Hylamide - Booster vonala. Csodát, világmegváltást kicsit sem vártam tőle, mert van elég tapasztalatom a HA szérumokban, hozzávetőleg pont egy évvel ezelőtt használtam egy HA szérumot (15 ml/5-szörös ár), ami pont ezt a hatást hozta, mint a The Ordinary: vagyis megtartotta a nedvességet. Ennyi. Rétegzős rutinban, nedves arcbőrre használva, én kiegészítőként használom egy másik szérum után, így nekem az ára és hatása meggyőző.
A szérum maga 3 féle HA-t tartalmazz, különböző molekula súllyal, amiből abszolút kiolvasható a hatása, bár ezt a Deciem és a Skinsmart is jelzi (ha erősebbre vágysz válts Hylamide-ra vagy Niod-ra). Igazándiból amióta áttértem a Deciem termékekre, sokkal tudatosabban, célirányosabban vásárolok és használok termékeket (természetesen bőrtípusomnak és érzékenységemnek megfelelően sok mindent kiszeretnék még próbálni), mint mikor Ázsiából rendeltem és sokszor impulzus vásárlásokat rendeztem, nem is keveset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

AthenA

2017. június 21.

Nem vált be egyáltalán, egyedül a kedvező ára miatt adok mégis két csillagot.
Kellemetlen használat mellett még csak eredményt sem látok, nem érzem hogy feltöltené a bőröm.
Nagyon ragad felkenéskor, amin kicsit csillapít a hidratálókrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Nem vált be egyáltalán, egyedül a kedvező ára miatt adok mégis két csillagot.
Nagyon ragad felkenéskor, amin kicsit csillapít a hidratálókrém.

moumin

2017. június 7.

Szintén a koreai arcápolási rutinom része. Kap egy ötöst, mert mióta használom a nagyon szép lett a bőröm :) Szokásos ordinary formula, átlátszó, nyákos, ragacsos..Én a krémemhez kenem, hogy segítse a jobb beivódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

kesha420

2017. június 2.

Eszméletlenül jó kence, nedves bőrbe masszírozom esténként, így könnyű eloszlatni, ráadásul jóval több nedvességet zár a bőrömbe. Feltölt, feszes és hidratált lesz az arcom, nem zsírosít, gyorsan beissza a bőröm, nem irritál, praktikus a csomagolása, könnyen adagolható a pipettával, az összetevői felérnek egy álommal, állatkísérletmentes termék, az árába szintén nem lehet belekötni, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Hatshepsut

2017. május 23.

Fantasztikus szérum, nagyon jól hidratál, matt és nem zsírosítja a bőröm. Nagyon szeretem, nagyon jók az összetevői, az áráról nem is beszélve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

PMJuci

2017. május 22.

Annyira bíztam ebben az ultra-tiszta hialuronsavban... Nekem sajnos nem jött be. Felkenéskor először ragacsos, majd pedig szinte rászárad az arcomra és húzódik nagyon. A bőröm ugyanolyan száraz és dehidratált érzetű marad, mint előtte. Próbáltam PC fényvédő alá is, de semmi nem történt. Nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

viktoriaczire

2017. április 24.

A tél miatt iszonyúan kiszáradt bőrömre vettem. Természetesen egyedül nem lett volna elég de esszenciával és tonikkal használva másfél hét alatt rendbe hozta a húzódó, hámló, dehidratált bőröm. Nagyon kellemes érzés felkenni, hűsítő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

GNóri

2017. április 24.

Sajnos engem ő sem győzött meg. Először simán arcmosás után száraz bőrre kentem fel, nagyon húzódott utána az arcom, semmi hidratáló hatását nem éreztem. Aztán kipróbáltam termálvizes spray után nedves bőrre felkenve, és ugyanezt tapasztaltam. Sajnos a száraz bőrömre semmilyen hatással sincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.