The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
PMJuci

2017. május 22.

Annyira bíztam ebben az ultra-tiszta hialuronsavban... Nekem sajnos nem jött be. Felkenéskor először ragacsos, majd pedig szinte rászárad az arcomra és húzódik nagyon. A bőröm ugyanolyan száraz és dehidratált érzetű marad, mint előtte. Próbáltam PC fényvédő alá is, de semmi nem történt. Nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

viktoriaczire

2017. április 24.

A tél miatt iszonyúan kiszáradt bőrömre vettem. Természetesen egyedül nem lett volna elég de esszenciával és tonikkal használva másfél hét alatt rendbe hozta a húzódó, hámló, dehidratált bőröm. Nagyon kellemes érzés felkenni, hűsítő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

GNóri

2017. április 24.

Sajnos engem ő sem győzött meg. Először simán arcmosás után száraz bőrre kentem fel, nagyon húzódott utána az arcom, semmi hidratáló hatását nem éreztem. Aztán kipróbáltam termálvizes spray után nedves bőrre felkenve, és ugyanezt tapasztaltam. Sajnos a száraz bőrömre semmilyen hatással sincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

kontrakcio

2017. március 26.

Én sem használom még túl régóta (kb 1 hete), de nekem nagyon tetszik. Az egész márka iszonyú szimpatikus, ilyen termékek ilyen áron? Szinte hihetetlen :) Ez egy kellemes, géles állagú szérum, nagyon jól "csúszik" a bőrön, kimondottan jó érzés használni. Gyorsan beszívódik, utána egy picit ragad tőle a bőr, de mivel úgyis ken rá az ember még valami krémet, ezért nem gond. Abszolút nem irritál, kenem a szememnél lévő ekcémás foltra is, ami semmitől nem akar elmúlni már régóta, és egy picit mintha szebb lenne ettől. Látszik, hogy teszi a dolgát, és hidratálja a bőrt. A PC hasonló szérumát is szerettem, de ennél többet szerintem az sem tud, viszont vagy 10szer ennyibe kerül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.