The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
GKrisz

2019. október 12.

A szívem vérzik, hogy ez a termék számomra nem vált be. Az ember lányának az a vágya, hogy olcsó, de luxus összetevőket kenjen magára. A márkát szeretem, vannak telitalálatú termékei nálam. Nem feltétlen a termék hibája, hogy rajtam nem működött, mert annyira érzékeny a bőröm, hogy 10 termékből kb. kettő válik be rajta. Sajnos ettől piros lett az arcom amikor használtam. Amit mégis adott: hidratáltabb, minőségében, textúrájában (színben sajnos nem) egységesebb bőrkép. Nincs szívem három csillagnál kevesebbet adni neki, mert kellenek az ilyen márkák a piacon és a bőröm kevés terméket tolerál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Petralacreme

2019. október 11.

A böröm ranctalan, am olyan ragyas lett, mint soha elötte. Nem mondom, hogy rossz, viszont nekem valami nem stimmelt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

FReka

2019. szeptember 29.

Update: Na mostanában mégis beválik,kap még egy csillagot. Termálvízzel befújt arcra vittem fel,fölé 3 csepp mandulaolajjal elkevert benton lotion,reggelre olyan szép kisimult és puha az arcom hogy csak na. 😍

Használgatom már egy ideje, de még mindig nem sikerült kitapasztalnom teljesen, hogy is jó ez nekem, talán hidratálóba keverve jött be eddig a legjobban. Önmagában használva kicsit nehéz elkenni, húzza a bőröm és hiába használok alá tonikot, termálvíz sprayt, fölé hidratálót, reggelre valahogy szárazabb, húzódóbb érzetű az arcom, mint amikor nem használom, emiatt nem is kenegetem szívesen. Még próbálkozok vele, aztán majd jövök updatelni, ha esetleg változna valami, hátha a hidegebb időben jobban fog esni a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

LadyBleu

2019. szeptember 19.

Valamiért nem szerettük meg egymást, deúgy érzem ez inkább az én hibám. Elhasználtam egy üveggel, nem láttam nagyon wow hatást, nem fogom újravenni a közeljövőben, de elment egy szérumnak. Lehet, hogy azért is ez a reakcióm, mert nem igazán vízhiányos a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

beatrrix

2019. szeptember 13.

Sokaknál hallottam/olvastam, hogy erre esküszik, jelenlegi kedvenc, stb. gondoltam kipróbálom. Hidratálni hidratál, estére tökéletes, de nappalra smink alá nem teszem fel többé. Kezdetben megijedtem, azt hittem, hogy hámlik az arcbőröm. Hát nem. Később jöttem rá, hogy csak a HA kukacosodik fel a smink alatt :( Simán hidratáló alatt is ugyanezt teszi a bőrömön. Egyébként nem rossz termék, esténként továbbra is fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

GardenofEve01

2019. augusztus 30.

Számomra nem túl hidratáló hatású. Elhasználgatom, egynek elmegy. De ezután mást fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

petszilva

2019. augusztus 21.

Lehet, hogy hidratál, de akárhogy kentem magamra, mindig ragacsos maradtam. Nem irritált, de a zavaró ragacsos érzet miatt túladtam rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

hgdsk

2019. július 25.

Egész szépen kisimítja az arcot, de szárítja is. Hiába használtam krémet utána, második nap reggelére piros száraz foltok lettek tőle az arcomon. Ragacsos az állaga és nehezen szívja be a bőröm. Elhasználgatom, de csak estére érdemes és ha rendesen hidratál utána az ember.

Update: Na mostmár okosabban használom, de még mindig csak este. Tenyérben eloszlatom majd nedves arcbőrre viszem fel, mint első szérum, megvárom, hogy kicsit beszívja a bőröm, majd jön a többi szérum és a hidratáló a végére. Így nagyon megéri, mert csak úgy issza be a többi szérumot, meg krémet a bőröm és másnapra nagyon szép egységes és puha lesz az ember bőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

hoviirag

2019. július 11.

Se nem igen, se nem nem. Hidratáló alá használom reggel, este, de olyan nagy változást nem fedezek fel. Puhább a bőröm az igaz, de nem dobtam tőle hátast.
Pozitívum, hogy semmilyen irritációt nem okoz, nekem viszonylag gyorsan felszívódik és a kezdeti ragacsos érzés utána elmúlik.
Mindenesetre, ha ez elfogy másikkal fogok próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Mindenesetre, ha ez elfogy másikkal fogok próbálkozni.

drde96

2019. július 10.

Kombinált bőrre használom kb. 1 éve heti 3-4 alkalommal, Lush kombinált bőrre való arckrémmel keverve. A bőröm általában vagy túl zsíros vagy túl száraz, de a szérum segít ennek kiegyenlítésében. Reggelre mindig kisimultabb a bőröm. Nekem rövid időn belül érezhető volt az eredmény, a Retinoidot és ezt is krémmel elkeverve használom, így nagyobb hatást tudok vele elérni. Árban szerintem rendben van és sokáig elég mert csak 1 cseppet kell a krémbe cseppenteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.