The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
Vivus94

2019. június 26.

Nagyon szeretem! Nagyon kevés elég belőle, hiratálás előtt felviszek belőle az arcomra, ezután marad egy kicsit ragacsos réteg rajta. Erre viszem fel a hidratálót és a ragacsos érzés megszűnik, a sima, puha és hidratált bőr pedig elkészül! Mióta The Ordinary termékeket használok láthatóan sokkal szebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

vkata96

2019. június 13.

Azért rendeltem, mert szerettem volna egy kis könnyed plusz hidratálást adni az arcomnak. Az Ordinary termékek eddig elég vegyesen teljesítettek nálam, de összességében szeretem a termékeiket, amik nem váltak be, azok azért nem, mert nem az én bőrtípusomra lettek kitalálva. Ezzel teljesen meg vagyok elégedve. Kellett egy kicsit tesztelgetni, mire sikerült beleilleszteni a rutinomba. Nappalra sajnos nem vált be, mert kukacos lesz a smink alatt, de estére tökéletes hidratáló alá. Gyorsan beszívódik a krémmel együtt is, ami nagyon nagy öröm számomra, mert ebben a nyári időszakban szinte semmit nem vesz be a bőröm és minden csak ragad-csilog rajta. Ezzel szerencsére nincs ilyen problémám. Pont elég, reggelre kisimult arccal ébredek. Emellett pedig nem csíp, nem irritál. Biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Stanczi

2019. június 9.

Ragacsos, sűrű elmegy egynek, mert hidratáltan tartja a bőröm, nem tett csodát vele, ártani se ártott ugyan, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

frankiehugme

2019. május 10.

Az első hialuronsavas termék, amit próbáltam és nekem bevált. Nagyon hamar beszívja a bőröm, nem marad ragacsos utána és szép, egyenletes marad egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

dunaimano

2019. április 28.

Nem az igazi, de elhasználgatom. Nekem ennél a G&G 101 hialuronsavas széruma jobban bejött, most már az az etalon hivatalosan is. Az Aromax szérumát használtam még, az is jobb ennél valamivel. Na és akkor konkrétan: pipettás kiszereléssel alapvetően jóban vagyok, viszont ennek a szérumnak az állaga megnehezíti az adagolást. Csúszós nyúlós nyálkás folyékony gélszerű valamit találunk az üvegben, a pipettát az üvegből kiemelve még az üveg szájáról nyúlik a szérum, mint mikor a megolvadt sajtot próbálod felszedni valahonnan. Szóval első pár használatra az üveg külseje is elég sok szérumot kapott, mire megtanultam kezelni. Az arcomon könnyen el tudom oszlatni, viszont elég lassan szívja be a bőröm. Reggelente próbálkozom vele, de már van, hogy a fényvédőt sem tudom felvinni kukacosodás nélkül, pedig hagyok neki felszívódni legalább 10 percet. Hatása amúgy rendben van, jól hidratál, de ha nem tudom használni... Szerintem nem fogom újra vásárolni, de még lehet adok neki esélyt őszi - téli időjárásban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

oaxaca

2019. április 28.

Egy külföldi oldalon láttam a kommentek között, hogy szem környéken is lehet használni. Jelentem a szemem körüli karikáim, amik konkrétan születésem óta (23 éve) megvannak TELJESEN ELTŰNTEK!! Csak úgy mint az ici pici induló szarkalábaim. Lányok, próbáljátok ki szemre! Elején kicsit szárít, de csak akkor ha túl sokat raktok fel. Egy fél csepp kell csak.
Arcomra is használom, de mivel az ackrémem 100%-osan rendben tartja az bőröm, ez nem ront/nem javít az állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

macooka

2019. április 26.

Kedvelem ezt a kis szérumot. Igaz, hogy a bőröm mostanában abszolút nem volt száraz azelőtt sem, hogy elkezdtem ezt használni, így jelenleg a közvetlen hatását nem látom. Ugyanakkor úgy vagyok vele, egy kis extra hidratálás biztosan nem tesz rosszat a bőrömnek, arról nem is beszélve, hogy én sem leszek ennél fiatalabb, hadd előzze csak meg az idő előtti ráncosodást.
Állagát tekintve kissé ragacsos, de gyorsan beissza a bőr és nekem nem is kukacosodik. Azt vettem észre, hogy a legjobban azt szereti, ha még enyhén nedves vagy tonikos arcbőrre viszem fel, olyankor szívódik be a legjobban, és ekkor tudom a lehető legmegfelelőbben szétoszlatni.
Egy szó, mint száz, eddig elégedett vagyok, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Egy szó, mint száz, eddig elégedett vagyok, biztosan újra fogom venni.

sziluetta

2019. április 11.

Valamiért viszket a bőröm, még nyomozom, hogy mitől, erre gondoltam, hátha nyugtatja majd kicsit. Használtam korábban hialuron tartalmú terméket, számítottam rá, hogy kissé ragacsos lesz, esténként használom csak, alá aloe vera gélt kenek, rá hidratálót. Nálam még nem volt meg a nagy wow hatás, ezért várok, hátha az üvegcse végéig lesz valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

busa01206

2019. április 2.

Nagyon sajnalom,de csak 3 csillagot tudok adni. A hatasa teljesen jo, gyorsan eltunik a ragacsossag az arcomrol es kellemes erzest biztosit, viszont ami rettenetesen idegesit benne az az, hogy egyes termekektol felkukacosodik. Sokfele keppen teszteltem es mindig o volt a ludas. Eddig akarhany hialuronos szerumom volt egyik se csinalta ezt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

gingerhead

2019. április 2.

Imádom! Esti és reggeli rutinom része, Vichy termálvizet a bőrömre permezetve viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.