The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
estagnus

2019. március 31.

Már jó 2 éve az arcápolási rutinom része, felváltva használom a niacinamidos szérummal. A vízhiányos bőröm nagyon szereti ezt a géles, könnyen felszívódó terméket, jó kiegészítése hidratálás tekintetében az arckrémemnek. A korábban száraz, hámlásra is hajlamos területek teljesen megszűntek az arcomon a használatával (amiben szerepe van a rendszeres hámlasztásnak is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

sagnes

2019. március 26.

A reggeli rutinom része, tisztítás, hámlasztás után a hidratáló alá használom. Gyorsan beszívódik, hidratálja és feltölti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

BeataK

2019. március 25.

Éjszakára használom, mert nekem tömény lenne nappalra. Tényleg egy kicsit ragacsos, de engem különösebben nem zavar. Semmi extra, egy gazdag, tömény állagú hyaluronsav, de nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

samunagyemese

2019. március 24.

Nagyon jó termék. Alapdarab a bőrápolási rutinomban. Kell neki időt adni, hogy elmúljon a ragacsossága, és nagyon nagyon fontos, hogy enyhén nedves bőrre kenjük. Egyébként a bőrünkből szívja magába azt a vizet, amit megköt, és ugyebár ezzel szárítani is tud.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Ginniiee

2019. március 23.

Reggelre piros lett tőle az egyész arcom ott, ahol felkentem. Több esélyt is adtam neki, de mindig ezt tapasztaltam. Előtte már több hyaluront próbáltam, soha egyiktől sem lett ilyen a bőröm. Imádtam a többit, ezért is mertem megrendelni ezt. Nem tudom miért, mit nem szeret benne a bőröm, de nagyon nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 23.

gingerbloo

2019. március 20.

Még csak kétszer hazsnáltam, de annyit mér elmondhatok róla, hog sűrű, ragacsos és összekukacodosik akármit teszek rá. Még tesztelgetem, hogy hogyan kéne használni, de eddig nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

kunsagikira

2019. március 11.

Néha ragacsos érzetet hagy, néha nem.
Nem tudom min múlik, ugyanazt a rutint követem minden alkalommal :D
De tényleg látható a hatása, szépen feltölti az arcomat és hidratálja azt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Néha ragacsos érzetet hagy, néha nem.
Nem tudom min múlik, ugyanazt a rutint követem minden alkalommal :D
De tényleg látható a hatása, szépen feltölti az arcomat és hidratálja azt!

eszo87

2019. március 11.

könnyed formula
este használom

kicsit ragacsos tud maradni így erre kenem rá a hidratáló krémemet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

könnyed formula
este használom

kicsit ragacsos tud maradni így erre kenem rá a hidratáló krémemet

Voillet

2019. február 24.

Nagyon, nagyon jó! Az esti rutinomban használom és az arcom teljesen átalakult. Eddigi legjobb hámlasztóm. Árérték arányban is jó és könnyen beszívódik. Reggel még cinkes, nianicamides szérumot használom és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Rebellis

2019. február 23.

A 3/4 üveget elhasználtam, day by day. Nem rontott, de legnagyobb sajnálatomra nem is javított a bőröm kinézetén, állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.