The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
hennniii

2018. december 14.

Kicsit ragacsos, nem tudom, hidratált utána a bőröm, de ragad. Nem túl kellemes. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Aquila

2018. december 14.

Én nagyon szeretem, három hete használom és soha ilyen hidratált nem volt a bőröm. Mielőtt elkezdtem használni rettenetesen száraz szinte cserepes volt a bőröm, húzódott, szóval minden baja volt. Én szintén a The Ordinary termékével a Natural Moisturizing Factors + HA hidratáló krémmel együtt használom reggel és este, mert önállóan szerintem sem az sem pedig a hidratáló nem elég, viszont ketten együtt nagyon ütősek. Így nálam nem jelentkezett a kompatibilitási probléma. Ami nagyon furcsa hogy érzésre valóban olyan mintha maradna rajta egy filmréteg, viszont tapintásra ez egyáltalán nincs meg, sőt ha rákenem a hidratálót az érzés is eltűnik. Szóval nekem egyelőre nagyon is bevált, ha változik a dolog úgyis jövök update-elni, viszont egy jelenleg ár és hatása miatt megy neki az 5 csillag.

UP: Nekem amúgy nem egészen 2 hónapig tartott a kis üvegcse, úgy hogy voltak napok amikor nem használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

beautylover

2018. december 8.

Remek termék! Olajos, cisztas aknés, vízhiányos, extrémen kombinált bőröm van. Ez a kis szérum pár hét használat után remekül kezelte a vízhiányos bőrömet. Legalább annyira, hogy napközben az alapozó nem ült bele az apró mimikai ráncokba sem! Nem irrital, nem tömíti el a pórusokat. Egyszerű a felvitele: vagy önmagában szoktam felkenni az arcomra tisztítás/ hámlasztás után, majd utána a hidratálókrémet, vagy eleve a krémhez/ olajhoz keverve. Árát tekintve mindenképpen megéri kipróbálni! Rengeteg termék van a piacon hasonló profillal, de kevés az amelyik ilyen egyszerű, mégis nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

sunbeam

2018. december 5.

Krembe keverve ok, amugy sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Krembe keverve ok, amugy sajnos nekem nem vált be.

crazy724

2018. december 2.

Rendeltem egy rakat TO terméket, és egytől-egyik utálom őket. Ő sem a kedvencem, sokkal sűrűbb, mint a Geek& Gorgeous széruma, sokkal nehezebben szívódik be, egyáltalán nem érzem, hogy hidratálna, feltöltené a bőröm, ráadásul ledobja az alapozóm, kukacokban jön le az arcomról (ugyanezt tapasztaltam 3 másik TO terméknél is, köztük a szemkörnyék ápolójuknál), e miatt csak este használom, vagy olyan napokon, amikor nem kenek semmi az arcomra. Olyan jókat olvastam róla, de nálam nem működik. Kísérletezem még veled, de mehhh...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Zanli

2018. december 2.

Nekem bevált. Hozza, amire számítottam tőle, nem egy kifejezett csodaszer, de télen nagy segítség a bőrömnek. Szeretem a használatát, állagát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

enci5

2018. november 25.

Reggel és este is használom, hidratáló krémmel együtt viszem fel. Feltölti a bőrömet, ősszel és télen kötelező darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Pünyike

2018. november 1.

UPDATE:
Borzalmas dolgok történtek a bőrömmel. Semmivel nem használtam együtt, mert nem volt kompatibilis egyik krémemmel sem. Egy 10 forintos nagyságú területen rinocérosz bőröm lett(rettenetesen száraz, ráncos), fölötte 3 db hatalmas, gyulladt és fájdalmas pattanás. Soha ilyen rossz állapotban nem volt még a bőröm. Ahogy írtam, feszíti a bőrömet és lehámlik az egész cucc felkenés után 1-2 perccel. Olyan, mint amikor zselés maszkot raktok fel. Az én bőrömmel nem tett csodát, egyáltalán nem hidratálta. A száraz, ráncos folt már enyhült, de a pattanások ott vannak.
Elkezdtem a kezemen használni, ott nem okozott ilyesmit, viszont nem is hidratálta. Ez egy nagy csalódás. Arcápolóim 75%-a TO, mindegyiket szeretem, elégedett vagyok a hatásukkal, ez kivétel.

2018.10.09.
G&G 101 HA 5 Rich-et használtam, amivel tökéletesen meg voltam elégedve, azt is akartam megrendelni, de sajnos nem volt raktáron, így erre esett a választásom. Én nem vagyok elégedett ezzel a termékkel. Egyáltalán nem kompatibilis egyik arcápolómmal sem, együttes használatkor kukacosodik és simán ledörzsölöm az egészet (hagyok időt a két arcápoló felvitele között és mégis). Még talán ez sem lenne akkora gond, max. nem használok semmit előtte-utána. DE! Annyira húzódott tőle a bőrőm, hogy egész nap kellemetlen, diszkomfort érzésem volt tőle, ezért már nem is használom nappalra (az alapozóm is lemorzsolódik tőle), csak éjszakára, de sajnos reggel is érzem a húzódást. Lehet, hogy fucsán hangzik, de úgy érzem, mintha egyáltalán nem hidratálna. Sajnálom, mert jókat olvastam róla, de nekem ez nem jött be. Még megpróbálom hidratálóba keverve, de addig 1*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

UPDATE:

2018.10.09.

redakkrisztinaa

2018. október 29.

Talan tul sokat vartam ettol a termektol.. felvitel utan egy kicsit ragacsos erzetet hagy maga utan, amivel nem lenne gondom, de en nem erzem azt, hogy annyira brutalisan hidratalna a borom, arrol nem is beszelve, hogy nagy es gyulladt pattanasokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Scara

2018. október 26.

Több terméket is próbáltam már a márkától, de sajnos hosszútávon mindegyikről kiderült, hogy nem működik nálam. Ez a szérum is elsőre jónak tűnt, de 2-3 hét használat után észrevettem, hogy élettelen és fakó a bőröm. Kicsit olyan, mintha nem engedné lélegezni a bőrt. Egyre több BB krém és korrektor kellett, amikor rájöttem, hogy ez okozhatja a bajt. Amint felfüggesztettem a használatát, minden tünet megszűnt és újra elég a minimál smink a tökéletes eredményhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.