The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
katt

2018. július 15.

Az állaga nekem ragacsos volt. Átváltottam a NIOD MMHC"-re, az sokkal kellemesebb érzet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

lupelupe

2018. július 2.

Kellett egy kis idő, mire összebarátkoztam a termékkel, és kikísérleteztem, hogy mi a legjobb használati mód nekem. Nagyon jó, hogy hamar beszívódik és jól rétegezhető. A reggeli rutinom nélkülözhetetlen darabja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 2.

MormiOrsi

2018. június 4.

A HYLAMIDE BOOSTER LOW-MOLECULAR HA után próbáltam ki (azt azért vettem meg, mert az Ordinary termék természetesen éppen készlethiányos volt :D) de tutibiztos, hogy azt nem veszem újra, ellenben ezt igen. Jelenleg mind a kettő ott figyel még a polcomon és határozottan ezért nyúlok szívesebben. Nem vagyok az Ordinary termékekkel 100%-ban megelégedve, de van 1-2, amit nagyon eltaláltak és szerintem ez a szérum is közéjük tartozik.Teljesen felesleges a Hylamide 7000 forintos boosterét megvenni, ez is bőven tud annyit, sőt még talán jobban is feltölti a bőröm nedvességgel. Én úgy szoktam használni, hogy miután felteszem az arcomra fújok rá vízpermetet vagy csak szimplán csapvízzel picit benedvesítem a bőröm, hogy még több vizet kössön meg a hialuronsav. Így nyáridőben tényleg elég ennyi is nekem hidratálásnak, extra krémezést már nem igényel a bőröm. Abszolút ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

dali

2018. június 2.

Szerettem, bár különösebb extrát nem adott. Újravenni egyelőre nem fogom, szeretnék kipróbálni más márkáktól is ilyen szérumokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

mliptak

2018. május 27.

Könnyű és gyorsan felszívódó készítmény, sokáig kitart a 30 ml. Hidratáló tonik fölé szoktam használni egy fél pumpával, majd krém és fényvédő. Nagyon szépen beépíthető egy rétegezős rutinba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

cation

2018. május 15.

Tonerrel szoktam használni, hogy legyen nedvesség, amit megköt. Szépen teszi a dolgát, feltölt, hidratált lesz a bőröm, csak sajnos nálam kukacosodásra hajlamos, ezért egy kicsit macerás a használata. Ár-érték arányban viszont nagyon korrekt, szerintem újra fogom venni, nekem megéri a macera ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

murczinodett

2018. május 15.

Nagyon szeretem, nagyon gyorsan beszívja a bőröm és szerintem jobban megtartja a nedvességet a nap folyamán.

ludri97

2018. május 11.

Kb egy hete használom,de már most látok változást. Felvinni nehézkes, kicsit ilyen taknyos az állaga, de nálam eddig jól teljesít. Az árát megéri szerintem :) majd krémbe keverve is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

vadvirag919

2018. május 10.

UPDATE: 1 hónap után
Csendben teszi a dolgát, nem feltűnő, észre sem veszi az ember máris sokkal jobb a hidratáltság. Az én bőrömön egy bizonyos kombinációban a legjobb nappalra, úgy egész nap matt az amúgy olajos szeborreás bőröm - púder NÉLKÜL. Eddig úgy nézem sosem fog elfogyni, lévén 2-3 csepp kell arcra és nyakra szóval az árát megérte. Egyébként érdemes figyelni arra, hogy a hyaluronsav vízmegkötő, azaz ha nem használunk utána vízben gazdag hidratálót, akkor a bőrből veszi fel a vizet, ezáltal szárít. És valóban, ha nem hidratáltam fölé akkor egyből elolajosodott a bőröm... Tulajdonképpen ez a szérum önmagában csak egy "átvivőanyag", annak viszont jó.

Könnyed, hamar beszívódik (érdemes sietni az elkenéssel), és igazán szépen feltölti a bőrömet másnap reggelre. Panaszt nem okozott. Nem zsíros, nem ragacsos, ha nem kenem be nem szárad ki látványosan (igaz még csak kb 2 napot hagytam ki). Ha így folytatjuk, akkor újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

UPDATE: 1 hónap után

Picieri

2018. május 2.

Beillesztettem ezt is a rutinomba. Elsőnek ARGIRELINE SOLUTION 10%,majd hyaluron és utána arckrém. Nagyon jól feltölti a bőrt és az apróbb rácokat. Tényleg ki kell tapasztalni a mennyiséget, mert utána nekem a bb krémmel kukacosodott az elején, de most már tudom mennyi kell belőle. :) Nekem is vannak szárazabb, hámló részek az arcmon, oda picivel többet teszek, hogy jól megkösse az utána bemasszírozott hidratálóból a vizet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.