The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
szabs

2018. május 1.

Szépen hidratálja a bőrömet, reggel használom arckrém előtt.
4 csillagot adtam, mivel a Hylamide Booster Low-Molecular HA szérumát jobban kedvem, viszont ez árban barátibb.
Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Szépen hidratálja a bőrömet, reggel használom arckrém előtt.
Megéri az árát.

domcsismiracle

2018. április 25.

Tök durva, de tényleg hatásos. Mármint szemmel látható és mások által is tök sokszor megjegyzett dolog, hogy mennyivel kisimultabb a vízhiányos bőröm, olyan mintha lenne benne élet. Este Salicylic Acid (2 hónapja), reggel Hyaluron (1 hónapja) és szemmel látható a változás. Az orrom körüli pórusokat talán tényleg össze is húztáik, de a picit távolabbiakkal nem igazán tudtak mit kezdeni, most olyan krtáternek tűnnek az eltűntetettekhez képest. Nem tudom pontosan melyik krém érte el ezt, de valamelyik tutira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Viki9727

2018. április 23.

Nagyon száraz, vízhiányos a bőröm, sokszor hámlik. Csodát tett vele ez a szérum. Kevés elég belőle, szépen kisimította a bőröm, nagyon jól táplálja, amióta használom nem száraz, nem hámlik. Pórus összehúzó hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

sannabella

2018. április 22.

Egyáltalán nem jellemző a vízhiány a bőrömre, azért vettem meg ezt a terméket, mert érdekelt a pórus összehúzó hatása.
Nagyjából 2,5-3 hete használom, és az orcáimon lévő mély, sötét, tág pórusok kitisztultak, összehúzódtak. Egy kis korrektorral egyenesen bababőrt varázsolok.
Kombóban használom a Niacinamide 10% + Zink 1%-al, reggel a hialuron, este a niacinamide (este még jön rá pár pöttyintés salicylic acid), így igen látványos eredményt ért el, többen meg is jegyezték mit csináltam. Csak magasztalni tudom, ár-érték arányban főleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

hzsvitamin

2018. április 21.

Hát ez egy olyan termék, ami a száraz húzódó bőrnek kötelező. Annyira feltölti a bőröm. Nem is szaporítom a szót: 6 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Nuca

2018. április 18.

Update:
Újra vettem, mert végül is segített a húzódáson. Majd a youtube csodás világa felhívta a figyelmemet, hogy tök rosszul használom (remek). Azóta nedves bőrre kenem és gyorsan rakok rá krémet. Fényévekkel jobban teljesít így és lassabban fogy, nem kukacolódik, jó barátságban van mindennel. jár neki az ötös! De továbbra sem a "világlegcsodásabbcsodaszere", de üzembiztosan jó és ilyet is nehéz találni.

Nem rossz. Elhasználtam egy üveggel, úgy hogy reggel este használtam, mert mostanában eléggé vízhiányos volt a bőröm, húzódott és rossz volt a létezés. Segíteni segített, szépen betárazta a bőrömet "vízzel". De mikor már fogyóban volt és kicsit visszavettem a használatból a húzódás visszajött....hmm... nem a legideálisabb. De a bőröm külleme nem esett vissza, szóval én arra következtetek, hogy összességében feltöltötte a bőrömet vízzel de a felső réteg gyorsan kiszárad úgy egyébként is.
Viszont nekem elképesztően kukacolódott, ha nem a megfelelő cuccal párosítottam. Pl a PC krémet nem bírta maga fölött az azelic savat is elfelejthettem ( pedig tök jó bőr hibákra) gyakorlatilag csak a Mixa arc krém működött vele. Amitől egy erős Fuck you érzés hatalmasodott el rajtam.
Ja és akkor is ha félórát vártam, akkor is összeveszett más termékekkel.

Szerintem egy próbát megér, hiszen nem egy nagy befektetés. Alapból az a tapasztalatom, hogy a the ordinary termékek, gondolkozós termékek de olcsók, van egy csomó szabályuk mit-mivel nem lehet használni (vagy mivel nem érdemes). És az ideális hatás akkor jön ki ha jól kombináljuk a termékeket egymáshoz képest és a bőrünk állapotához képest is. Ezek a formulák, nagyon egy befutósak, egy termék,egy hatóanyag, egy hatás. Ez az olcsóság ára és erre fel is hívják a figyelmet a honlapjukon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Update:

Ja és akkor is ha félórát vártam, akkor is összeveszett más termékekkel.

kardamom77

2018. április 9.

Egy üvegcsényi adagot elhasználva véleményem a következő: gyorsan beszívódó, vizes állagú termék.Valamelyest éreztem, hogy a bőröm hidratáltabbá vált az idők során, de nem hozott átütően nagy eredményt. Lehet, hogy tovább próbálkozom hyaluron témában, más termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

vega713

2018. április 6.

Reggel a hidratalo krem elott, este az arcolaj elott kenem fel, es nekem bevalt! Nagyon szeretem, mert altalaban delutanra mar megjelentek a szaraz foltok a vizhianyos boromon, hiaba kentem be reggel. Miota harmat cseppentek az arcomra reggelente egesz nap kitart a hidratalo. Volt, hogy nagyobbak lettek a cseppek es amikor rakentem a kremet vagy olajat lepergett az arcomrol, ezert erdemes odafigyelni a mennyisegre es inkabb kevesebbet kenni (vagy mint masok is irtak, vizzel/micellas vizzel eloszlatni). Onmagaban nem hasznalom, mivel ugy tudom a hiarulonsav mas anyagbol tudja megkotni a folyadekot, igy szukseges melle valamilyen hidratalo. Mar egy honapja hasznalom es biztosan ujra fogom venni! Alapdarab lett, es ehhez az ara is hozzajarul :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

misspeterpan

2018. március 3.

Nagyon hamar beszívódik, nincs olyan problémám vele, mint a squalane-nal. Smink alá is használom, nekem bevált. A hatása lehetne látványosabb, de egyébként ár érték arányban nagyon szupernek mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

freja94

2018. február 27.

A The Ordinary most bővült egy Marine Hyaluronics termékkel, ami nem hialuronsavas a nevével ellentétben, de tengeri vízmegkötő anyagokat tartalmaz és állítólag könnyedebb állaggal rendelkezik mint ez a szérum.
Én mégis emellett döntöttem a téli időszakban. Csínján bánjatok vele! 3 csepp már sok belőle, a kettőt remekül felszívja az arcom. A leírásban is így szerepel. Ennél többet nem érdemes, mert nem is tud többet felvenni belőle a bőr, semmivel sem lesz hidratáltabb, ellenben kukacosodni fog és nehéz érzetet hagy. Két cseppel viszont nagyon kellemes, hidratált érzetet keltett a bőrömön, és egy felszíni hidratálóval rétegezve tartós is maradt a hatása.
Néhány véleménynél olvastam, hogy ha abbahagyja valaki a használatát, visszatér a dehidratáltság. Ez azért van, mert a hyaluronsav nem egy hosszú távon jelenlévő hatóanyag, folyamatosan pótolni kell, így addig tart a hatás, amíg rendszeresen használod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.