The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 490

Stabil C-vitamin derivátumot tartalmazó hidratáló, bőrvilágosító szérum.

Ár: 3 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

PAncsi79

2017. október 26.

Nem volt rossz krém, de nem is vált kedvencemmé, melynek oka a sűrű állaga. A honlapon úgy emlékszem, könnyű krémként jellemezték, így azt terveztem, hogy reggelente a szokásos könnyű hidratálóm elé kenem fel.
Egy vizes állagú szérumot viszek még fel előtte, majd erre jön ez a krém - annyira nem hidratál, hogy ne hiányozzon a hidratáló, viszont a kettő együtt nekem már túl nehéz. Ráadásul nagyon durván átfénylik a szokásos sminkem, ami nem tesz ilyet enélkül, tehát egyértelműen az ő hibája. Emiatt sajnos nem tudom reggel használni, holott a C vitaminos szérumot jobb szeretem akkor felvinni.
Este ugyanígy szükségem van fölé a hidratálóra, ám ekkor már nem zavar a fénylő arcbőr, így legalább estére el tudom használni.
Azt viszont nem igazán érzékelem, hogy túl sok mindent csinálna a bőrömmel, bár tény, hogy túl sok halványítanivaló már nincs rajtam.
Mindenesetre maradok a márka 12%-os, vizes állagú C vitaminos szérumánál, az nekem sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

gingerbloo

2017. június 17.

Már egy ideje hazsnálom, reggelente ügyelve rá, hogy niacinamiddal ne keveredjen.
Az ára nyílván jó, a csomagolását is jónak tartom.
Fehér, viszonylag sűrű állagú krém, könnyű előszlatni. Nem kell belőle sok, sőt nem ios célszerű. Probléma vele az, hogy legalább 5-10 perc kell neki, amíg beszívódik... és ezt mindenképp ki kell várni, mert máskülönben ha réákensz valamit mielőtt beszívódna, lekukacosodik.
Sokáig t art látni az eredményt, nekem mindenestere nem rontott a hormonélis aknémon, a bőröm puha és mintha vikágosította volna is a piros foltokat
Egyetlen hátulürője, hoyg sokáig szívódik be, de ez amint megvan, egyéáltalán nem hagy zsíros vagy nehéz érzetet (mélg olajos bőrön sem).
Ajánlom kippróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Az ára nyílván jó, a csomagolását is jónak tartom.
Ajánlom kippróbálni.

vanett

2017. június 9.

Lehet, én vagyok az egyetlen, aki azt érzi, hogy The Ordinary-éknek valahogy nem jön össze... Akárhány terméküket használom/-tam is (hidratáló, 23%-os C-vit. szérum, hialuron- és peptid-szérum), nem dobtam el az agyam. Oké, szépek az összetevők, de teljesen olyan, mintha hatástalanok lennének...
Ez a szérum egy pár nap használat után mintha világosított volna valamennyit az aknés hegeimen, de szanaszét szárította a fejem, pedig ahogy mondták, víz bázisú szérum fölé tettem.
Aztán egyik nap szanaszét fújtam a fejem a Clinique Moisture Surge arcpermetével, s még száradás előtt arra kentem rá, még a többi szérum előtt. Akkor nem szárított, de ennyi. Semmi érdemleges hatást nem tapasztaltam.
Csak egy bő hét után frankó mitesszereket meg pattanásokat. Szóval el éppen semmit nem tűntetett, csak újakat hozott.
Tudom, hogy ilyen mennyiségű C-vitamint nehéz stabilan oldatban tartani, de nem. Kösz, nem! Szerintem ez a teljes pénzkidobás kategória, ugyanis heti 1x tudnám elképzelni a használatát. De azt meg minek?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Glycerin
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag