The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
boczagica

2017. június 6.

Amikor beharangozták ezt az új márkát, bizony én is felkaptam a fejem. Ki ne szeretne spórolni, ott ahol lehet. Jelenleg 3 terméket használok a márkától, ő az egyik kedvenc. Korábban Paula niacinamidesét használtam, nagyon megszerettem, de olcsóbb alternatívát kerestem. Ahogy az is, kezdetben ez is okozott aknés csomókat, de tapasztalatból már tudtam, hogy ha hozzászokik a bőr, nem lesz gond. Így is lett.Leginkább azért ragaszkodom ehhez a hatóanyaghoz, mert nagyon nagyok a pórusaim, és látványosan csokkentette. Használom reggel is és este is, néha csak este, ahogy szükségét érzem.Általában valami vize bázisú cuccal oszlatom el, így konnyebben be is szívódik. Ha esetleg kiragyulok, van hogy kicsit szüneteltetem, hogy hátha ettől, de nem hiszem.Ilyenkor a márka azelaic acid-os szuszpenzióját használom a pattikra, ami nálam kiváltotta a Duac gélt. Soha nem volt még ilyen szép a bőrom. Végre nem csak a gazdagok kiváltsága a hatékony bőrápolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Barbi93

2017. június 5.

Sziasztok!
Már 4. hete használom ezt a terméket arctisztítás-tonizálás és hámlasztás után reggel és este is. Nagyon tetszik nekem maga a csomagolás egyszerű és letisztult. Maga a szérum átlátszó, nekem csak 1-2 csepp kell belőle az egész arcomra. Nagyon jó hogy hamar beszívódik és tényleg kevésbé zsírosodik tőle az arcom.
Egyetlen egy problémám van vele mióta használom egyre több és több pici "dudorok" jöttek ki az arcomon van amit kitudok nyomni de van amit sajnos nem...fogalmam sincs hogy ez a termék váltotta-e ki vagy valamelyik másik termékkel nem jön ki együtt nem tudom. Ha esetleg valakinek van valami jó ötlete az legyen szíves megosztani velem, mert kezdek aggódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Sziasztok!

monikafleischer87

2017. május 29.

3 hete minden reggel arctisztítás után ez az első amit felkenek. Könnyen zsírosodó a bőröm, és az utóbbi 3 hónapban fájdalmas pattik, besült mitszerek és egyebek voltak rajtam. 3 hét után mondhatom, hogy eltűnt minden. Sima, egyenletes a bőröm. Anyukám megkérdezte mit használok, mert mintha 5 évet fiatalodtam volna. Soha nem fogom lecserélni!!! Napi használat mellett szerintem max 2-3 hónapra elég, de így is megéri az árát. E fölé szintén a márkától használom a hidratáló krémet és kettő együtt tökéletes és nem zsíros a bőröm se T-vonalban, és nem is száraz az orcám, szóval csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Orsolya13

2017. május 29.

Sokkal szebb a bőrképem amióta ezt használom. Aknéra hajlamos a bőröm és ez akkor érkezett meg mikor éppen csodálatosan kiömlött az arcomon minden. Így élesben lett kipróbálva és engem megvett. A gyulladást levitte, már csak a foltok maradtak meg, amiken szépen dolgozik, valamint kevésbé mitesszeres a bőröm mióta használom (éjszakára szoktam pár cseppet felvinni). Nem irritál, kicsit szárít, de azt a reggeli hidratálással meg lehet oldani. Nekem elengedhetetlen kelléke lett a napjaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Mimik

2017. május 21.

Egyelőre maximálisan meg vagyok vele elégedve. Eléggé zsíros az arcbőröm és igazából semmi sem enyhítette eddig, de úgy tűnik, hogy ez lesz a csodaszer ami kordában tartja a bőröm olajosságát. Remélem ez a továbbiakban is így marad. Újravevősnek tűnik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

maniko90

2017. május 20.

Hosszú utat bejártam már a bőrömmel, de valahogy csak most jutottam el a ténylegesen tudatos (INCI nézős), hatóanyag alapú bőrápolásig. Ez az egyik első termék, amit ennek a szellemében vetettem be. Alapvetően az iszonyúan tág pórusaimra vettem, azon egyenlőre nem látok változást, de még csak kb. két hete használom. Viszont! Hihetetlenül zsíros a bőröm alapvetően. De tényleg. Az a fajta, ami folyamatosan csillog, a reggeli arcápolási rutin után két-három órával már konkrétan kenyeret lehetne róla kenni :D Mióta ezt a terméket használom, ez elmúlt. Zsírosodik nyilván, de már inkább csak mint egy kombinált bőr. Meg sem közelíti az előtte lévő állapotot. Szóval erre a problémára is érdemes tenni vele egy próbát. Főleg, hogy milyen jó áron van.
Remélem hosszabb távon a pórusaimra is jó hatással lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Remélem hosszabb távon a pórusaimra is jó hatással lesz!

gingerbloo

2017. május 20.

Pár napja használom, naqgyon gyorsan kiszállították. Olcsó, jó a csomagolása, egyértelmű a használata, pár nap alatt a bőröm sokkal de sokkal tisztább lett (elég rossz ragyás és miteszeres vagok) nem szárt, nem irritál, egy nagyon nagyon nagyon enyhe bizsergést kelt felkenéskor, de gyorsan el is múlik. Eddig nhagyon le vagok nyűgözve,
figelem! c-vitaminnal és bha-val nem használható egy rutinban, estére javallott használni mert nem igazán jó smink alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Lyndolin

2017. május 14.

Egy hónapja használom a terméket esténként, és amire a hámlasztók nem voltak képesek, arra ez igen; a T-vonalamon a pórusaim finomabbak, simább a bőröm, és az apró mitesszereken is segített. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

csopke

2017. május 13.

Még csak kétszer használtam,de mindenképpen látványos a hatása. Sokkal egységesebb a bőrképem, a pórusaimon is finomított. Azelőtt a baleás szérumot használtam ,annál semmi változást nem vettem észre. Kíváncsi vagyok a későbbiekben,hogy teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

aylobi

2017. május 13.

4 napja használom reggel és este, mintha húzódna egy kicsit a bőrőm utána, de hidratálóval lehet orvosolni, alapozóval, fényvédővel jól működik.Ami látványos es pozitív az hogy a féhér miteszereket CSÖKKENTI és szinte eltűntek!!! csupán 4 nap alatt, amit semmi féle BHA (Paula, Cosrx), C vitamin (15%-os), retinol (1%-os Paula, 1%-os Madre labs serumdipity) nem tüntette el. Még vannak halvány foltjaim, de már azokon is látszik, hogy picit ilyen rövid idő alatt még halványabbak. Nem kell sokat kenni belőle, mar most látom, hogy sokáig elég lesz, az is lehet, hogy nem kell naponta kétszer használni, ki kell tapasztalni, hogy kinek mi az igénye.Örülok, hogy megvettem, ao ordinary tobb termékét is kifogom próbálni.A 14 éves lányomnak még csak egyszer kentem be vele az orrát, reggelre sokkal kisebbek voltak a fehér miteszerek.Összegezve 5* !!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.