The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

csopke

2017. május 13.

Még csak kétszer használtam,de mindenképpen látványos a hatása. Sokkal egységesebb a bőrképem, a pórusaimon is finomított. Azelőtt a baleás szérumot használtam ,annál semmi változást nem vettem észre. Kíváncsi vagyok a későbbiekben,hogy teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

aylobi

2017. május 13.

4 napja használom reggel és este, mintha húzódna egy kicsit a bőrőm utána, de hidratálóval lehet orvosolni, alapozóval, fényvédővel jól működik.Ami látványos es pozitív az hogy a féhér miteszereket CSÖKKENTI és szinte eltűntek!!! csupán 4 nap alatt, amit semmi féle BHA (Paula, Cosrx), C vitamin (15%-os), retinol (1%-os Paula, 1%-os Madre labs serumdipity) nem tüntette el. Még vannak halvány foltjaim, de már azokon is látszik, hogy picit ilyen rövid idő alatt még halványabbak. Nem kell sokat kenni belőle, mar most látom, hogy sokáig elég lesz, az is lehet, hogy nem kell naponta kétszer használni, ki kell tapasztalni, hogy kinek mi az igénye.Örülok, hogy megvettem, ao ordinary tobb termékét is kifogom próbálni.A 14 éves lányomnak még csak egyszer kentem be vele az orrát, reggelre sokkal kisebbek voltak a fehér miteszerek.Összegezve 5* !!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

auberginecat

2017. május 11.

nemrég érkezett meg hozzám ez a darab több társával együtt, és nincs okom panaszra. én egyelőre a reggeli rutinomba ágyaztam be, de majd igyekszem kitapasztalni, hogy a leghatékonyabb. nagyon tetszik a csomagolása, egyrészt jól is néz ki, másrészt nagyon praktikus és higiénikus, illetve ez a mennyiség biztosan sokáig elég lesz. maga a kence egy nyúlós, zselés, kocsonyás állagú cucc, könnyű eloszlatni, és hagy ugyan egy kis ragacsos érzést a bőrön, de nem zavaró, és pár perc alatt meg is szűnik. én úgy érzem, hogy használ, bár szerencsére nincsenek komolyabb problémáim a bőrömet illetően, igazából megelőzés céljából szereztem be. egyelőre elégedett vagyok, úgyhogy 5 csillag, ráadásul nagyon szimpatikus a márka nézete, szóval valójában 10*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

im

2017. május 11.

Pórusfinomításra szántam, retinol mellé.

Pozitívumok:
- A pipettás csomagolás tetszik, mert kb. lencsényi cseppenként adagolható a géles-nyúlós szérum. Egyszer utaztattam eddig, nem folyt ki a bőröndben.
- Mivel reggelente C-vitaminos szérumot használok, ez a szérum az esti rutinban kapott helyet: tonik, és a COSRX Galactomyces esszencia után. Könnyű, gyorsan beszívódik. Főként azokra a területekre kenem, ahol tágabbak a pórusaim, és ahol általában fokozottabb a bőröm olajtermelése.
- Mivel más folthalványító is van a rutinban, nem tudom megítélni, mennyire segít, de az biztos, hogy e téren mostanában makulátlan a bőröm.
- Volt egy kisebb pörsenés/szőrtüszőgyulladás a szemöldökömben húsvétkor, oda koncentráltan kentem, és másnap reggelre nagyon szépen, szinte nyom nélkül visszahúzódott a gyulladás. (Viszont később kijött pár pattanásom, azokkal nem sok mindent csinált, és azóta sem vettem észre, hogy bármit is kezdett volna a pattanásokkal.)

Negatívumok:
- Picit ragacsos, pergős felületet hagy maga után. Pár alkalommal próbáltam a reggeli rutinban (C-vitaminos szérum nélkül), de főleg a szemöldökömnél csúnya volt az alapozás.
- Néha csípi egy kicsit az arcom. Nem tudom, miért van ez, és szerencsére pár másodperc alatt el is múlik, meg nem pirosodok ki, de akkor is furcsa.

Összességében:
Nem nevezném csodaszernek, de pénzkidobás sem volt. A pórusaim egy hónap alatt – retinol használata mellett – nem finomodtak tőle láthatóan, és ahogy melegszik az idő, a bőröm normáltól ismét kezd a zsíros felé tendálni, e szérumtól függetlenül, vagyis a szérumnak sem a pattanásaimra, sem a bőröm faggyútermelésére nem volt eddig jótékony hatása. Elhasználom, de valószínűleg nem veszem újra. Nem azért, mert rossz, hanem azért, mert ennyit más arcápolóm is tud, például a COSRX Galactomyces esszencia, és ahhoz jobban ragaszkodom. Ez teljesen a személyes preferenciám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Pórusfinomításra szántam, retinol mellé.

Pozitívumok:

Negatívumok:

Összességében:

zsizska

2017. április 26.

Az ordinary krémmel használom és még néha használok hyaluront is. Amióta ezt a kombót használom jelentősen csökkent a vízhiány okozta húzódó érzés. Az utóbb időben kijött rajtam ugyan pár durvább patti (nem a krémektől, hajlamos vagyok rá), de egyrészt a nagyobb duzzanatok hamar elmúltak és foltok is gyorsabban múltak el. Kevés kell belőle, felkenés után ragacsod érzetű a bőröm, de ez hamar elmúlik. Kb míg kifésülöm a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

GNóri

2017. április 24.

Használgatom már egy ideje, igazából nem tudom még, hogy mit gondoljak róla. Nagyon könnyű, áttetsző, vizes, könnyen beszívódó szérum. Úgy használom, hogy kicseppentek egy kis mennyiséget a tenyerembe, és belepaskolom a bőrömbe. Kenegetni nem szeretem, mert akkor kicsit felhabzik. Kicsit szárít amúgy, de mivel kenek utána hidratálót, így nem vészes. Halványító hatását még nem látom, viszont a kinyomkodott pattikat hamar leszárítja és begyógyítja. A homlokomra is kenem, ott mintha talán kevesebb kis mitesszer lenne. Használom tovább, kíváncsi leszek a hosszabb távú hatásaira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

annuskais

2017. április 22.

az első üvegemet elhasználtam, nem voltam benne biztos, hogy ő vagy a retinoid ami segített a bőrömet, az utóbbira voksoltam, ezért ezt nem is rendeltem meg. milyen kár ... egy hónappal később muszáj voltam megrendelni őt is, hiszen nagyon hiányzott a bőrömnek és neki köszönhetem, hogy a bőr alatti puklijaim és a pattanások eltűntek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

goldgirl

2017. április 21.

Kb 1. hete használom, de már most érzem a jótékony hatását, mégpedig a pattanások kinyomása után (a szükséges rossz). Amit este kinyomtam, reggelre nagyon szépen rendbe hozta ez a kis szérum, meggyorsítja a gyógyulást. A folthalványító szerepet még ennyi idő után nem tudom megítélni, de ha "csak" ennyit tesz, hogy pikk pakk gyógyít már annak is örülök.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

fitgreta

2017. április 18.

UPDATE:
Már egy hónapja használom, és kénytelen vagyok változtatni a kommenten. A hatása már nem olyan 'drámai', sőt, már nem nevezném látványosnak. Javítja hosszú távon a bőrképem, a pórusaim is rendben tartja, a kis hegeket, sebeket is gyógyítja, de nem pillanatok alatt. Összességében jót tesz a bőrnek, szép összetevőivel nem is félek használni, de nem hidratál. Hámlasztással együtt jól megvannak, ph értékük is hasonló, így hámlasztó fölé is lehet tenni, nem 'rontja el' annak hatását, és a túlhámlasztást szerintem el lehet vele kerülni. Picit megpirultam a napozástól, szerintem segített utána a bőröm pirosságán, érzékenységén is.
Szerintem ez egy olyan termék, hogy mindig legyen otthon. Lehet mindennap is használni, mert csak jót tesz, de 'gyógykészítmény'-ként is használható,csak ha épp szükség van rá (pl égés, heg, tág pórus, zsíros bőr, foltok stb).

Könnyen beszívódik, nekem utána rövid ideig fényes a bőröm, de 5 perc után elmúlik. Este használom, kb 2 hete, és eleinte nem éreztem semmit, most viszont már határozottan látható a hatása! Ezt nem is vártam! Nekem nagyon mitesszeres a homlokom, olyan dörcös, ha csak hozzányúlok is apró bőrdarabkák/kukacocskák peregnek lefelé... Ezen eddig csak a Cosrx aha segített, de nekem minden nap kell használnom hogy szép legyen a bőröm. Ezt egy kicsit soknak tartottam, de úgy néz ki, hogy elhagyhatom az aha-t. Ez a kis kence ugyanis ugyanolyan szép simává varázsolja a bőrömet! És még csak nem is fényérzékenyít! Csodálatos összetevők, csodálatos hatás, korrekt ár! Az egyetlen 'bibi' hogy ha nem használom pár napig, akkor sajnos már nem látszik a hatása. Ennyi baj legyen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

UPDATE:

grey

2017. április 13.

Lassan 3 hete használom, reggel és este is. Szebb a bőrképem tőle, foltjaimat halványítja szép lassan. Hamar beszívódik, reggel még kerül rá hidratáló, primer és fényvédő, utána sminkelni is tudok rá, nekem nem pereg semmi. Nem szárít, nem irritál, nap végére jelentkező homlok zsírosodáson segített. Örülök, hogy ennyi pénzért beilleszthettem a rutinomba. Gyulladást nem viszi le, max nyugtatja kissé, ha valaki ezért venné meg
update: az én pórusaim is kisebbek lettek tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

update: az én pórusaim is kisebbek lettek tőle!

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.