The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

bogczi

2017. április 11.

UD: 3 hete használom kitartóan. A kezdeti pattanások elmúltak, a bőröm viszont reggelre nagyon fénylik és zsíros, de további pattikat nem okozott, sőt, a mitesszereket is nagyon szépen visszaszorította. A pórusaim láthatóan kisebbek lettek, a pattanások nagyon gyorsan begyógyultak tőle és a kis hegeim is szépen halványultak. A zsírosító hatása miatt -1 csillag, de egyébként nagyon jó használni, a bőröm sokkal kevésbé szárad ki az orcáimon.

Első tapasztalatok jönnek, majd frissítem.
Szóval, a bőröm kombinált, néhol vízhiányos, de a T-vonalam alapvetően fénylően zsíros, vannak bőven mitesszereim is.
A cucc maga fura, vizes zselé, illatmentes, átlátszó, könnyű elkenni, a bőröm azonnal becuppantja. Ahogy hozzáérek vele az arcomhoz, beszívódik, ezért cselesnek kell lennem és inkább finoman elkenem a kezemen és lappogatom, nem dörzsölöm. Azt vettem észre, hogy a bőröm így pár nap után már kevésbé szárad ki, a szemem körül sokkal jobb a helyzet, viszont a homlokomon megjelent pár nagy gümő. Folytatom tovább, mert alapvetően szerintem javít a bőrömön, csak megfelelő rutin kell mellé. Egyelőre inkább este használom, de van, hogy reggel is felkenem hidratálás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Első tapasztalatok jönnek, majd frissítem.

zsu044

2017. április 3.

Vizes zselé állagú, nagyon könnyű eloszlatni a bőrön, és azonnal felszívódik, nem hagy semmilyen zavaró réteget. Amióta használom, érezhetően hidratáltabb a bőröm, a pórusokon is látni vélem már a változást, a foltjaim pedig napról-napra halványabbak, bár a foltokra más célzott kezelést is alkalmazok. Ennyi pénzért ilyen magas hatóanyag tartalommal, és olyan összetétellel, amiben nincs kivetnivaló, nem találtam még szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

creamchito

2017. március 21.

A pattanások, gyulladások utáni foltok halványítására, újabb pattanások megelőzésére, faggyútermelés szabályozására vásároltam, mivel pont ezekre tett ígéretet. Sajnos nem áll módomban megtapasztalni hosszútávú hatásait, mivel 5 nap után a szekrény mélyére kellett száműznöm. A felkent területeken (célzottan használtam csak) látványosan kipattogtam és gyulladt lett a bőröm - napról napra. Tovább nem merem használni csak azért, hogy majd hozzászokik a bőröm, vagy normalizálódik. Olvastam, hogy páran érzékenyek a niacinamide összetevőre, lehet nálam is erről van szó, vagy csak nagy koncentrációban nem bírja a bőröm, mivel a PC resist zsíros bőrre való tonikjában is van niacinamide, de vele nem tapasztaltam ezt a problémát. Szóval nálam nem működik. A textúrája miatt nehezen szívódott, csak úgy állt a bőrömön, hiába vártam akár fél órát is a hidratáló felkenéséig. Semmilyen téren nem vállt be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Lapetite01

2017. március 10.

PC-féle niacinamide-ot használtam, de hát azt arany árban mérik... :(
Mióta felfedeztem a The Ordinary termékeit, nem is kérdés, hogy átpártoltam ezekre. Könnyen beszerezhető, és nagyon olcsón, nagyon jó termékeket lehet kapni!
Szép, egységes a bőröm, mióta niacinamide-ot használok. Kevés foltom volt, és bár többlépéses rutint követek, biztos, hogy ez is hozzájárult ezek eltüntetéséhez. Reggel és este is használom, mert ezért az árért már nem kell takarékoskodnom vele. Könnyen felszívódik, minimálisan hagy egy vékony réteget az arcon, de mivel úgyis jön még más termék is rá, utána ez el is tűnik.
Igazából én is csak akkor tudnám megmondani a tényleges hatását, ha kihagynám a rutinomból. De nem szeretném, mert használata nagyon kellemes, hatásáról pedig nagyon sok jót mondanak a hozzáértők. Az ára pedig mesés!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

PC-féle niacinamide-ot használtam, de hát azt arany árban mérik... :(

mrita87

2017. március 3.

Szerintem nem tűnne fel, ha kivenném a rutinomból. Kb. 1 hónapja használom reggelenként, tök jól beszívódik, simán lehet rá sminkelni, de hogy csökkenti-e a pórusok méretét, és halványítja-e a foltokat azt nem tudom. Annyi biztos, hogy ilyen dózisban niacinamidot alig találni a termékekben, tehát ár-érték arányban biztosan megéri, de szerintem hatalmas változásokat nem hoz a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Malachite

2017. február 23.

Néhány hete használom, főleg reggelente, mert nagyon könnyen és gyorsan beszívódik. Zselés-folyós állagú, áttetsző, a pipettával kiszívott mennyiség tökéletesen elég hogy bőségesen bekenjük vele az arcot és a nyakat is. Kellemes kis termék, bár egyelőre nem nagyon vettem észre hogy csinálna bármit, igaz a pórusaim mintha kisebbek lennének. Főleg hámlasztás másnapján szeretem felkenni, nagyon hűsítő tud lenni, főleg a hűtőből kivéve :) Egy idő után a nyakára elkezd kikristályosodni egy kis fehér anyag, de nem zavaró. Még használom egy ideig, és nem veszem újra, hátha akkor kiderül hogy feltűnik-e a hiánya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.