The Ordinary

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, közepes fedést biztosító szérum alapozó. 21 színárnyalatban kapható. SPF 15-ös fényvédelmet biztosít, kémiai fényvédő nélkül. Gazdagon pigmentált készítmény, a bőrön természetes és könnyed viselet, nem gyűlik össze a ráncokban, és tartós.

Alapozócsomag hófehérkéknek
Ár: 2000 Ft , Eladó: Sugarplumfairy
Állapot: Ordinary: párszor használt, Triple wear: 2/3, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen Budapesten vagy postázom

Nyimuska

2017. október 29.

Pattanásokat okozott a benne levő Coconut alkanes, úgyhogy itt a vége sztorinak (holott egyáltalán nem vagyok hajlamos a pattanásokra). Szemem alá elhasználgatom talán, illetve ha csak pár órára kell valami a bőrömre. Legalább olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

AthenA

2017. augusztus 27.

Csalódás számomra ez az alapozó. Akármit csinálok kiemeli a száraz részeket még nyáron is és beleül a pórusokba (primer ellenére).
Színek is furcsák, úgy érzem nincs élő ember aki elsőre eltalálja a színt. A végén meg megveszel 3 árnyalatot, így meg nem is olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

cherry19

2017. augusztus 14.

Lényegében ugyanaz, mint a Coverage verzió, csak kevesebb pigmenttel..
Nem tudom velem van a hiba vagy a termékkel, de ez sem tetszik. Ebből 1.1N-t rendeltem, szintén kicsit világos lett (ref: maybelline fit me matte+poreless 110 tökéletesen passzol).
Problémás bőröm van, nem is vártam, hogy sokat fedjen, de mintha egy minimálisan színezett primer vagy hidratáló lenne. Nem "szárad le", ugyanúgy mocorog, mint a testvére, maszatolódik és nem tartós (primerrel, púderezve, fixálóval).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Lényegében ugyanaz, mint a Coverage verzió, csak kevesebb pigmenttel..

zalla

2017. augusztus 6.

Egy olcsó, közepesen fedő, megbízható alapozót kerestem. Egyelőre csak három alkalommal próbáltam, így limitáltak a tapasztalataim, de eddig nem tartom rossz vételnek. Először is a kiszerelése. Egyszerű, elegáns, könnyű műanyag üvegben érkezik, pumpával, ami elfordítva zárható el. Nem tartom tökéletes megoldásnak, de inkább a kupak hiányozzon, mint hogy az a formuláján spóroljanak. Nagyon híg állagú alapozó, ehhez képest nagyon jól pigmentált. Könnyen eloszlatható, a fedéses szerintem közepes. Kifejezett bőrfénye van, amit én nem nagyon szeretek nyáron, de mattító fényvédő fölött vagy télen jól néz ki. Amennyire megítélhető, tartósnak tűnik (2 alkalommal tettem fel a a héten, akkor a 40 fokban púderrel fixálva 6 óra után picit átfényesedett, de nem tűnt el.). Jól keverhető a hidratáló krémmel is, ami pluszpont, mert átlagos napokon inkább a színezett hidratálót preferálom. Nem hozott eddig elő pattanásokat.
Az árnyalatok elég érdekesek, a neutrális árnyalatok is sárgásak (ld. az eladásra feltöltött 2.0N). A jelenlegi árnyalatomhoz leginkább a 2.0YG és 2.1Y fele-fele arányú keveréke passzol, télen valószínűleg elég lesz a 2.0YG magában. Én felkenés után tapasztaltam némi oxidációt, kifejezetten a 2.1Y-nál, de nem mondanám vészesnek a mértékét.
Igen jó az ár-érték aránya, így szerintem egy próbát megér. A hosszú távú hatásokkal kapcsolatban később jelentkezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

mrita87

2017. július 31.

nagyon bizakodó voltam, de ez az alapozó nálam sajnos csak 3 csillag. valóban nagyon pigmentált, de szerintem egy szérum elnevezésű termék esetében ez elég félrevezető. egy masszív hidratáló hatású alapozóra számítottam, ellenben egy krétaszerű, száraz, a bőrön megülő terméket kaptam. nem értem, miért a szérum nevet kapta, ez egy bő közepes fedésű alapozó, ami könnyen építhető. sajnos nagyon beleül a legapróbb ráncokra, és a pórusokba is, pont a már említett "krétássága" miatt. egyetlen előnye, hogy nagyon folyós, így könnyű felvinni, illetve a tartósságával sincs baj, de összességében ez így is csak egy 3-as. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

erika0325

2017. június 15.

Kicsit világosabb színt vettem mint amilyen kellene, így felturbóztam egy kis TBS Árnyalatszabályozó cseppekkel, így picit sötétedet, de lehet még pöttyintek bele egy cseppet. Ma próbáltam ki először, így csak az első benyomásomat írom. Hihetetlen folyékony, vigyázni kell az adagolással. Én általában a kézfejemre teszek és onnan ecsettel viszem fel az alapozó, bb stb terméket, hát ezzel kicsit nehezebb bánni, de azért működik. Szép vékonyan tudom eldolgozni, és a reggeli alapozás még most délután 6-kor is tartja magát. Nem fénylik, vagyis a normál fényesedés van, egyenletes, összességében meg vagyok elégedve vele. Talán az, hogy ennyire folyékony, előbb utóbb bosszantani fog, de remélem szeretni fogom hosszú távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

Lillla31

2017. május 24.

Az előző véleményezőtől, Barbarától vettem az alapozót az említett 2.0 N árnyalatban. Nekem eléggé fehér bőröm van, de ez az árnyalat, ami az Ordinary szerint normál, tényleg világosabb a normálnál. Habár nem lettem vele vámpír, egy kis bronzosítóval fel kellett dobnom. Az árnyalatról még annyit, hogy szerintem úgy érdemes rendelni, hogy eggyel sötétebbet kell választani, az eddig használtnál. Állagra nagyon folyós, könnyen eloszlatható, kevés kell belőle, és jól fed. Nekem kombinált bőröm van, az alapozó alá szilikonos primert tettem, és pár óra alatt elkezdett fényesedni a bőröm, szóval én nem tapasztalom a mattító hatást. Fedésre viszont eléggé tartós, kibírt szépen egy munkanap+edzés kombinációt. Összességében ugyanaz az érzésem, mint a szilikonos primerével, hogy nem rossz, de nem is igazán jó. Persze, itt jön közbe az ár-érték arány, amiben viszont verhetetlen. Ha csak az alapozó teljesítményét nézem, akkor 3,5 csillag, ár-érték arányban viszont 5 csillag. Mivel még nagyon friss a termék, nem akarom senki kedvét elvenni és adok rá 4 csillagot, kipróbálásra mindenképpen érdemes, de a 2.0 N árnyalat szerintem a vörös hajú, világos szemű, nagyon fehér bőrű lányoknak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

matebette

2017. május 24.

Na, nekem a 2.0 N hangyanyit sotet lett, pedig normal_vilagos borom van, sotetbarna hajjal:) az egyel vilagosabb 1.2y lett a befuto. Tenyleg szerumszeru allag, gyorsan, konnyen eloszlik, mattra szarad. Egesz nap utan is friss, hibatlan. Kozepes fedesnek mondanam, csoppet tobb, mint egy bb krem. Amit iger, megadja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

tothbarbara74

2017. május 20.

Hát megjött tegnap, egy hónapja rendeltem? 2.0 N árnyalat, ami a 4. neutrális árnyalat és úgy nézek ki vele mint egy gésa. Összehasonlításként a Chanel 20-nál világosabb és kissé sárgásabb, nagyon hasonló a Bourjois Healthy mix 52 árnyalatára, de azt is csak világosításra használom az 53 mellé télen, úgyhogy ezzel utcára menni nem tudok, ezért egész nap nem használtam, csak egy délutáni felkenésről vannak tapasztalataim. Rajtam határozottan mattabb, igaz az Ordinary fluid primerjére kentem, ami matt és nagyon jó póruskitöltő. Szerintem a fedése erős közepes, lightosabbat vártam, először szinte maszkszerű, lehet ez az elütő szín miatt volt, de aztán szépen idomult kb. 10 perc alatt és szinte láthatatlan a bőrön. Púdert nem raktam rá, de nincs is rá szükség, mert miután 3-4 óra múlva lemostam még mindig matt volt a végeredmény és még mindig vámpírszerű volt a színem, úgyhogy nem nagyon vettem észre oxidációt. Ár-érték aránya határozottan 5 csillagos, de sajnos a színe miatt ez egy korlátolt tapasztalat, kiváncsi vagyok, hogy teljesítene egész nap fényvédővel. Biztos megveszem más színben, de kissé tanácstalan vagyok ebben, mert a 2.0 után már csak sárga és rózsás árnyalatok vannak és ez a neutrális árnyalat is inkább sárgásabb. Összegzésképpen, ez egy nagyon folyékony, künnyű és ehhez képest meglepő fedőképességű, matt hatású alapozó, aminek a világos bőrűek nagyon örülhettnek, mert még nem találkoztam olyan alapozóval, amelynek a 4. árnyalata is ennyire világos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag