The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Petronella

2021. április 6.

Jók az összetevők, de nem szerettem meg. Párom, akinek vízhiányosabb bőre van, kiadtam a feladatot, hogy használja el, nagy nehezen a végére ért, de nem nőtt a szívéhez. Már a Tinamuban is félve válaszolt az eladó lány, mikor kérdeztem vásárlás előtt a véleményét róla, ő sem volt elragadtatva, de ki akartam próbálni.

Ezért a mennyiségért szerintem drága is, sokkal jobban megéri a CeraVe és kényelmesebb is a használata. De el tudom képzelni, hogy másoknak bejön, így nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Csilla_Csilla

2021. április 4.

2021.03.19: Hű, hát nem is tudom, mit mondjak... Nekem valami egészen elképesztő, szurreális élmény volt ez a lemosó. Eddig a Bioderma Sensibio H2O micellás vizét használtam a dupla lemosás első lépésének. Nem nagyon szoktam sminkelni, én tényleg csak a fizikai fényvédő fellazítása miatt csinálok double cleasinget. Ahogy a használati utasítás írta, elkezdtem melengetni a tenyeremben a terméket, de úgy nem igazán lett olajos állagú. Szóval felkentem az arcomra és abban a pillanatban elöntötte a vörösség a bőrömet... Ezen még túlléptem. Masszírozgattam és olajos állagú is lett, ahogyan azt kell. Szinte éreztem, ahogyan csikorog alatta az ásványi fényvédős krém, amit reggel felkentem. Utána jó alaposam lemostam az arcomat. Második lépésnek a Jelly Joker-t használtam, mint mindig (soha, semmi problémám nem volt eddig a Jelly-vel). Lemostam azt is és csak mostam, és csak mostam, és csak mostam... Olajosnak érzeztem az arcom a lemosó után. És a tenyeremet is, ahova nyomtam a terméket (ötször nem mostam kezet, akkor egyszer se). Mintha zsírba tenyereltem volna. Ráadásul az arcom is húzódott. Szóval, lehet ezt nem száraz bőrre találták ki? Kíváncsiságból próbáltam ki... De szerintem maradok a jól megszokott micellás víznél.

2021.04.04: Felpontozom három csillagról négy csillagra. Rosszul használtam. Helyes használat: össze kell dörzsölni az ujjak között vagy tenyérben, míg balzsam állagú nem lesz a termék. Az arcot masszírozni kell vele egy percig mondjuk. Utána be kell nedvesíteni a tenyeret és úgy is átdörzsölni a bőrt, hogy olajos emulzióvá váljon a termék. Ha ez megtörtént, akkor le lehet mosni és jöhet a második, vízbázisú lemosó a még nedves bőrre. Nekem ez az emulziós rész kimaradt, ezért volt kellemetlen a használata... 🤔 Nem lesz újravevő, mert ez az 50 ml nagyon kevés és úgy számoltam, jobban megérné nekem beruházni egy nagyobb kiszerelésű, de drágább olajos lemosóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

nusmanna

2021. március 29.

Az összetevők szépek. A szennyeződéseket eltávolította, de azért makacsabb sminkkel már nem bánt el. Nem csípett és nem szárírott. Összességében nem volt rossz, de felejthető termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 29.

mydorly

2021. március 17.

Szépen működik, leszed mindent smink/fényvédő, nekem annyi az egyedüli problémám vele a kezemmel nem tudom eléggé felmelegíteni, hogy olaj állagúvá váljon és amikor rákenem arcra picit még "dörzsölgetnem" kell hogy végre olaj legyen, úgyhogy ez egy pici mínusz de a tisztítási funkciójából értékéből nem von le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

rebi125

2021. március 16.

Dupla tisztítás első lépéseként használom egy hónapja. Nagyszerűen teszi a dolgát, nem húzódik utána a bőröm és ár-érték arányban is megfelelő. Én újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Era012

2021. március 6.

Szuper tiszta érzetet kelt, az extrán érzékeny bőrömnek nagyon jót tesz. A termékcsalád több tagját is használva, másnapra a bőrproblémáim is javulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Peculilyar

2021. február 26.

Szeretem a nem habzós lemosókat is, első lépésként használom a kétlépéses smink eltávolítási rutinomban. Szerintem ugyanazt a színt hozza mint a cerave-s hidratáló lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 26.

Barbiska

2021. február 24.

Sok féle terméket kipróbáltam már a dupla tisztítás első lépéseként de mindig hozzà térek vissza. Kényelmes, kellemes, tökéletesen tisztít. Nekem ő a szerelem, ha kapható lenne itthon bárhol szerintem az összeset megvenném😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

pont

2021. január 12.

dupla tisztítás 1. lépéseként használom egy ideje és nagyon megszerettem. előtte a tbs kamillás balzsamját használtam, amit szintén szerettem, de az egyrészt parfümös, másrészt pedig kevésbé praktikus és higiénikus tégelyes kiszerelésben kapható (meg talán leosztva drágább is), szóval váltottam. ahhoz képest ez a termék kinyomva egy kicsit sűrűbb, nem annyira 'balzsamos', eleinte picit fura volt, de nagyon gyorsan megolvad a bőrön és könnyű elolaszlatni. nem csíp, nem irritál, nekem 1. lépésként tökéletes, és hatalmas plusz az utazókompatibilis tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

hjuditcrema

2021. január 8.

Nem lett szerelem, habár ár-érték arányban nagyon nagyon jó. Valószínűleg azért, mert a Paula's choice piros gél lemosóját használtam korábban és az hibátlan. Előbbi esetén nincs meg az az érzés, hogy maximálisan letisztított volna mindent az arcomról. Tejszerű balzsammá változik a krém vízzel érintkezve, furcsa érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate