The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

Kbn90

2020. december 29.

Szeretem, eleinte kicsit fura, hogy más, nem habzik (eddig drogériás pattanás elleniket használtam, az mind kb olyan volt). Eleinte bele is futottam néha, hogy vizes kézzel/arccal nyúltam érte, úgy nem működik :) Csodásan tisztít, nem szárítja ki a bőrt. Kicsit annyi az idegesítő a csomagolásában, hogy ugyan álló helyzetben tartom, mégis amikor fogyni kezd nem gyűlik össze, rázogatni kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

LeticiavW

2020. december 29.

Nagyon szeretem ezt a lemosot. Nem huzodik a borom a hasznalata utan es jol tisztit. Nem 100%-osan, de a smink nagy reszet is letisztitja, elso lepesnek tokeletes. Nekem nem csipi a szememet sem, szerintem nagyon kimeletes, hidratalo lemoso.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

slytherclaw

2020. december 11.

Nem sminkelek ugyan, március óta a belvárosba se járok be, de az utóbbi időben rászoktam a double cleansingre. Sokkal tisztábbnak érzem utána az arcomat, mintha csak egy vízalapú tisztítót használnék.
Amíg el nem fogyott, ezt használtam első lépésnek és nagyon-nagyon szerettem. Mivel krémként jön ki a tubusból, könnyű szabályozni, hogy mennyit használ az ember. Lehet, hogy én időnként még így is túl sokat használtam, mert elég gyorsan (~1,5 hónap) elfogyott a kisebbik tubus. Gyorsan olvad, nagyon kellemes belemasszírozni a bőrbe. Ahogy írtam, sminkelni nem szoktam, legfeljebb szempillaspirált használok, de azt és a fényvédő maradékát szépen eltávolítja. Az érzékeny szememet egyáltalán nem bántotta.
Az egyetlen baj vele az, hogy mindig sold out mindenhol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Az egyetlen baj vele az, hogy mindig sold out mindenhol :(

Virvatuli

2020. december 6.

Nagyon-nagyon jó termék, minden flanc nélkül. Színtelen, szagtalan, szépen olvad, könnyű vele dolgozni, és mindent eltüntet, még a spirált is (a Pupa Vamp lett nálam a sminklemosás fokmérője, ami azt lehozza egy lépésben, annak nincs több kihívás). Nyomtalanul lemosható. Ha sminkelek, double cleanse-elni szoktam, de ezzel egyszerűen nincs szükség második lépésre. Így télen egy picit már szárít, de ezt megbocsátom neki. Mindent tud, amit egy lemosótól elvárok, egyértelmű öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 6.

angelavaradi

2020. december 2.

Novemberi deciem akció keretében gondoltam teszek egy próbát és elkezdem a double cleansinget, olajos lemosóként rá esett a választásom és milyen jó választás volt. Nagyon szeretem, hogy balzsamként kerül ki a termék a tubusból, így nem mászkál egyből a kezemen szanaszét. Szuperül lehoz minden szennyeződést az arcomról, nem irritálja a bőrömet és nem hagy maga után semmilyen réteget + utazáshoz is tökéletes. Egyedül azt sajnálom, hogy csak 30ml-es kiszerelésben jutottam hozzá. Tutira újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.

Masnilány

2020. november 30.

Egy ideje bennem van az a törekvés, hogy magyar termékeket szeretnék csak vásárolni, de egyszerűen ezt a lemosót nem tudom kirugdosni az életemből, annyira szeretem :D
Nem csípem a körülményes dolgokat, nekem totál bejön, hogy csak natúrban bemasszírozom az arcomba és lemosom, nem kell előtte bevizezni, szuper ez az olajos állag, nem tudok róla rosszat mondani. Vízálló spirált és tust használok, csukott szemmel a kifestett résznél kicsit jobban bele szoktam dörzsölni, meg tovább rajta szoktam olyankor hagyni, simán lejön. Lemosás után szeretem azt a puha tisztaság érzést amit ad, már fél éve tart közöttünk a szerelem.
Remélem hamarosan ismét lehet majd kapni, kezdek belőle kifogyni és nem találom sehol sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

wxy520

2020. október 20.

Én sajnos nagyon nem szerettem. Van aki kifejezetten az ilyen nem habzó lemosókat szereti. Én nem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

martissima

2020. október 14.

Nálam ő stabil tagja az arcápolási rutnomnak amióta megjelent. Előtte kóreai olajos lemosókat használtam az esti dupla arctisztítás első lépéseként, de hónapikig tartott a kiszállításuk, nagyon macerás volt... ezeket váltottam le vele. Szépen eltávolítja a sminket és a fényvédőt, de persze azért kell egy víz alapú tisztító utána 2. lépésként. Egyébként engem nem csíp, nem irritál, nem szárit, csak teszi a dolgát. Ja, és van belőle nagy kiszerelés, így még praktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Liliq

2020. szeptember 26.

Egy hónapja az összes arcápoló termékemet lecseréltem a The Ordinary termékcsaládra. Reggel a 4 lépésből álló rutinom, este az 5 lépésből álló komlett rutinom első eleme. Nagyon jó puha lesz tőle a bőröm, nem szárít, nem okoz irritációt. Minden más problémára (pattanások,miteszerek,egyenletlen bőrfeszín, stb..) a rutin több eleme adhat megoldást. Úgy látom egyre több tudatos vásárló van már, akik tisztában vannak vele, hogy a parfümös, radirozós, MINDEN bajra IS "megoldást" nyújtó arclemosók ideje végre lejárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Kisscsajszika

2020. szeptember 18.

A lemosó amit egyszerre nagyon gyűlöltem és nagyon imádtam is. Amíg volt benne mindig csak egy nyűgnek éreztem a használatát. Pedig annyira jó állaga van, tetszik a krémből olajjá változása. Nem hagyott az arcomon maga után feszülő, húzódó érzést de valahogy nem lett a szívem csücske. Amióta elfogyott használtam más lemosókat, de még mindig ezt az egyet siratom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate