The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

hfancs

2020. szeptember 9.

Nagyon szeretem. Nem szárítja a bőrömet és könnyű a textúrája, nem habzik és kifejezetten kíméletesen tisztít. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Sharklady87

2020. szeptember 1.

Imádom, mióta csak megjelent vadul használom, kicsi és nagy kiszerelést egyaránt.
Akik nem használnak vastag sminket és/vagy fizikai fényvédőt, annak szerintem ez a lemosó teljesen felesleges, ez egy kétlépéses lemosó rutin első lépése, munkája önmagában értelmezhetetlen és felesleges. Krémes állaga van, könnyen kezelhető és nem kell sokat masszírozni a bőrt vele, hogy leszedje a vastag sminket is. Először önmagával masszírozom, majd kicsi vizet hozzáadva folytatom az arcmasszázst és amikor már látom, hogy mindent fellazított olyan 30mp után, akkor jöhet egy habzó lemosó, ami nálam Babylove mindenmentes babafürdető, gond nélkül le tudom vele mosni, de a Balea MED lemosóval és kiválóan dolgoznak együtt. Habzó lemosót ez után KÖTELEZŐ használni, mert olajos lemosóról beszélünk, ez nem maradhat a bőrödön. Nem nehéz lemosni egyébként, én használtam már TBS, Clinique, Nyx, Balea lemosó balzsamot meg olajokat, de mind olajos, nehéz, viaszos réteget hagyott a bőrömön ha nem mostam le alaposan (egyébként a TBS a legjobb a fentiek közül, a kamillás). Mivel krémes állaga van, utazáshoz csak kinyomok egy keveset egy üres tégelybe és viszem magammal. Ár érték arányban nekem teljesen megfelel, itthon nehéz beszerezni, mert sokszor nincs készleten, de a Deciemtől rendelve itt van általában egy héten belül mindenféle gond nélkül.

Mivel szkvalén olaj az alapja, így a zsíros bőrűek és malesseziara hajlamosak is használhatják, nem fog rajta rontani. Nem kell belőle őrült sok, különben gyorsan fogy, a kicsi tubus nekem mindennapos használat mellett egy hónap kb ha erős sminkhez kell, ha csak fizikai fényvédőhöz és minimál sminkhez akkor még tovább is eltart.

Egyetlen hátránya, hogy almasavat tartalmaz, ami bizony tudja csípni a szemet, de én már nem is érzem, mert hozzászoktam, illetve igyekszem csak csukott szemmel masszírozni a szememet a sminket vele. A többi lemosó vaj és olaj hátránya az is, hogy olajos réteget hagyhatnak a szemen, pl Clinique take the day off, ezt ennél sosem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

alegria800

2020. július 31.

Ovatosan probalgattam, eloszor apro teruleten bortesztet vegeztem, ott nem lett gond. Utana arcon probalta, vartam ket napot, majd ismet, utana masnap is kiprobaltam es minden alkalommal csipett picit, de elvaltozas nem tortent.

Az x. alkalomnal estere egy keveset felvittem a THE ORDINARY NATURAL MOISTURIZING FACTORS + HA-t es masnapra nagyon szepen feltoltotte az arcomat. Megint vartam egy napot, utana megismeteltem. Reggel meg nem volt semmi, de mikor ismet hasznaltam ezt a tisztitot es utana felkentem a BB kremet - amit mar sokszorszor hasznaltam amugy - csipo erzest ereztem. (MIBA ION CALCIUM MINERAL BB CREAM SPF50+ PA+++).
Nem tulajdonitottam nagy szerepet a dolognak.
De mar aznap este elegge ereztem, hogy para van es masnapra fel is dagadt... tele volt puklikkal es nagyon fajt, erzekeny volt minden erintesre.
Olyan erzes volt, mikor erosen leeg az ember a napon es szornyen gusztustalan volt a hepe-hupaval.

3 napig tartott mire lement a duzzanat es elmult a fajdalom es kb 5 nap volt a teljes gyogyulas.

Most ismet megprobaltam ezt a lemosot alaposan leoblitve alkalmazni, de megint csipo erzest erzek.
Nagyon orultem, hogy penztarcabarat, jo termeket talaltam, de ugy nez ki ezt se kenhetem fel. Mar nem tudom mit hasznalhatnek, mert az osszes szenzitiv cuccba aloe verat tesznek amire szintetn allergias vagyok. :'(
Ezt leszamitva nekem jol mukodott es nagyon jonak tunt. Biztos hosszutavon is az. Az alleriga miatt le kell pontoznom. :(
Szerintem a kremje es a lemosoja egyutt valtotta ki ezt a reakciot. A BB-t elotte tobbszor is hasznaltam mar es semmi nem tortent.

Update:
Ismet kiprobaltam ugye, csak onmagaban. A reggeli csipest kovetoen estere begyulladt a borom, megint puklis lett es nagy, gyuladt, mely furunkulus szeru gobok keletkeztek masnapra.
Az egy meres nem meres elve miatt kiserleteztem ujra, de a harmadik merest kihagyom.
A gyogyulas ismet tobb napos volt, elhiszem az allergiat. =D

Elajandekozom. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Nem tulajdonitottam nagy szerepet a dolognak.

Update:
A gyogyulas ismet tobb napos volt, elhiszem az allergiat. =D

Elajandekozom. =)

anneshirley

2020. július 31.

A tökéletes első lemosóm a nyári kánikulában. Az olajos arctisztítókat átmenetileg száműztem a fürdőszobaszekrény mélyére, mert a hőségben azt a pár percnyi olajos masszírozást is fullasztónak érzem. Ennek az állaga kellemesen krémes, de könnyedén leszedi a fényvédőmet meg a kevéske mindennapos sminkemet, miközben nagyon kíméletes. A használati utasítással ellentétben nem melegítem fel először a tenyereimben, hanem egyből viszem fel az arcomra. Illata/szaga nincs. Utána a Cerave vagy a Hada Labo habzó lemosóját használom. Elégedett vagyok én, az arcbőröm meg a pénztárcám is. Legközelebb a nagyobb (150 ml-es) kiszerelést tervezem beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Ingi

2020. július 11.

Rögtön a nagy, 150 ml-es kiszerelést rendeltem kipróbálásra, és nem bántam meg. Elsőre fura volt ez a fajta lemosó, de kipróbálás után rögtön meggyőzött :) A tenyér tényleg beszívja egy kicsit, de azért szépen el lehet oszlatni az arcon. Én eddig a szemsminkre még nem mertem használni, azt a részt ott mindig kihagytam (na majd következőnek). A bioderma micellás vize után használom. Hihetetlenül puha, hidratált arcbőr az eredmény. Egyáltalán nem irritál, kellemetlen szaga sincs. Mondanám, hogy újrarendelem, de van még több lemosóm is, és ez se kicsi, szóval ott még nem tartok :D Mindenesetre 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

vikica00

2020. június 24.

Update: Nemrég fogyott el,és az első tubus elhasználása után is ugyanaz a véleményem hogy I M Á D O M! Szépen tette a dolgát,soha nem bántotta a bőrömet. Nagyon szerette a bőröm,annyira hogy konkrétan hiányt képez a rutinomban mióta elfogyott és sehol nem tudom újra rendelni :c

Ő az első ilyesmi jellegű lemosóm,és már az első pillanatban pozitív benyomást keltett.
Esti rutin részeként használom,ő az első lemosóm a kétlépcsős arctisztításban (a második a rózsaszín Bioderma géles lemosó) .
Sok sminkkel nálam mondjuk nem kell megbirkóznia,de azt a kicsit amit használok,szépen lehozza,akár csak a fényvédőt. Pattanásokat illetve egyéb csúnyaságokat eddig még nem okozott. Kíméletesen tisztít,nem lett csikorgós a bőröm tőle egyáltalán. Csak is pihe-puha arcbőrt hagyott maga után.
Röviden és tömören,imádom! <3
Csak azt viszont sajnálom,hogy nincs belőle nagyobb kiszerelés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Röviden és tömören,imádom! <3
Csak azt viszont sajnálom,hogy nincs belőle nagyobb kiszerelés

barbonca

2020. június 21.

Reggel-este használom, most érek az első tubus végére. A húzódásra hajlamos bőröm szereti, használat után puha és selymes az arcom, bár mindig ilyen lenne!
Újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Újravevős lesz.

katalin89

2020. június 8.

Már megrendeltem a terméket, amikor elolvastam az itteni véleményeket. Nagyon csodálkozom azok véleményén, akik azt mondják, nem szedi le a sminket teljesen. Mondjuk én nem használok vízálló termékeket, de mindent sminket/fényvédőt képes lehozni az arcomról, amit reggel felkenek. A kétlépéses artisztítási rutinom első lépése, mivel az olajos artisztítók után mindenképp javallott valamilyen gyengéd lemosó, ami eltávolítja az extra olajat és az esetleges extra szennyeződést. Követem az utasításokat, összedörzsölöm/felmelegítem a terméket a tenyerem között és felviszem az arcomra. Kicsit többet kell használjak, hogy szépen el tudjam teríteni a terméket a száraz arcon. Finoman körbemasszírozom az arcom vele, majd lemosom langyos vízzel. Az elején teszteltem egy pamacson a régi arclemosómmal, hogy maradt-e még valami az arcomon, de nem. Szépen lehoz mindent, a pamacs fehér marad.
Az állagát pedig egyszerűen imádom! Soha nem találkoztam ilyennel azelőtt, bár ez valószínűleg azért van, mert nem volt hasonló arclemosóm még. Én bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Bocse

2020. május 27.

Szuper termék, leszedi a sminket anélkül hogy vattát használnék és a bőrömet se szárítja. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

twinnypeaks

2020. május 27.

Nekem az állaga miatt nem az igazi. Sminket abszolút nem szedi le (főleg a vízálló spirált és tust), vagy ahhoz ki kéne nyomnom a fél tubust...inkább maradok a Garniernél. Ha nincs rajtam smink, akkor használom, de az igen ritka. Még próbálom megszeretni, és kombinálni valami mással, mert önmagában nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate