The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

nemvagyokrobot

2020. május 8.

Nagy TO rajongó vagyok, elfogyott a régi drogériás lemosóm, úgyhogy kipróbáltam ezt, már 2 hónapja használom. A három lépéses lemosás első tagja, általában csak színezett fényvédőt használok a mindennapokban, azt tökéletesen leszedi egy másfél borsónyi mennyiség. Száraz bőrön kell elmaszírozni, majd langyos vízzel lemosni. Alapvetően olajos/kombinált, aknéra hajlamos bőröm van, kíváncsi voltam mi lesz így, de szerencsére nekem nem okozott sem mitesszereket, sem pattanásokat.
Nehezebb, alkalmi sminknél azért kevés, olyankor TBS kamillás sminkeltávolítót használok.
Utána jön nálam Biodrema micellás víz, majd végül Cerave nem habzó lemosó, és így nem szokott olajos érzetet hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Bokvaao

2020. április 24.

Sosem használtam még ilyen típusú lemosót, de szettben lehetett rendelni akciósan, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Ritkán sminkelek, a nap közben/alvás közben lerakódott szennyeződéseket szépen leszedi, és egyáltalán nem szárítja a bőrömet, ezzel engem teljesen megnyert. Sminkhez én kétlépcsős lemosás második lépéseként szoktam használni, magában kevés, de így tökéletes, utána szépen lehet rá építeni az esti rutint. Én szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

m1ssm4c4br3

2020. április 18.

Imádom, eddigi legjobb lemosóm. Könnyen lehozza a pici sminket is, utána nem szárít egyáltalán, a bőröm puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

kfran

2020. április 3.

Nekem Malasezziára hajlamos bőröm van , és ez a termék Malessezia Safe, ami nálam a legnagyobb szempont.Örök kedvenc lemosóm. Egy éve minden nap ezzel mosom az arcom. Ha smink van rajtam először egy nagyobb adagot teszek fel az arcomra és finoman masszírozom a bőrömbe , a smink egy 15 mp után leolvad az arcomról.Leírom , hogy én hogyan használom: reggel ha úgy érzem alaposabb tisztításra vágyom , ha nem akkor a Bioderma micellás vízhez nyúlok. Minden este ezt használom , egyedül csak a TO Squlane Cleansert ha nincs rajtam smink és ha van először ezt aztán a micellás vizet, amit utána mindig leöblítek vízzel. Mivel PH neutral nem kell utána tonikot használni. A nagyobb kiszerelés nekem 4 hónapig elég volt és én elég nagy mennyiséget használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

p.bettina

2020. március 24.

Még nem próbáltam olajos lemosót. Véleményem szerint azoknak jó lehet ez a termék, akik kétrészes arclemosási rutint követnek, akik sminket viselnek. Én nagyon minimális sminket használok, szóval nincs nagyon mit leszednie, ezért ez nem nekem való. Izgi volt kipróbálni, de kb. 2 hét után visszatértem a régi, jól bevált PC lemosómhoz. Plusz, miután ezt kezdtem használni, illetve az Ordinary hidratálóját, nagyon sok pattanás jött ki rajtam.
A kiszerelésen is még dolgozniuk kell, mert nagyon kevés cucc van a tubusban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

A kiszerelésen is még dolgozniuk kell, mert nagyon kevés cucc van a tubusban.

fruzskai

2020. március 13.

Az első olajos állagú lemosóm. Nem mondom, hogy elképesztően jó, de elég jól teszi a dolgát. Főleg erős szemfestékre használom, a szempillaspirálhoz kicsit tovább kell alkalmazni, mint amennyit szánnék rá, de összességében nem rossz a végeredmény. Ennek ellenére szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

kepszakadas

2020. január 31.

Először nem igazán értettem, hogyan is működik, de amióta használom, ez lett a második kedvenc lemosóm (az első a Kiehl’s ultra facial). Én is a Daily Set részeként vettem és a három termék együtt nagyon jó munkát végez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Kitts

2019. december 25.

A TO The Daily Set részeként rendeltem, nem feltétlen ő volt a leghőbb vágyam a csomagból, de ő lett a kedvencem. Teljesen meglepett, nem is igazán volt tapasztalatom olajos lemosóval. Két hete használom, száraz bőrre (színezett fényvédő, púder, szemhéjfesték, szempillaspriál) felviszem, lemosom és kész. Tökéletes, puha és tiszta lesz a bőröm utána, ellenőriztem, a 2. lépéses lemosó vattakorongján semmi (!) kosz, szín, egyéb nem maradt a bőrömön. Irritációt, kellemetlenségeket nem okozott, nem szárított. Isteni, imádom (bárcsak lenne nagyobb kiszerelés).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Reniroka

2019. december 13.

Amikor megvettem és kipróbáltam nem nyűgözött le, gondoltam visszatérek a Magister antiox lemosójához. Aztán láttam egy videót a használatáról a fb-on, hogy ezt száraz bőrre kell kenni, nem vizesre. Már az első alkalommal meggyőző volt az eredmény, nagyon tiszta és nagyon puha lett a bőröm. Már meg is vettem a következőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 13.

ABarbara

2019. november 26.

Sajnos ez a lemosó nekem se jött be :( Nagyon szeretem a olajos lemosókat és balzsamokat, viszont ez a termék az ígéret ellenére nem válik olajossá, nem csúszik jól a bőrön, nem érzem megfelelőnek a tisztító hatását és csípi a szememet is. Szerencsére a kisebb kiszerelést vettem meg, de biztosan nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate