The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

Linnn

2019. október 31.

Balzsamos krém, ami se kis-, se nagy mennyiségben sem csinál semmit. Nem tisztít, nem old le semmit. Nekem totális pénzkidobás, még jó, hogy csak a 30ml-t vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

sziluetta

2019. október 27.

Még csak egy hete használom esténként 1. lemosásra. Soha nem volt még olajos lemosóm, addig tervezgettem, hogy végül ezt vettem meg, és ez, ez szerelem :D. Egyelőre a balea mindenmentese a 2. lépés, azt majd cerave-re akarom váltani, de már az 1. lépés behozásával érzem, hogy kevésbé szárad ki a bőröm. Nálam semmi allergiás reakciót nem váltott ki, én a hemi-squalene szárazolajat használom, ezért is gondoltam, hogy ez is tetszeni fog és tényleg tetszik. Nekem bejön az állaga, nem sminkelek sokat, ha mégis, akkor a szemsminket egy külön lemosóval leszedem és minden mást ezzel mosok le, bb-t, nagyon ragaszkodó fényvédőt szépen viszi. Azt látom, hogy kevesebb mitesszerem is van, mióta ezt bevezettem a rutinomba, nagyon elégedett vagyok vele. Ha elfogy a nagyobbat rendelem meg mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

InternationalTraveller

2019. október 27.

A többi TO termékkel ellentétben ez csalódás volt. Reggeli és esti rutinban használom. Nem tetszik a ragacsos, olajos, viaszos állaga. A sminket nem távolítja el rendesen és szembe kerülve őrülten csíp. Elhasználom, mert megvettem, de biztos nem fogom újravenni. Csalódás nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

narancsfavirág

2019. szeptember 29.

A sminket egészen jól leszedte, bár a TBS kamillás lemosó balzsamja nálam hatékonyabbnak bizonyult ezen a téren. A bőrömön nem hagyott túl kellemes érzést, de legalább nem szárított egyáltalán. Viszont sajnos tele lettem tőle kis pattanásokkal, több alkalommal is teszteltem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

mano

2019. augusztus 24.

Remek arctisztító, kár hogy ilyen kevés van benne, de olvastam, hogy szerencsére hamarosan jön a nagyobb kiszerelés, ami remek hír. Imádom ahogy átváltozik az állaga finom balzsamossá. Azt a kevés sminket, amit használok leviszi, összességében tisztának érzem utána a bőröm és nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

betty23

2019. augusztus 20.

Nekem nagyon bevált. Esténként használom a szemöldökzselé, szempillaspirál és a fényvédő eltávolítására. Nagyon szépen lehoz mindent, nem kell vele sokat dolgozni. Tiszta érzetet hagy maga után, de nem szárít ki, mégsem marad olajos az arcom lemosás után. Én ezen felül csak micellásvizet használok, azt is csak reggel. Mivel most rengeteg Deciem terméket használok egyszerre az arcom rendbetételére, így nem tudom pattanásokra van-e valami hatása. Biztos újra a kosaramba fog kerülni a következő rendelésemnél. Am már nagyobb kiszerelésben is kapható! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Ramona01

2019. július 20.

Összességében jó kis lemosó, de semmi extra. A szemet nem csípi, leszedi, amit le kell szednie, vízzel könnyen eltávolítható. Tiszta érzetet hagy maga után. A kiszerelés valóban kicsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Sylvi919

2019. június 10.

Vízhiányos, de zsíros pattanásos a bőröm. Kicsit féltem, hogy beválik-e. De nagyon bejött. Amint megláttam a skinsmart facebook oldalán, hogy már náluk is kapható, azonnal megvettem. Én csak reggel használom, estére úgy érzem kell a habzó lemosóm. De reggel tökéletes. Nem szárít egyáltalán. Szépen hidratál és segít, hogy az este felkent hidratálók a reggeli lemosással ne vesszenek el. Nem okoz pattanást, sem miteszereket . Sőt a pórusokat nagyon szépen kitisztítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

estrella13

2019. május 13.

Jó kis lemosó, engem nem szárít és a nem túl erős sminkemet is leszedi. Vízzel tökéletesen lejön, nem marad zsíros a bőröm utána és nagyon tiszta érzést hagy maga után. Szemsmink lemosásakor sem lesz homályos tőle a látásom, mint más olajos lemosónál. Egyetlen hibája a kis kiszerelés, viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Kati04

2019. március 25.

Nagyon vártam ezt a lemosót de nekem egy kicsit csalódás. Régóta keresek olyan arctisztítót ami nem szárít és reméltem, hogy ez ilyen lesz de sajnos nem. Ettől is száraz érzetű a bőröm. A kiszerelés nagyon picike és így elég gyorsan fogy. A szempillaspirált nem szedi le 100%-osan. Pozitívum, hogy nagyon szépek az összetevői, nem hagy zsíros érzetet maga után. Örülök, hogy kipróbáltam de keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate