Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők

livia1979

2014. január 4.

Én anno nagyon szerettem az illatát, állagát. Most hogy megláttam veszek is majd belőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Vivianka

2013. december 5.

Egyszer, réges-régen kaptam egy ajándékcsomagban. Kellemes friss illata van, én szerettem,m de mondjuk nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

biki-ni

2013. szeptember 10.

Könnyed, nem ragadós. Nyári tusfürdő. Kellemesek a kis masszírozó golyók benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

rekababa1216

2013. augusztus 23.

Nagyon jó termék. Heti 1-2 alkalommal használtam és bevált. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

mandula

2013. augusztus 3.

Imádtam/imádom!!! Nem mindennapi használatra van kitalálva, hiszen nem szabad a bőrünket napi rendszerességgel radírozni, na mondjuk ettől a tusfürdőtől ne várjunk nagy radírozási funkciót, épp csak kellemes! Hmmm, és az illatát most is érzem az orromban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

TimiK

2013. július 22.

Szerettem, jól radírozott nem szárított, úgy hogy megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Szerettem, jól radírozott nem szárított, úgy hogy megérte megvenni.

Lillcsike

2013. július 14.

Kellemesen masszíroznak a kis szemcsék, finom az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Kellemesen masszíroznak a kis szemcsék, finom az illata is.

terke29

2013. június 30.

Olvasgatom itt a véleményeket,kinek mi jut eszébe erről a tusfürdőről:tenger,tengerpart,nyaralás,stb...Hát persze,hogy Eszterkének más..Az lenne a meglepő,ha nem így lenne. :S Nekem A Kör című film...Így aztán,ha megérzem az illatát kapásból látom magam elött,ahogyan Samara mászik ki a kútból... Pfff...berögződött a dolog,nem is tudok rajta változtatni.Ez van.Persze maga a kence sem rossz,nem szárít,kellemesen dörzsis,de az illattól kiráááz a hideg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 30.

Orsi 1234

2013. május 26.

Már rengetegszer újravettem:-) nagyon jól radíroz, nem is szoktam pluszban testradírt használni mellette. Az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 26.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Imádom ezt. Imádom a szemcséket és ha ezzel fürdők akkor mindig a tenger jut eszembe.:D Na meg a gyerekkorom^^ Viszont ma már nem használom,de megéri az 5 csillagot.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Kaolin 0 0

Színezék. Lila színű.