Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők

KataaBabaa

2013. április 26.

Nagyon jó illata van, az állaga is tetszik, és a bőrnek is jót tesz. Néha ha meglátom a boltban veszek egyet-egyet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Linda0222

2013. április 18.

Kellemes illatú, jó érzés vele fürdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Kellemes illatú, jó érzés vele fürdeni.

CocoSunrise

2013. április 7.

Szerettem. :) Finom az illata, jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Szerettem. :) Finom az illata, jó használni.

Gwen

2013. április 7.

Még sok évvel ezelőtt éreztem meg az illatát egy fitness terem öltözőéjében, amikor az egyik lány kijött a zuhanyzóból. Annyira erőteljes, és finom illata volt, gyorsan meglestem a tusfürdőjét, másnap máris vettem magamnak. Utána évekig csak ezt voltam hajlandó használni. Az illata nagyon sokáig érződött a bőrömön. Már nem ezt használom, de a DM-ekben gyakran bele szippantok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

miomio

2013. április 4.

Nagyon jó illata van, szeretem benne a radírozó szemcséket. Mostanában nincs ilyen a fürdőszobámban, de mindenképp tervezek beszerezni belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Hencida

2013. április 4.

Nagyon jó illata van, imádom:) Összetevői sem vészesek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Nagyon jó illata van, imádom:) Összetevői sem vészesek.

tulipánfa

2013. március 12.

Nagyon finom illata van, jól habzik és a radírozó szemcséket is szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Nagyon finom illata van, jól habzik és a radírozó szemcséket is szeretem :)

nyüsszentyű

2013. február 2.

Anyukámmal mindketten imádjuk használni ezt a tusfürdőt. Szinte mindig van itthon egy flakonnal. Tetszik, hogy a sok pici szemcse finoman masszírozza a bőrt (valószínűleg tényleg nem radíroz túlságosan, de akkor is jó érzés), és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

jowiqiw

2013. február 2.

Nagy kedvenc! Imádom az illatát és a szemcséket:) Nem szárítja a bőröm, nálam csillagos 5-ös :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

devcat

2013. január 27.

Jópofák benne a szemcsék, de az illatát annyira nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Jópofák benne a szemcsék, de az illatát annyira nem szeretem.

Kaolin 0 0

Színezék. Lila színű.