Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők

janush

2013. január 14.

Jujujj, hogy én ezt mennyire imádtam a zöld testvérével együtt..Meg kell mondanom, nem igazán látom már a polcokon, el is szontyolodtam kicsit :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Lynu

2013. január 14.

Az illata kellemes, de semmi különös. Kicsit szárította a bőröm, bőven kellett hozzá testápolóznom minden használat után. A kis szemcsék viccesek, de masszírozó vagy radírozó hatásuk szerintem nincsen. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

kitticat

2013. január 4.

Imádom, isteni az illata, jók benne a szemcsék is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Imádom, isteni az illata, jók benne a szemcsék is :)

adrika128

2012. december 11.

Anyukám kapta régebben csomagba és nekem adta. Hát mit ne mondjak , imádtam. :) Az illata is nagyon fini és tetszett, hogy tele van kis szemcsékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Monyesz

2012. november 17.

A legjobb!!! Nagyon jó az illata, jól radíroz. Arcmosásnál is ezt használom, nem szárít, nem foltos tőle a bőr. Évek óta csak ezt használom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 17.

Linda0222

2012. november 15.

Kellemes, jó illatú és a bőrt se szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Kellemes, jó illatú és a bőrt se szárítja.

diahlin

2012. november 4.

Finom illatú tusfürdő, kellemes az állaga, és mintha még egy picit feszesítene is. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Drazsé

2012. október 28.

Jó az illata, szeretem benne a szemcséket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 28.

Jó az illata, szeretem benne a szemcséket :)

mili

2012. október 24.

Szerettem mert nem szárított, és sokáig lehetett érezni az illatát, csak meguntam és lecseréltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 24.

siskin7

2012. október 7.

Szeretem, minden jó benne, és meglepő módon, néha, mikor munka előtt ezzel fürdöm, még melóban is ezt érzem, ami gondolom nem véletlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

Kaolin 0 0

Színezék. Lila színű.