Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők

cukee

2012. szeptember 28.

Imádom az illatát, az állagát! Kár, hogy mostanában rászoktam a kádban fürdésre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

andrej

2012. augusztus 5.

Imádom az illatát, nagyon jó érzés vele fürdeni, nem szárít, nagyon szeretem ezeket a termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

noxibaba

2012. július 29.

Volt egy időszak, hogy ezt használtam. Imádtam az illatát, sokáig megmaradt a bőrön. Frissített a reggeli zuhanynál, az esti fürdésnél pedig megnyugtatott! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Darky

2012. július 27.

Nekem nem nagyon marad meg az illata, és hiába szeretném, nem jó érzés utána a bőrömnek.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Lisa2112

2012. július 17.

Nagyon friss illata van, jó érzés vele zuhanyozni. Nekem is szárítja kissé a bőröm, de nem annyira vészes. Termék mintám volt belőle, de szerinte nem veszek ilyet, van még ezenkívül jó illatú, ami ne szárít. Egyébként a kis szemcsék nagyon finomak, egyáltalán nem sértik a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 17.

egerszegiadrienn

2012. június 16.

Egyik kedvenc illatom! Nagyon kellemes, én nagyon megszerettem és fürdés után a bőröm nagyon puha lett tőle. Már újravásároltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Heli

2012. május 18.

Imádom, újra és újra visszatérek hozzá <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Imádom, újra és újra visszatérek hozzá <3

Angi

2012. május 6.

Nekem borzasztóan szárít, amúgy illatra jó, de még 1x nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Nekem borzasztóan szárít, amúgy illatra jó, de még 1x nem vennék.

nlevelin

2012. április 22.

Régen nagyon sokat vettünk ebből,de ma már nem jó számunkra az illata. Nem szereti a család, unalmassá vált talán? Nem tudom.... Talán találtunk sokkal jobbat más márkából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

macsekable

2012. április 18.

Ez az egyetlen Palmolive tusfürdő, amit nem húznék le, mert bár engem szárít, mint a többi Palmolive tusi, mégis éveken át jó szolgálatot tett, mint precíz arclemosó, mivel mindennél korrektebbül előkészítette az arcomat a barnítókrém használatára. Egyetlen foltosodás vagy színegyenetlenség nem lett, ha előtte ezzel lemostam az arcom. A télen áttértem nem habzós, krém állagú, őrölt barackmaggal radírozó bőrradírra, ami bevált, de az után nem merném feltenni a barnítót, úgyhogy lassan rászánom magam és elindulok venni egy ilyen Palmolive-ot is, mert vele kezdődik minden bronzosabb sminkem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

Kaolin 0 0

Színezék. Lila színű.