Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők

Veruska

2011. december 26.

Az abszolút kedvenc,szeretem a mikrogyöngyöket,nekem az abszolút tisztaságérzést nyújtó illata van...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 26.

macskajaj

2011. december 23.

Kellemes tusfürdő, szeretem a szemcséket benne, de olyan kis semmilyen illatú, maradok a Dovenál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

solyaorsolya

2011. október 22.

Tipikus wellness kellék érzékeny bőrre, enyhébb mint egy bőrradír de teljes mértékben ellátja a bőrradír szerepét, használata után finom puha lesz a bőröm. Illata diszkrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

nikoleto

2011. szeptember 19.

Nagyon imádom,nem kell hozzá külön testradír,a szemcsék melyek benne vannak,finoman radírozzák a bőrömet tusolás közben

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 19.

Lisette

2011. augusztus 12.

Szeretem ezt a tusfürdőt, :) Az pedig kifejezetten jó, hogy illata alapján unisex, így a barátom is ezt használja. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

GeoNautic

2011. augusztus 10.

Volt idő, amikor ezt használtam az arcomra. Egyszerre volt bőrradír, van benne valami, ami miatt tonikot sem kellett használnom, és nem mellesleg isteni, tartós illata van. Azóta persze találtam már kifejezetten arcra kifejlesztett tisztítót :) de néha, ha meglátom a drogériák polcán, még elfog a nosztalgia...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

yasmine1122

2011. augusztus 1.

Mióta megváltozott a csomagolása nem szeretem. :( Előtte a kis gyöngyök kellemesen "masszíroztak" de már érdes sószerű valamire cserélték, ami inkább radírozó hatású és ezt nem szeretem mert kellemetlen a bőrömnek. Sajnálom mert az illatát viszont imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

csakjulcsi

2011. augusztus 1.

Sok tusfürdőt kipróbáltam már,de ez az, amihez mindig visszatérek. Írták páran, hogy a masszírozó gyöngyök nem sokat érnek. Ezeknek nem a masszírozás a célja, hanem a radírozás, amire viszont tökéletes. Tényleg szárít kicsit, ezért kap csak 4 csillagot, de az illata isteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

UnVraiAnge

2011. június 18.

Alapjáraton szeretem a Palmolive termékeit, de ez valahogy olyan kis haszontalan. Az illata oké, a gyöngyök aranyosak, bár funkciójuk nincs, de sajnos ez első olyan tusfürdő ennél a márkánál ami szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 18.

Mademoiselle Rita

2011. június 8.

Kellemes illatú, a masszírozó gyöngyök nem igazán hatásosak, de kellemes puhaságot ad a bőrnek. Nekem bevált, páromnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 8.

Kaolin 0 0

Színezék. Lila színű.