Thierry Mugler

Ár:   19 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. február 25.

Ár:   19 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Kiadàs ève: 2019

Illatcsalàd: orientàlis vanìlia

Illatjegyek: grèpfrùt, mangò, fekete szeder, sörbet, pacsuli, pralinè

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT - fújósok
Ár: 1650Ft / 2450Ft / 4300Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT 50ml
Ár: 21.900Ft+szállítás , Eladó: Kedi81
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás után küldöm FoxPost automatába
Parfuwoman

2019. június 20.

Up:Ma elég szar napom van,amúgy is nehéz ez az időszak ,sok a stressz és nekem most gyakorlatilag február óta minden nap munkanap. Nem úgy haladok ,ahogy szeretnék,pánikolok,szorongok és egyúttal rohadt dühös vagyok . Na és ekkor fújtam magamra egy kicsit ebből és elrepített a pálmafák ,finom koktélok,kigyúrt ,napbarnított pincérfiúk közé. De a legjobb,hogy emlékeztetett rá,hogy már nem sokáig kell kibírni és minden sz**nak vége lesz egyszer ... Ja és ma kókuszt is érzek benne,alakul ez :)

Bettinek hála őt is ki tudtam próbálni ,Mugler rajongóként sosem hagyom ki az újdonságokat. Az Angelt imádom ,fura módon nyáron,30 fokban a legszebb rajtam,igazi földes pacsuli egy kis étcsokis háttérrel.
Ezt az új flankert viszont annak (is ) ajánlanám ,aki az Angelt nem szereti,ugyanis nem sok közük van egymáshoz . Trópusi gyümölcskoktél(amiben valóban a mangó az igazán domináns ),amiből készített smoothiet a szálloda bárjában kortyolgatom,fejemen szalmakalap,a bőrömet a nap és a tengeri sós szellő cirógatja. Egyszóval elrepít nyaralni. Én megmondom őszintén ,nem igazán szeretem a gyümölcsös illatokat,kamaszként az Escádákon szocializálódtam és az nekem elég is volt. Ha lenne benne egy kis Angel DNS ,akkor még tetszene is. Mindenesetre nem pontozom le,jó kis nyári flanker lett,megértem a népszerűségét. Tartóssága ,szillázsa szuper .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

cattitude

2019. június 17.

köze nincs az eredetihez? wut? ez totál eredeti Angel egy kis mangóval. nagyon finom, nyárra pont jó, tartósabb is, mint egy Escada. 50 milit pont ki lehet szeptemberig fújkodni :)
Heinemannban lehet kapni, ha esetleg valaki repülővel megy nyaralni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Heinemannban lehet kapni, ha esetleg valaki repülővel megy nyaralni.

Erina

2019. június 14.

Totál gyümölcs bomba, enyhe anya illattal a háttérben. Az üvege fantasztikusan szép, teljes mértékben tükrözi a benne rejlő friss és gyümölcsös illatot. Nagyon szépen érezni minden illat jegyet, csodásan bontakoznak ki, és érnek be, leheletnyi fanyarság is van benne, ettől lesz igazán üde. Tartósságát szerintem nem kell bemutatni, de természetesen nagyon tartós. Imádom!!!!! Csak azt nem értem itthon miért nem lehet látni sehol? Az Aura Sensulle-ről már nem is álmodom, de aztaaaaa annak az üvege is wáó 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

pomme

2019. június 5.

Nem szeretem a sima Angelt, nekem az az őskáosz személyesen. Ennek viszont nem sok köze van hozzá szerencsére. Amiről mégis rájönnék, hogy Mugler, az csak annak köszönhető, hogy nagyon hasonlít benne valami (a pacsuli), amit a Sucré-s verziókban éreztem. Ennél a kis csodánál viszont később sem lesz fiús, inkább csak egy kis"szexiséget" ad az amúgy szupercuki gyümölcskoktélhoz. Olyan Taj Sunset Night-os lesz :) Az elején rajtam nagyon finom friss grapefruitos, jeges grapefruitszörpre emlékeztet, mert azért édesebb, mint a sima gyümölcs. Utána elmangósodik és elveszíti a frissességét és a grapefruit fanyar élét, ééés aztán semmi. Illetve néha még érzek egy pici csokis illatot benne, de gyakorlatilag egy óra alatt eltűnik rólam. :( Pedig az illata mesés, az üvege is gyönyörűséges, de így nem tudok 5 csillagot adni. Ennél még az idei nyári Escada is izmosabb. Ha nagyon lesz még elvernivaló pénzem, veszek egy tartalék üveggel, mert amúgy valószínűleg egy hónap alatt elfújkálnám, annyira imádom (meg annyira nem tartós). Próbáltam ruhára fújni, de ott nagyon nem adja, tök más illata lesz, gondolom nem kedveli a fehér Coccolinot :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

VNikol

2019. május 24.

Bizony, bizony, ez egy trópusi gyümölcskoktél 😁 Imádom. Nagyon intenzív első fújásra, de aztán szépen lecsitul, majd váratlan pillanatokban megcsap ez a mangós csoda, újra és újra mosolyt csalva arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Szilvoci

2019. május 6.

Sikerült egy fújóst szereznem egy kedves krémmániástól, igazi gyümölcsös, kellemes illat tényleg.. Nagy bánatomra (és meglepődésemre) nem tartós rajtam, pedig a többi Mugler illat levakarhatatlan. Ezért csak 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

0808

2019. március 31.

Telitalálat!! Istenien sikerült ! Hála az égnek rajtam bizony ott motoszkál végig a háttérben anyucika. Azért örülök neki, mert különlegessé teszi , kiemeli a nyári ízletes sokaság közül.
Ez tipikusan az az illat amit ezer közül is felismersz .Rajtam fantasztikusan szép , nem lesz szirupos, sem túl gyümis.
Friss trópusi koktél, pacsulimorzsákkal

Bemásolom az Angel Muse EDT -hez írt véleményem :"Százszor jobban tetszik mint az edp! Jaj de mennyire jót tett neki egy kis gyümölcsös szellőztetés. Lágyabb, frissebb, citrusosabb, de le se tagadhatna a gyökereit.
Várólistás a kincsem. "
Ezen sorokkal dicsőítettem majd egy éve a kedves rokont , azért idéztem mert ez a koktél még ízletesebb még zamatosabb, mégmégebb , szóval imádom.
Jöhet a homokos tengerpart , hatalmas szalmakalap , jéghideg koktél dugig tömve mentalevelekkel, naplemente..tyűűű a mindenit de jó kis nyár lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

Friss trópusi koktél, pacsulimorzsákkal

Várólistás a kincsem. "

Emli70

2019. március 30.

Második használat után írom a véleményem. Tökéletes illat azoknak, akik egy gyümölcsös nyári, könnyű, finomsággal körbe ölelős parfümre vágynak, eléggé tartós, rajtam a mangó érezhető leginkább. Kb fél óra múlva édesedik, nekem onnantól kezdve már sokkal jobban tetszik, de.. sajnos hiába várom az anyaillatot, ami huszonvalahány éve a kedvencem, szóval bármennyire koncentrálok, csak nem akar előjönni. Legjobb indulattal is nemhogy lánya a kék Angelnek , csak max ükunokája lehet. Jóval erősebb parfümökhöz vagyok szokva, erről ő nem tehet, nyári is és edt is, ezért 4 csillag. De biztos, hogy nem fogok belőle üvegest venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 30.

Asianlover

2019. március 25.

Halálba kutattam a netet, honnan tudnám beszerezni ezt az idei limitáltat, erre a Hegyvidék Központban futok bele! Korábban a Fragranticán sokan Escadás illatokhoz hasonlították. Hát, én nem értem a népet... szerintem ez egy 100 %-ig felismerhető Angel flanker. Úgyis mondhatjuk, hogy egy mangós Angel. Aki az Angelt utálja, biztos vagyok benne, hogy ezt sem fogja kedvelni. Olyan a párhuzam, mint tavaly a Muse EDT és EDP között volt. Tisztán az anyaillat, csak mangósítva, nyáriasabban kikönnyítve. De ez továbbra is egy meleg pacsulibomba. Én vevő vagyok rá, az üveg is gyönyörű, biztos, hogy nyárra vásárlás lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

silence

2019. február 26.

Frissítő trópusi gyümölcskoktél! 🍸 Hűsítő mangós gyümölcsfagyi! 🥭🍦 Ezekkel a finomságokkal tudnám leginkább jellemezni ezt az illatot.
Szeretem MUGLER illatait, ezért őt is rögtön a megjelenés pillanatában beszereztem, teljesen ismeretlenül, és szerencsére ezzel is jó döntést hoztam, mert azonnal megszerettem.
Váratlan meglepetés ért - holott az illatjegyeket böngészve sejtettem, hogy egy kimondottan gyümölcsös illatra számíthatok - de gondoltam, hogy az eredeti Angel majd picit előbújik a használat során. Ez nem történt meg, az anyaillatot még csak nyomokban sem érzem benne...... ellentétben a limitált nyári Escada-k intenzív, frissítő gyümölcsösségét vélem felfedezni ebben a parfümben.
Ha nem itt tartanám a kezemben ezt a csodás, színes csillagocskát, hanem csupán az illatot érezném, meg mernék esküdni, hogy egy újabb limitált nyári Escada vesz körbe.
Kifújáskor édes mangóval indít, amit a grapefruit fanyarsága picit ellensúlyoz, így egy pezsdítő, citrusosabb és hűsítő nyári finomsággá válik. Szépen kiérezhető belőle minden illatjegy, abszolút nem válik katyvasszá a bőrön, hanem külön-külön is kielemezhetőek az illatjegyek. Kezdetben a mangó és a grapefruit a domináns, és ezt az édes-gyümis irányzatot viszi tovább a fekete szeder és a sorbet üdítő kibontakozása....... az első pár órában végig ezt a hűsítő édes-gyümölcsösséget érzem magamon, majd pár óra elteltével, a gyümölcsös illatjegyek szelídülésével egyidőben előbújik a pacsulis és pralinés édes alap, amik igazán tartóssá teszik az illatot.
Tartóssága nem hagy kivetnivalót maga után, kb. 8 órán keresztül végig érezhető, ami egy EDT-től szerintem kimagaslóan jónak mondható.
Mindent összevetve ez egy nagyon vidám, üdítő nyári finomság, amit forró nyári napokra, nyári bulikba, vagy tengerparti nyaralásra tudok leginkább elképzelni, de akkor is jó választás lehet, ha csak egy kis napsütést, egy kis nyarat, egy kis fiatalos vidámságot szeretnék becsempészni a mindennapjainkba.
Akik Angel fan-ok, és az anyaillatot keresik ebben a flankerben, azt tanácsolnám, ne tegyék!
Ezt a parfümöt inkább azoknak ajánlanám, akik hozzám hasonlóan nagy rajongói voltak a limitált nyári Escada-knak, de az utóbbi időben már hiányolták belőlük az egyediséget, a változatosságot. Ez az Angel Eau Croisiére kitölti azt az űrt, amit az Escada hagyott maga után az elmúlt évek sablonos limited edition alkotásaival, mert megkapjuk tőle azt a vidámságot, felüdülést amit az Escada is nyújtott még eleinte a kimagaslóan jó limitált nyári alkotásaival...
Nálam 5 csillagos, ezzel az Angel flankerrel megtaláltam az idei nyári illatomat is! ✔️🌟

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.