Thierry Mugler

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 29.

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Ár: 9000.- + posta/Foxpost , Eladó: khaleesiM
Állapot: Pár fújás hiányzik, Helyszín: Pápa, fizetés: Fizetés banki átutalással, ezután postázom vagy foxposttal küldöm
Thierry Mugler Aura EDP fújós
Ár: 1500 Ft/5 ml, 2800 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: Személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb
EveCarefree

2019. július 31.

Ez volt ezidáig az egyetlen olyan illat, amelyet az első csuklómra fújás után rögtön visszatettem, mert engem szinte sokkolt az eddig soha nem tapasztalt illatorgia. Ezt többet nagyon nem akarom......Gondoltam, egészen 5 percig. Mert ahogy barangoltam tovább, és újra megszagoltam a csuklóm, hogy lássuk ez a "rémes" bűz mivé fajulhatott... akkor ért a váratlan és igazán kellemes meglepetés. A tömény, orrfacsaró szagból valami egészen kellemes, zöld, párás, dzsungelerdő illat burjánzott ki.
Engem ott a bolt közepén totál elvarázsolt a fújás után 5 perccel. Azóta persze tudom, hogy ha magamra fújom kell várni egy picit a tökéletes hatásért. Tömény, tartalmas, nem az a könnyed, tündérke illat. Stílusában nekem Cacharel Édenjét juttatja eszembe, ami szintén hatalmas kedvenc.
Az Aurának a neve is szép, Mugler másik, két általam nagyra becsült illatával, az Angellel+Aliennel alliterál. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Laurencia

2019. július 24.

Ha valamilyen eklatáns példával kell szolgáljak egy kívülállónak, hogy miért is kerülöm jó ideje a designer parfümöket, ez a zöld plecsni a tökéletes választás.

Tekintve hogy nem adok negatív értékelést jó ideje- mondván each to her own -az 5 csillagot az a nettó szemfényvesztés kapja melyen négy darab orr tevékenykedett kerek egy évig és sikerült ezt a gyomorforgatóan cukros, szúrós műszantált eladni a tömegeknek mint valami különlegességet.
Jár érte a taps,nem tudok egyebet hozzáfűzni.
Maga az illat?
Értékelhetetlen, annyi harmónia van benne mint sündisznóban a dauer.
Van hogy képtelen vagyok befogni a számat és a jelenkori parfümkultúra lesajnálása zsigeri erővel tör fel belőlem, elnézést érte, tényleg, ez ma egy ilyen nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 24.

Jár érte a taps,nem tudok egyebet hozzáfűzni.
Maga az illat?
Értékelhetetlen, annyi harmónia van benne mint sündisznóban a dauer.

adri0419

2019. július 8.

Alapvetően rosszul vagyok a Mugler illatoktól, de ez valahogy másnak tűnt, így kipróbáltam. Végre egy olyan illat, ami nekem is bejön. Először a fás jegyeket lehet nagyon érezni, aztán kicsit később jön a csajosabb oldal: a rebarbara narancsvirággal. Szuper kombináció. Friss, üde, nyárias illat. Tartóssága is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

farkasrena

2019. július 2.

Az egyik legjobb illat. Nagyon szeretem, és tartós. Csak ajánlani tudom. Ár-érték arányban szerintem megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Saranhuone

2019. július 1.

Hogy én ezt mennyire imádom^^ alapból valami perverz vonzódást érzek a fű-fa, mocsár, moha, barlang stb. feelingű illatok iránt, első fújásra ez is konkrétan FA, ahogy már előttem is írták. Na de utána! Mint egy különleges ajándékdoboz, amiben mindig egy eggyel kisebb dobozka van és csak nyitogatod és nyitogatod. Egész napos utazás, szó szerint mert valami brutálisan tartós. Az összetéveszthetetlenül gyönyörű üvegéről meg már nem is mondok semmit, alapjában véve nem ítélek könyvet sem borítóról de van az a szint ahol ránézésre már látszik a minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Lupiluuu

2019. június 20.

Első reakció nincs mert rögtön orrba vág....szúrós , savanyú,keserű,maszkulin és totál behatárolatlan,semmihez sem fogható szag! Majd lágyul ,előjönnek a virágok és a vanília .....hmmm na itt kibontakozik és nagyon szépen dominál az az édes vaníliás vonal a rebarbarával ami megadja neki azt a savanykás frisseséget.Nagyon misztikus illat, nem kislányos nem cuki ,igazi nagyvad ! Nekem szín és illat alapján egy dzsungel jut róla az eszembe ,madarak ,vízcsobogás,hűs fák ,moha ,nyirkos liánok ..... a dzungel mélyén pedig az amazon hercegnő ,akinek pont ilyen illata van ❤🦁🦜🐍🦋🌿 Nagyon megosztó illat ,ez nem kérdés,kell hozzá egy egyéniség ,egy bevállalós nő,aki meri felvállalni magát. Én szeretem ,sőt rajtam nagyon is működik,eddig senki nem jegyezte meg,hogy mi ez a szag..... inkább úgy reagálnak rá,hogy micsoda fenséges illat! Férfi ismerőseim minden alkalommal megkérdezik ,hogy mi ez az illat ők is vennének a párjuknak. Szerintem egy próbát megér! Kell hagyni,hogy az illat megszeressen minket,kibontakozzon rajtunk és ha működik,akkor tuti siker 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

HelloSziaIvett

2019. május 18.

Kifejezetten hosszan tartó illat, tömény de a legjobb értelemben. Az üvege, a színe, a neve tökéletesen tükrözi a tartalmat. Nem mindennapi viselet és egy fújás bőven elég egy napra. Szörnyen megosztó, rajtam a vanília érződik a végén, de az eleje leírhatatlan és zseniális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Szar

2019. május 15.

Enis Mugler rajongo lettem.pár hónapja, kezdtem a museval, utanna jött az alien, es most végül, igy tavasszal az aura. Nagyon finom az illata, tartos is. Eleinte érdekes, de egy fél ora elteltével csodalatos az illat. Tavasz, nyárra jó lehet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Maknae

2019. május 12.

Teljességgel imádom ezt az illatot, bár egészen rögös utat tettem meg, mire megszerettem.

Amikor először próbáltam, nem is éreztem benne semmilyen édesebb jegyet. Megállapítottam, hogy rajtam egyenesen > FA < illata van, és nem értettem, hogy ez egyeseknek miért tetszik. Nagyon furcsának találtam, és egy darabig nem is mentem a közelébe, bár a gyönyörű üvege mindig hívogatott. (Még próbálkoztam vele egyszer-kétszer, mielőtt végleg feladtam volna, de mindig ugyanaz volt róla a véleményem.)

Történt aztán, hogy megemlítettem a létezését egy barátnőmnek, akinek a fás illatok a gyengéi. Mondtam neki, hogy hát ennek olyan illata van, mintha az ember hozzádörgölőzne egy szimpatikus fához, szóval lehet, neki tetszene. Csodák csodájára rajta kizárólag az édes jegyek jöttek ki. Meglepődtem, hogy ez a parfüm mennyire édes tud lenni valaki más bőrén, ezért kipróbáltam még egyszer, hátha az azóta összegyűjtött parfümtapasztalatommal már egy összetettebb illatot fogok érezni magamon is.

És így is lett. Nem is értem, hogy egy ilyen izgalmas, összetett illatot hogy írhattam le első próbálkozásra ennyire egyszerűen, ennyire negatívan. Valószínűleg azért, mert az tényleg az első ismerkedésem volt a parfümök világával, és nem volt még úgy kiélezve az orrom a különböző komponensekre. Olyan az illat összhatása, mintha eső után járna az ember az erdőben. Friss, zöld, kicsit édes, de rajtam szinte alig érezni a vaníliát, inkább virágos ez az édesség, ami az erdei sétánkba tökéletesen beleillik.

Természetesen ezután az élmény után rögtön megvettem. Azóta több dicséretet is kaptam rá, férfiaktól és nőktől egyaránt. Ha csak otthon ülök, akkor is van, hogy magamra fújom; teljességgel elbűvölt.

Mivel személyesen tapasztaltam, mennyire drasztikusan eltérő illata lehet különböző embereken, simán elhiszem, hogy többeken akár kellemetlenre is sikerülhet (mert erősnek erős, azt meg kell hagyni), de akin az enyémhez hasonló illattá alakul át, arról nem tudom elképzelni, hogy nem ejti rabul. Nálam most ez AZ illat, gondolkodás nélkül megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Phoenix19

2019. május 1.

Van ebben az illatban valami hűsítő, mentholos jelleg, ami tetszik, de a vanília teljesen tönkreteszi. Nagyon nem passzolnak össze. A hideg és a meleg teljesen üti egymást. Erősen disszonáns érzetet ad. Egy idő után pedig a tipikus Mugler-hullámvasút, a kötelező gyomorforgással. Az üvege rossz érzést kelt bennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.