Thierry Mugler

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 29.

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Ár: 9000.- + posta/Foxpost , Eladó: khaleesiM
Állapot: Pár fújás hiányzik, Helyszín: Pápa, fizetés: Fizetés banki átutalással, ezután postázom vagy foxposttal küldöm
Thierry Mugler Aura EDP fújós
Ár: 1500 Ft/5 ml, 2800 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: Személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb
Parfuwoman

2018. június 19.

Up2: Ezért imádom én ezt az illatot; mindig más arcát mutatja. Most éppen pont olyan rajtam,mint első találkozásunkkor: egy buja,mentás-rebarbarás gyógynövényfőzet😀. Múlt héten pedig egy buja ,vaníliás zöld finomság volt,ami miatt megszerettem,s általában ilyen. Hűvösebb időben pedig izgalmas virágoskert lesz,a vanília elbújik akkor,illetve háttérbe szorul. Legjobban a buja dzsungeles változat jön be :) Imádom a sokszínűséget ,tényleg be kell majd szereznem,ha lesz valami kuponos/akciós nap.
Up: Mikor a Nomade-ot megvettem, kaptam egy mintát. Rapszodikusan alakult a kapcsolatunk, hol akartam, hol nem. Aztán felfújtam egyik barátnőmre, s szagolgattam, hogy mi ez a finom buja dzsungelillat... Hát, ő volt az, s rajtam is olyan. Keresgéltem zöld illatokat nicheországban is, de egyik se nyerte el a tetszésemet, mert rájöttem, hogy ő kell nekem! Isteni, buja, zöld illat, de mégsem túl zöld, a vanília finoman árnyalja, mert pl a Diptique Philosykos illata kellemes, mint illat, abszolút tisztelem az eredetiségét,de nem érzem a késztetést, hogy egész nap fügelevélillat lengjen körül.Már megvilágosodtam, Aurát kerestem, így ő lesz a következő áldozat :) Külön tetszik amúgy, hogy megosztó illat, s mennyire függ a bőrkémiától; nővéremen pl. egy mentás katyvasz lesz belőle. Így jó eséllyel nem minden nap fog szembejönni velem az utcán.

Egyszer szagoltam meg,szerintem nagyon finom,friss,kicsit dzsungeles valóban ,s a kampányt nagyon eltalálták! Alient imádom ,s ahhoz hasonlóan ez is levakarhatatlan! Én bergamottot,vaníliát ,s pacsulit érzek benne ,meg még valamit ,amit nem tudok beazonosítani . Nagyon vártam ,hogy megszagolhassam a megosztó vélemények után ,s nem csalódtam ! Mugler minden parfümje nagyszerű ,még azok is(pl Angel),amik hozzám nem illenek.
Még csak egyszer próbáltam ,de majd szívesen beszerezném valamikor ... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

Még csak egyszer próbáltam ,de majd szívesen beszerezném valamikor ... :)

Encilla

2018. június 8.

Végre kipróbálhattam! :) Nekem határozottan tetszik, friss, fás, fűszeres, "roppanós" illat, nekem is kicsit Alien utánérzetem van, de ez annak egy sokkal finomabb, kvázi nyáriasabb változatának hat. Nem mondom, hogy szerelem vagy, hogy azonnal rohanok beszerezni, de első próbára nálam betalált. :) Lehet, hogy egyszer még tavaszi-nyári társam lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Kremcica

2018. június 4.

Végre nálunk is kapható a M-ben és ki tudtam próbálni, már nagyon kíváncsi voltam rá. Bár csodás üvege van, de az illat-üveg nekem nem passzol össze. Nem tudom azt mondani hogy nagy durranás, zöld illat narancsvirággal és ami meglepett full mentolos. :( Nekem is meglepően olyan mintha a MJ és az Alient összekutyulták volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

emitaylor23

2018. június 3.

Szeretem Mugler illatait, ugyanis szépen működnek rajtam az erős, teátrális illatok. Az Aura is tetszik, annak ellenére, hogy mint előttem írta valaki, valóban mintha az Eden és a Alien lenne összekeverve. Az illat maga tetszetős számomra, különlegesen zöld és bársonyos egyszerre. Ami viszont igazán felháborító, hogy egy óra alatt nem érezni az illatot, ami pedig rohadtul nem jellemző egy Mugler illatra sem. Az illékonysága miatt sajnos 3 csillag csupán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

nyuszo

2018. június 1.

Édes, buja, csak annyira zöld, ami nekem még nem zavaró... hozza azt a fülledt dzsungel hangulatot, amit a reklámja sugall... valóban kell hozzá a 30 fok, hogy igazán jól működjön! Szigorúan egy fújásos illat, különben sok lehet!!! Top 3 Mugler-illatban nekem benne van! Meseszép az üvege, mint egy kis elixíres fiola.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

Cintia04

2018. május 17.

Úgy döntöttem korábbi véleményem átírom mivel egyáltalán nem tükrözi a mostani érzéseim ezzel az illattal kapcsolatban. Mikor az elején próbálgattam kifejezetten mostohán, idegen módon viselkedett velem, egyáltalán nem volt összhangba a bőrömmel valami megfoghatatlant produkált rajtam. Egy ideje ismét próbálgatom és azt kell, hogy mondjam ez bizony különleges és nagyon is ott van az a Mugler faktor. Nem a megszokott módon vág orrba, mint a korábbi alkotások amikor az az első reakciónk, hogy "ez mi ez? ugye példa erre az Alien, Angel, Womanity és sorolhatnám hanem inkább kellemesen teszi mert persze furcsának furcsa de mégis tapasztja az orrokat...legalább is az enyémet mindenképpen. Most is éles rajtam ez a rebarbara levél amitől zöldes kicsit éles mégis szelídít rajta a narancsvirág és a vanília. Fehér virágos, kicsit fás is, puha is, nagyon finom. Gondolkodtam, hogy hasonlít e valamire, bármire de semmi nem ugrik be szóval, hogy különleges e az nem kérdés. Üvege csodálatos, tetszik a külleme és ez a zöld szín szerintem fantasztikus és megnyugtató. Tartóssága is tökéletes. Nem szaporítom tovább megszerettem. 5 csillag! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Sugarplumfairy

2018. április 25.

A Mugler parfümök között a Womanity az én társam, sok üveg után is ugyanannyira szeretem. Az Alien jobban tetszik másokon mint magamon, rajtam szúrósnak és kellemetlennek hat. Az Angellel és az összes változatával amit kipróbáltam egyformán ki lehet kergetni bármilyen zárt helységből. Ezek után nagyon érdekelt lettem az Aura-ban, papíron bántóan jellegtelen volt, úgyhogy szereztem egy kis mintát belőle és bőszen próbálkoztam, de sajnos ugyanzt érzem, mint az Alien esetében: nem működik rajtam, se hidegben, se melegben, se hétköznap, se ünnepnap. Jól esik lemosni, mint amikor örülsz ha levehetsz egy bántóan műszálas ruhadarabot, akkor is ha csinos.

Az üveg gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Az üveg gyönyörű.

dustyrose

2018. április 24.

A többi Mulger parfümhöz hasonlóan nagyon szép és izgalmas az üvege,kíváncsian vártam hogy tesztelhessem amikor megjelent a hazai dorgériákban. Sajnos nem fedeztem fel benne azt a különlegességet amit például and Angel-ben vagy az Alienben, nem zavaró vagy bántó, de az én orromnak nem érződik különleges/emlékezetes alkotásnak,főleg csak a narancsvirágot érzem, aztán valahogy az egész kompozíció eltűnik a bőrömről, valami furcsa mentolos illatfelhőn kívül.Szerintem sajnos nem ér fel a korábbi illataikhoz, lehet jobb lett volna ha egy új Angel variációval rukkolnak elő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

micsmics

2018. április 23.

Hümm....hümmm...Valaki azt mondta egyszer, hogy szép zöld az aurám, ha ő mondja, legyen úgy. Aztán a fragrantica feldobta még tavaly ezt a gyönyörűséges zöld üvegcsét. Azóta vártam. Majd megjelent a Müllerben, persze teszter sehol. Hetekig járkáltam, majd végre eljött a pillanat, a zöld Aura rajtam. Ha csak tized annyi fantázia lenne benne, mint az Angelben 1994-ben már itt lenne. De nincs. Nem mondom, hogy sose, mert futok még pár kört vele. MJ nagyobbat villantott az ő zöldjével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

klau810614

2018. április 15.

Érdekes illat az tény ,rajtam mentolos katyvasz sajnos :/ Az üvege viszont csoda szép!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.