Thierry Mugler

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 29.

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Ár: 9000.- + posta/Foxpost , Eladó: khaleesiM
Állapot: Pár fújás hiányzik, Helyszín: Pápa, fizetés: Fizetés banki átutalással, ezután postázom vagy foxposttal küldöm
Thierry Mugler Aura EDP fújós
Ár: 1500 Ft/5 ml, 2800 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: Személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb
aliz1105

2018. március 5.

Egy mintát kaptam belőle ajándékba rendelés mellé. Én ki nem állhatom amiben narancsvirág van, ez nekem ilyen tipikus olcsó kölni, prosti hatású, ráadásúl egy tucat ilyen van. Elnézést azoktól akiknek tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

laracroft

2018. február 24.

UPDATE: Végül nem bírtam, kénytelen voltam beruházni rá. Most már értem, mi az a medicinális / fülledt dzsungel, növényszag jellegű illat, amit mások éreznek benne, csak épp az én bőrömön ez tökéletesen működik - csavar annyit a vanílián, hogy szó szerint összefusson a nyál a számban tőle. Szegény párom kénytelen lesz megszokni. :)

Rajtam nagyon erős, harsány, édes vanília egy minimális frissítő mellékzöngével (rebarbara? fás jegyek?). Nyoma sincs medicinális jellegnek, vagy dzsungel-illatnak. Nem értem, miért mondja mindenki, hogy ez valami különlegesség, ami nem a mai trendeket követi.. Kicsit más, valóban, de azért ez a szuperédes gourmand jellege elég hétköznapi. Rajtam legalábbis, mert ahogy olvasom, mindenkin más. Maga az illat nekem tetszik, de túl erős, egy fújás is elnyom minden más illatot úgy legalább 10 kilométeres körzetben.
Veszettül tartós és igazi kondenzcsík - húzós parfüm. Pont ezért nem vettem meg, a párom nem szereti a túl erős parfümöket - ettől valószínűleg a falra mászna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

emeseee6

2018. február 10.

Dzsungel illat? Tul edes? Nem is tudom szamomra teljesen meghatarozhatatlan,nagyon furcsa talan sosem ereztem hasonlot. Nem kellemetlen vagy ilyesmi de nem hiszem,hogy valaha is hasznalnam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

felho

2018. február 10.

Végre meg tudtam szagolni az isztambuli repülőtéren, ahol egyébként óriásplakátokkal reklámozzák. Az üveg, a reklám, a modell és a koncepció egyaránt nagyon tetszik, de az illata sajnos iszonyú. Gyógynövényes fogkrém illata van. Érdekes illat egy krémnek, de egy parfümnek?! El se tudom képzelni, hogy ezt valaki magára fújja, ki akar gyógynövényes nagymama szagú lenni? Nagyon extrát és különlegeset alkotottak ezzel az illattal, de szerintem ezt nem lehet parfümként használni.

born86

2018. január 22.

Megdöbbenve olvasom milyen sokat írtátok hogy édes illat...hát rajtam kimondottan valami dzsungel szaga van...
Próbálkoztam vele majd egy héten át ,de nem tudtam megszeretni,sőt ....a szekrény amibe voltak a teszterek ,nem bánnám ha eltűnne.
Ízlések és pofonok .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Ízlések és pofonok .

galagonyanya

2017. december 23.

Tök olyan, mint valami mardekáros jelvény a Harry Potterből. Üresen elfogadnám, dísznek - ami benne van, abszolút zavaró és felesleges. Értelmezhetetlen káosz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

blondie95

2017. november 11.

Na ez az a parfum ami hosszu ido ota gondolkodoba ejtett, szeretem e vagy sem. Inkabb pozitiv fele mozdul a merleg de nem teljesen hatarozottan. Tenyleg messze all a gyumolcsoktol, markans illat, de en inkabb a kozep illetve idos korosztalyon tudom elkepzelni. Rendkivul tartos, szinte furdes utan is erezni. Nem akarom lepontozni csak azert mert nem teljesen az en vilagom, hiszen gobb tesztert is elhasznaltam, magamon is elviselem, sot, de meg nem vennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

zsazsi1

2017. november 2.

Hetek óta tesztelem, és egyre jobban kötődöm hozzá. Nekem mindig az Esőerdő c. dal jut róla eszembe. Nem az az illat, amit elsőre megszeret az ember, de egy idő után mindig csak utána nyúl. Tartós, mint minden Mugler-illat. Más parfüm már rég elillan, de ő a ruhákon visszaköszön több nap múlva is.

"Elférsz mögöttem,
De zavar ha látnak,
Már kérdezték tőlem,
Hogy annak a lánynak,
Ha erdő a lelke
És eső a háza,
Miért nem borulhat
Folyton virágba?"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

"Elférsz mögöttem,
Miért nem borulhat
Folyton virágba?"

zsokaw

2017. október 4.

Végre valami igazán ÚJ!!! Azt mondom:brutális :D Jó értelemben,igazából halvány gőzöm sincs, milyen illata van a rebarbarának és hogy lesz abból illat-összetevő. Mindenesetre pimaszul összehozták a vaníliával és a narancsvirággal. Nekem lecsendesedve a fás jegyei tetszenek igazán. A munkatársaim utálni fogják, ezt előretudom. Rebellis kis "dög" királylányok kerüljék :)
Most négy csillag, ha rendszeresen fújva is szeretni fogom, megint jövök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 4.

Most négy csillag, ha rendszeresen fújva is szeretni fogom, megint jövök.

Lillla31

2017. szeptember 17.

Parfüm csere mellé kaptam egy mintát ebből az illatból. Emlékszem, autóban ültem, kibontottam a csomagot, nyilván nem tudtam megvárni, amíg hazaérek. Ott volt ez a kis fújós. Tudtam, hogy Mugler előállt egy új illattal, de nem izgatott, számomra túl extravagánsak voltak az alkotásai. Megszagoltam a kupakot, hmm hát gyógynövényes gyógyszertárszag, gondoltam, de azért kifújtam a csuklómra, próba szerencse alapon. Araszoltunk a délutáni dugóban, lehúzott ablak, 40 fok, belváros, benzingőz, aszfaltszag, kezem kint. Egyszer csak bekúszik a lédús citrusos illat, vagy inkább narancs? Nem is tudtam eldönteni hirtelen. Naracsos-zöld illat jön kívülről? Mi a fene. Nem kellett sokáig várni, megérkezik a bourbon vanília. Néztem kifelé, és a belváros helyett egy dzsungelben éreztem magam a csuklómról érkező illatorgia hatására. Buja, dögös és élettel teli lett a város. Szerelem volt második szaglásra. Égre-Földre kutattam fújósok után, természetesen Magyarországon nem lehet kapni. Beszereztem, fújtam, fújtam, és megjött az ősz. Vártam is meg nem is, úgy éreztem nyári illat-kedvencekből rosszul állok, aztán kiderült mégsem. Viharos, gyors volt a kapcsolatunk, szinte egyéjszakás. Szerettem volna jobban megismerni, de 30 fok alatt elveszti a varázsát, és későn talalkoztunk. Kánikulában viszont igazi lédús, zöld nagyvad. A bourbon vanília nagy húzás, a téli vaníliás illatokhoz képest teljesen más, nagyon pimasz és szexi. Úgy éreztem egy-egy fújással a magabiztosságot fújom magamra, nagyon jó érzés volt viselni. Plusz egy pont jár az illatháznak, hogy nem a századik bőrt rántják le egy meglévő illatról, hanem egy teljesen újat alkottak, és vállalják, hogy továbbra is megosztóak lesznek, nem állnak be a sorba. Most várom a jövő nyárt, hogy ezt a gyönyörűséget viselhessem. Ezer csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.